Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:59:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94966 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 01, 2013, 19:36:29 »

Много е хубава роклята, поне това, което видях от нея biggrin Но очите ми останаха в пандичките! Страшно сладки са! Ще ги използвам да убедя милото да си сложим прасенца на тортата Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #121 -: май 01, 2013, 20:12:06 »

Панда това, което се вижда от роклята е супер! Мн хубави платове и израбтка! А пандите са мега сладки!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 01, 2013, 20:14:40 »

Пандичка, детайлите по роклята са страхотни  Bravo
Много ми харесва дантелата smile
Със сигурност ще си страхотна булка  Girl_hide
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #123 -: май 01, 2013, 22:07:21 »

Ооооооооо красотааааа - много красиви детайли! Страхотна е Панди! И не знам защо, но аз не му намирам кусур на мъжкото мече. Сега ще се изтърколят празниците и хоп -  Сватбаааа
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 02, 2013, 06:17:31 »

панди,роклята е невероятна,страхотна е,тя е като моята на цвят, роклята е приказна...а мъжкият пандьо си е много готин даже, какво не му харесваш, толкова са сладички give_rose
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 02, 2013, 08:05:40 »

Панда роклята е страхотна  good много и харесаха детайлите - уникална е. А малките панди също са безумно сладки -твоята приятелка е жив талант
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 02, 2013, 09:25:11 »

Браво Пандичка Bravo Поздравления за избора на рокля good Прецизна изработка и много красива дантела. Фигурките също са много сладки!!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #127 -: май 02, 2013, 10:01:25 »

И пандичките и роклята (поне това,което видях) са супер yahoo Дантелата е уникална! Честито за всичко! give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #128 -: май 02, 2013, 21:08:13 »

Панда, пандичките са суперски! А това, което успях да видя от роклята също е прекрасно!
Още малко и ще имате своята парижка сватба  Girl_hide Доколкото гледах прогнозата за времето го дават добре, дано имате слънце!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 03, 2013, 09:41:52 »

Здравейте  give_rose

Радвам се, че ви харесват пандичките, аз ги обожавам  heart heart heart

Благодаря ви и за милите думи за роклята  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Роклята я показах само в детайли, защото на закачалка и мен не ми харесва чак толкова, а нямам снимка облечена с нея. Даже се чудих дали въобще да я показвам, но следобедното слънце ме вдъхнови и грабнах фотоапарата. Пък и така имам повече suspense  Wink

Все още има неща за подготвяне за венчавката през юни - булото не е готово, чашата за църквата не е украсена, тейбълките и подаръците за гостите, трябва да поръчам цветя за ресторанта, букет не знам какъв искам, а и  не съм решила за косата - нито прическа съм си избрала, нито кой да ми я прави. Като цяло са дреболии, но през месеца между двете сватби ще имаме документи за оправяне, ще имам след-моминско парти, с роднините трябва да се срещнем..... Но ще му мисля като се върнем от Париж  smile

Искам пак да благодаря на всички от форума, всичко организирах с ваша помощ, а и има с кой да си споделям вълненията. Благодаря ви  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 03, 2013, 09:45:10 »

Ах, панди, остават само още няколко дни до заминаването ви в Париж и до мечтаната Парижка сватба. Като се върнеш ще има още какво да правиш за другата сватба, то е ясно. Стегна ли вече багажа?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 03, 2013, 09:57:21 »

Стегнат е само на хартия - направила съм няколко списъка, но иначе нищо не е готово. Довечера ако ме пуснат на време от работа ще го почвам действително. Сестра ми я няма тия дни и мисля направо да трупам в нейната стая. На 7ми заминаваме в 17ч, така че до тогава трябва да успеем smile

Поздрав за малко парижко настроение:

http://www.youtube.com/watch?v=d9V-zUlrhEE

 give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 03, 2013, 10:08:45 »

Ах, Панди, снимките са прекрасни! Всичко, което си показала ми харесва страшно много! Bravo Още малко и парижкото вълнение идва! blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #133 -: май 03, 2013, 11:15:15 »

Панди, ако си споменавала се извинявам, че ще попитам, но как ще пренасяш красивата си рокля до Париж? Страхотна е изработката, нямам търпение да видя повече снимки! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 03, 2013, 17:46:11 »

smile

Ръчният ми багаж ще е една чанта, в която ще е роклята. Надявам се да не се измачка, а ако се измачка, кумата вече ми е намерила химическо там. Костюмът на младоженеца ми се струва, че ще се измачка повече обаче.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines