Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:49:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 95826 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 23, 2013, 13:21:22 »

Браво пандичка  Bravo Много добре си се справила с прическата .... като един истински стилист  Girl_hide
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2013, 13:26:21 »

Пандичке, много се радвам  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #62 -: април 23, 2013, 13:43:45 »

Страхотна е прическата и аз съм фен на Лилит, има много интересни прически, но и ти си талант, много успешно си се справила, де да имах и аз такива умения. Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 23, 2013, 14:42:49 »

Панда! smile
Честита темичка! Аз малко позакъсняла, че напоследък нямам никакво време да влизам sad, но със същия ентусиазъм и добри чувства като другите момичета от все сърце ти желав прекрасна сватба и след това още по-прекрасен семеен живот.

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #64 -: април 23, 2013, 21:49:15 »

Прическата наистина е супер и ти си се справила страхотно Bravo И розичките много отварят плитката Bravo А за консулството защо не се обадиш, поне да не се притесняваш girl_wink
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 24, 2013, 07:06:29 »

Панда страшна прическа ама ти се извъди страшен стилист :-))
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #66 -: април 24, 2013, 08:56:10 »

Ееее, Панда , прическата е просто страшна ! Браво  Bravo Със сигурност ще изглеждаш страхотно !
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #67 -: април 24, 2013, 09:23:09 »

Пандичка, благородно завиждам на уменията ти. Невероятно добра си! Flower
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 24, 2013, 11:42:10 »

Благодаря ви  give_rose  give_rose give_rose give_rose give_rose @}->--радвам се, че ви харесва прическата. Не съм чак толкова добра с прическите, само с плитките, но това е от много години игра с кукли (аз и сега колекционирам, имам няколко Monster High Dolls и си тренирам прически на тях  blush badgirl blush  )

Все още не са ми писали от консулството и май днес ще трябва да проведа един международен разговор, колкото и да не ми се иска. Цялата работа е, че на милото си извади медицинското от София от Пиротска 10 и няма печат от психото и не знаем дали там го изискват. Аз им писах миналата седмица, не че искам да досаждам много, ама идват почивни дни и вече време не остана. Та докато нещата в Париж са в застой да ви споделя до къде сме стигнали и с венчавката.

След като бях няколко дена в паника, че много късно сме се сетили да търсим ресторант, намерихме нашия ресторант в лицето на Метрополитън Хотел. От там ни предложиха да направим нашето малко тържество самостоятелно в отделна зала. Още от първия момент до сега съм много доволна от жената, с която контактуваме. Надявам се да си запазим добрите отношения до край. Няма да има кой знае каква украса, освен един голям букет за масата. И разбира се cake topper-ите, които ще са панди, но още не са готови.  Исками се да направя нещо за спомен на гостите, защото дори покани нямаме. Може би интересни тейбълки. Приемам идеи.
Венчавката ще направим в Лозенски манастир Свети Апостоли Петър и Павел. Ето снимки
http://gallery.mitov.org/displayimage.php?pid=1300
Ибрахме го по препоръка на фотографите ни. За сега само Пандьо контактува с тях, и направо ме сърбят ръцете, че там не съм упражнила контрол. На живо мястото е много красиво и спокойно. Там ще бъде и фотосесията за сега, ако не измислим и нещо друго интересно. Вчера се за мислих за НСА, там бяха първите ни срещи и ми някакси специално. Не е най-красивото място в София, но мисля, че биха станали симпатични снимки на тревичката smile
От манастира купихме свещите, украсени. Много са красиви, но съм забравила да ги снимам, ще гледам да се сетя тия дни. Струваха 30 лв.Не  знам това как е като цена, но тъй като там ги изработват на място, аз държах да са от там. Чашата за вино все още не е украсена, иначе е най-обикновено. Била е подарък към някакво вино и наште ни я дадоха.

Да не забравя да кажа добре дошла на milenuity


scilla, започва обратното броене  yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 24, 2013, 12:26:28 »

Леле, много си сръчна! Как успя сама да ги наплетеш тия плитки? Браво на теб Bravo Честито за ресторанта и другите придобивки give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 24, 2013, 16:27:51 »

Момичетаааааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
След като днес цял ден не можех да се свържа с консулството и звънях на какви ли не телефони, милото от втори път се свърза директно с консула и вече можем да сме спокойни - всичко е наред, чакат ни на 13ти май  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo  Малко се бях притеснила, но ще има Парижка сватба  hurrah
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 24, 2013, 16:42:15 »

 yahoo Ехеееее, Пандичка супееееер  danceg Много е вълнуващо  Girl_hide Усетих емоцията ти през екрана на компютъра  danceg
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #72 -: април 24, 2013, 16:51:12 »

Честита темичка, Панда!
Пожелавам ти най-романтичната сватба, много прекрасни мигове  heart
Обувките са страхотни, а бижутата толкова нежни.
Прическата много ми харесва - браво за сръчните ти ръце  Bravo
Нямам търпение да видя и роклята на живо с всички детайли.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 24, 2013, 17:46:27 »

Браво! Много се радвам, че всичко е наред и ще има парижка сватба  yahoo, явно твоя мъж е голям късметлия щом са му вдигнали толкова бързо.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 24, 2013, 18:00:08 »

панди, желая ти весело изкарване на сватбата,много семейно щастие,много любов, много сбъднати мечти и всичко най-хубаво smile Сватбаааа
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines