Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94969 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 17, 2013, 23:52:19 »

Така се развълнувах, че се отказах да се опитвам да заспя!
Първо да благодаря на Мариелка! Много ме изненада!
На 13.05.2013г ще бъде гражданския брак, на 16.06.2013г  - църковния. От една малка фея от форума (която в момента вече е рожденничка) знам, че щях да имам темичка за църковния, но сега много добре се получава. За нашата сватба знаят родителите ни и вие милички, така че да пазите тайната  secret secret secret И тъй като в ежедневието си почти няма с кой да обсъждам, да знаете, че ще си заливам темата (ама нали си е моята  spiteful )
Въобще не съм очаквала, толкова съфорумки да ми посетят темата! Много благодаря на
Мариелка
Mulan
Mucka<3
Nine
Malena27
ratatui
mynicheto
ma6ka_
ani_ogbg
casky
silver_f
artemida777
scilla

Страхотни сте!


Да ви разкажа малко за нас..
Аз съм Цвети, но всичко ми казват Панда, защото много ги обичам пандичките. Имам най-различни - плюшени, керамични, на телефона ми, на голяма снимка на стената, възглавница панда, нощна лампа и др (не съм луда, имам си печат от психото  insane ) Съотвентно постепенно и моят приятел стана известен като Пандьо smile С него се запознах през 2007ма, когато аз бях с друг, а той беше просто един първокурсник, с когото тогавашният ми приятел ме запозна. Аз като по-отракана, тогава 3 курс, не му обърнах особено внимание. След време ми направи впечатление, че освен ужасно сладък, е и много свестен, а след две години всичко се промени и двамата вече бяхме заедно, много влюбени и почти неразделни. Всъщност така всичко се нареди много добре за всички, защото предишният ми приятел е вече щастливо женен и чакат бебче, а ето че след 3 и почти половина години заедно и ние решихме да сключим брак!

За предложението съм разказвала вече, но нека пак да го нахвърлям. То сигурно е едно от най-неромантичните  lol Понеже сме малко смотани и сме си говорили, че една голяма сватба ще голямо мъчение за нас, решихме един ден, като му дойде времето, да си спретнем мъничка. Аз от един турски сериал и по примера на моя позната предложих да го направим в посолстовото в Париж. Но той все казваше:"Ти купи билетите първо, пък все ще се оженим." И така една вечер в началото на февруари аз купих билети, казах че чакам сега той да действа. И той:"Еми, ще се женим" Повтори го около 20 пъти, обаче аз казах, че чакам един определен въпрос. Цяла нощ си говорихме, ама на него все не му се събираха думите в устата. Към 5am аз реших, че сте спя, и малко преди да заспя чух дългоочакваното "Ще се омъжиш ли за мен?"

Сега вече ми се доспа, до скоро милички smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 18, 2013, 08:41:16 »

Адашке, направо нямам думи smile Много яка историйка си имате .....Париииииж  yahoo Браво! Звучи просто страхотно  good Благородно завиждам на такива смели булки, които могат да прежалят лели, сваковци, вуйчовци, баби и всякакви такива първи, втори и ......пети братовчеди и роднини и да направят сватбата си както на тях им харесва!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 18, 2013, 08:58:11 »

добрах се и аз до темата ти witch
много готино това за париж, аз си чакам айфелова куличка после  tease . ние ще пазим тайната ти, успех с начинанието ! smile smile smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 18, 2013, 09:08:24 »

Цвете, и на идея си нямаш с какво удоволствие прочетох предложението ти за брак! Поздравления и за Париж Bravo
Ще чакаме още подробности, нямам търпение да чета още  yahoo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 18, 2013, 10:47:27 »

Олеее и на теб не ти е останало време до сватбата smile

Честита темичка, ще следя с интерес  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 18, 2013, 13:52:40 »

На 13.05.2013г ще бъде гражданския брак, на 16.06.2013г  - църковния. От една малка фея от форума (която в момента вече е рожденничка) знам, че щях да имам темичка за църковния, но сега много добре се получава.

Засрами ме! blush

Честита сватбена темичка, миличка!!! heart Нямам търпение да разкажеш подробности относно подготовки и приготовления give_rose

Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 18, 2013, 14:19:41 »

Честито и от мен  give_rose.Усещам,че ще бъде една много интересна парижка сватба,пък и на всичкото отгоре- тайна  danceg
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 18, 2013, 18:37:38 »

С малко закъснение, честита темичка и от мен give_rose Изпълни я с много положителни емоции! Очертава се красива сватба и с нетърпение ще следим как протича всичко!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 18, 2013, 23:38:52 »

Ето ме пак с моята тема (пак около полунощ  lol )
Най-напред да посрещна новодошлите в темата ми:
emmmmmy
elistoilova
m0onlight
ra_di
AliTia
, много се радвам, че се присъединявате и вие  give_rose

Също така, вчера пропуснах да поканя всички ви да останете в темата и за църковната сватба (ако не е много нахално то моя страна да ви занимавам два месеца, вместо един)

Сега да поразкажа за подготовката. Първата стъпка беше да се свържем с консула в Париж. За 2-3 дни получих отговор с датата 13 май и бях направо  yahoo yahoo yahoo Следваше да кажем на родителите. Много беше смешно, защото първо наште ни бяха на гости за два дена и чак преди да си заминат им казахме.  След това отидохме за 3 дни при неговите родители и малко преди да си заминем казахме на тях. Пандьо след това каза, че явно това е нашия стил - сервираме новината и дим да ни няма biggrin
И докато свършим това февруари си замина. И аз се замислих, че имам само два месеца за всичко. Започнах да се ровя яко из нета и така попаднах при вас, мили мои прекрасни  give_rose От тук разбрах, че за роклята си трябва време за изработка и трябва време за обикаляне. Обаче аз обикалянето си го поспестих. Отидох на изложението за абитуриенти уж само да огледам работата на ателиетата от близо, но все пак реших и да пробвам. Пробвах тази на Палома Фешън http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/73763_589823857694608_898391991_n.jpg. Сладка е, обаче и на мен ми стоеше така и  ми изглежда все едно ми е малка.
На щанда на Холидей открих моята рокля. Беше точно моделът, който исках. И макар да бе бежова с черна дантела знаех, че е моята. До сега я нямаше в интернет и сега реших да погледна дали случайно не са я качили и  yahoo danceg yahoo Толкова се радвам, че няма как да не я споделя (макар, че до преди 5мин мислех, чак след сватбата) http://www.holidaywed.com/#2537. И аз за първи път я виждам бяла, но моята е до коленете. Ще я взема в събота, стискайте палци всичко да е наред.
« Последна редакция: април 18, 2013, 23:42:34 от pandapanda » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 18, 2013, 23:59:30 »

Панда, ние с теб сме неспящите красавици biggrin
Роклята е уникална, романтична точно за целта Bravo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #25 -: април 19, 2013, 00:24:43 »

Мила Панда, цялата ви история е много нестандартна и готина! Много ви се радвам и с удоволствие чета всичко каквото пишеш в темичката ти! Аз обожавам Париж и мога да дам няколко идейки за времето докато сте там, ако вече не са ти известни разбира се: 1. Айфеловите кулички винаги купувай от по затънтени места, аз последните два пъти ги купих от улицата с художниците до Нотр Дам де Пари, разликата в цените е огромна в сравнение с тези в центъра; 2. Арк Де Триумф е безплатна за Европейски граждани :-); 3. Най-якото според мен особено, когато сте с тази романтична цел там: вечеря в динър-корабчетата по Сена, минаваще покрай целия светещ нощен град, това наистина е най-романтичното нещо, което съм преживявала някога, мисля че за вашето Събитие е мн подходящо!

О, да и пропуснах Роклята! Много е стилна, красива и някак "парижка" :-))), с нея ли ще бъдеш облечена на парижката сватба?
« Последна редакция: април 19, 2013, 00:36:18 от Мрявка » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #26 -: април 19, 2013, 07:18:16 »

Лелеее, Париж... Много вълнуващо звучи!
Честита темичка, ще следя всяка стъпка с голям интерес! smile
Стискам палци за роклята!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 19, 2013, 08:16:33 »

Добре дошла, Allicia!

Мрявка, благодаря ти много за идеите! Първите две ги знам от прединото ми ходене в Париж, което беше в 10ти клас, така че мерси за инфото, че са актуални. Обаче идеята за корабчето е уникална! Тъкмо се чудех къде ще вечераме след подписването, и това наистина е много добра възможност!

Мариелка, аз определено нощем съм "неспяща", но това е защото мога си позволявам да съм спяща понякога и до обяд. Надявам се ти да си се наспала днес, че аз този път трябваше да стана рано.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 19, 2013, 08:20:07 »

Честита темичка и от мен-ще се радвам да чета за твоите две сватби :-)
Ей на това му казвам аз романтична сватба - Париж - градът на любовта.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 19, 2013, 09:32:42 »

Много хубава рокля, браво Цвети! Ще си неотразима по парижките улици!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines