Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:51:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94950 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 13, 2013, 11:56:59 »

честит първи месец семейство!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #301 -: юни 13, 2013, 11:59:20 »

Панди, напълно те разбирам, мила. Аз ще изляза в отпуска едва три дена преди деня и направо се сбръчках от тичане след работа. Само днес и утре нямам нищо и ще си опъна краченцата като пич  yahoo
Кога ви е църковния, че съм изтървала? Много красиво ще се получи украсата - с тези зелени хризантеми и лилавия акцент  heart
Ще имаш ли друга рокля за тържеството?
И да не забравя: честита ви месечинка! Бъдете все така щастливи, усмихнати и пандени!  give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 13, 2013, 12:30:51 »

ухааа, цели три дни - завиждам. моята колежка е хипер мега отвеяна и заминава на море до 4ти, демек евентуално петъка преди сватбата ще съм отпуска sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 13, 2013, 12:55:35 »

Noir , shantall благодаря smile


Noir, църковния брак е в неделя smile ще съм със същата рокля smile Освен куковете и тук във форума никой не я е виждал  Wink

Аз в петък ще съм на работа до към 24ч поне. Даже и за събота ме питаха, дали случайно не мога да отида  nea ама така е shantall, някои хора са много несъобразителни.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 13, 2013, 13:32:32 »

Не! Кажи им, че в неделя е сватбата ти и не можеш да отидеш на работа! Какви са тия хора бе?! Ще ме ядосат beating
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 13, 2013, 14:27:46 »

Пандииии, честит първи месец, семейство Пандови Bravo Да си народите много панденца   blum

П.П. А тези не могат ли да те питат дали случайно няма да наминеш в неделя сутринта, преди сватбата?!  beating


* 122393860219678_preview.jpg (32.17 KB, 550x398 - видяно 206 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #306 -: юни 13, 2013, 17:55:49 »

Чеситита месечинка пандьовски ( по македонски да сте на ски lol

Какви са тия хора да не дават отпуски на всички леле  angry, аз съм мениджър на екип от 100 и пак ми дадоха 2 седмици отпуска шфчетата една преди сватбата и една след сватбата smile но аз ги поканих на сватба  girl_wink

Пандичка какво стана с акта и посолството? оправиха ли грешката? ех че готино 2 пъти булка smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #307 -: юни 13, 2013, 18:33:59 »

Какви са тия хора да не дават отпуски на всички леле  angry, аз съм мениджър на екип от 100 и пак ми дадоха 2 седмици отпуска шфчетата една преди сватбата и една след сватбата smile но аз ги поканих на сватба  girl_wink

Хаха, как ме разсмя това - при мен беше точно по подобен начин - настояваха да имам седмица преди и след сватбата, но аз нали съм леко работохолик и взех само 3 преди и повече след smile Но знам, че на пандичка работата не е от тези, при които просто си взимаш отпуск - там ситуацията е по-деликатна... обаче това минава всякакви граници на наглост  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Пандиии, честит първи месец, миличка! А в неделя ще преживеете това вълнение още веднъж с по-различен привкус, но все така хубаво!

P.S. Ето това щеше да е готина идея за лудите ви фотографи, но само да имаше откъде да си намерите такива пандьовски глави  Bravo




Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 13, 2013, 21:15:07 »

Честита месечина, Пандички!
Още няколко дни и идва и софийската сватба. Кажи им на тия работодатели да си гледат работата, толкова време планирашвсичко, те не разбраха ли, че се омъжваш?!?! crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 14, 2013, 10:10:54 »

За съжаление и днес не съм в по-добро насроение  nea Цветята няма да са точно, както си ги представях, няма да са екрю, а розови. Аз не че имах кой знае какви  изисквания, ама имам чувството, че всичко е против мен вече. Много ме е яд, че се съгласих с Пандьо за тази дата.  nea

Във Франция всичко беше прекрасно, а сега чакам да видя какво още няма да е наред тук.
[little sad panda]

Иначе, не съм отпуска, защото след две седмици ще съм един вид лятна ваканция. pardon

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #310 -: юни 14, 2013, 10:29:54 »

айде не се ядосвай за дреболийки  blum, при нас панделките на столчетата бяха розови вместо лилави и имаше розови цветя всместо лилави, но на кой му пука пак беше красиво и съм убедена че ще е много красиво и с розовите розички smile

ПС. днес карах зад едно такси което се казваше ПАНДА ТАКСИ и беше с пандички и колата беше Fiat Panda, умрях си от смях и се сетих колко ще се смешни ако се возите в такова в неделя lol))

http://panda-taxi.com/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 14, 2013, 10:38:26 »

mariola85, това е много добра идея smile и без това от ресторанта, ще си тръгваме с такси smile

като стана дума за коли, се сетих, че украсата за колата е готова и е много готина  Bravo

колко и малко и трябва на пандата да се зарадва  Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 14, 2013, 14:53:29 »

А, ние днеска бяхме в един офис на първа инвест. и там имаше от тези монети - златни и сребърни по различни поводи. Там имаше 1 или 2 монети с  панда и се сетих за теб, че би бил прекрасен подарък, който винаги да ви е за спомен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 14, 2013, 22:29:25 »

 heart разтапяте ме като кажете, че сте видели панда и сте се сетили за мен  heart


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #314 -: юни 15, 2013, 08:02:08 »

О, нямаш представа как ни зариби с тези панди! Гледам вчера играчките на племенника и там една панда. Викам:"Я, ти имаш панда!", а майка му си умря от смях, защото аз съм му я подарявала. Тя е само "опаковка", в коремчето и има костилки от череши, срещу колики. Аз явно изобщо тогава не съм я възприела като животно. Сега първо нея виждам в купа Wink
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines