Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94990 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 17, 2013, 21:33:48 »

Панди, как беше? Как е манастирчето? А попът? smilesmilesmile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 18, 2013, 16:53:24 »

Здравейте прекрасни smile

Хайде стига съм учила, време е за малко разказче  Wink

ratatui, scilla, shantall, Мрявка, mariola85, milenuity, adi4ko, AliTia, helena31, Mulan, m0onlight, ani_ogbg, elistoilova, svekarva благодаря ви, че сте се сетили за втората част на нашата сватба smile

Ще започна с това,  че поздравявам всички спокойни булки, както и спокойната булка, която бях преди месец в Париж - този път си беше лудницааа. tease

Денят преди сватбата нямахме кой знае какво за правене - трябваше да вземем цветята и да ги занесем заедно с фигурките за тортата и подаръчетата за гостите в ресторанта.  Обаче и двамата бяхме нещо изнервени и двете панди малко си поръмжаха nea  diablo  bqsnasym.  Не успяхме и да си легнем много рано, защото нямаме такъв навик, та чак към 1ч си легнахме. И така след известно време аз се събуждам и си казвам, че ще чакам алармата. Лежа си аз будна, ама аларма няма. Гледам - то 2 и 30ч. Явно имам още три часа и половина сън. Да, ама мен сън не ме хваща, а и ми се струва, че и Пандето е буден.  Реших, че ми е задушно и станах да отворя вратата на терасата. Правя една, две крачки и : "Къде отиваш?"
Аз:" И ти ли не спиш?"
Той:"Не."
Аз: "Ти защо не спиш?"
Той:" А ти?"
Аз:" Ами сетих се, че утре като идем на фризьор с майка ти и тя ще иска да плати, пък нали ние щяхме да си плащаме."
Той: "Ами така е, ама едва ли само с това ще е така утре"
И след това заспах.

6:00ч Събуждане. (По график 6:00ч)

Станах само аз и отидох в кухнята да си направя закуска. Сварих си кафе, направих си две филии с кашкавал и загледах "Не знаех това" по National Geographic.  След това взех една вафла, да си допия кафенцето и гледах за едни лалугери,  дето живеят на едно летище. Беше много интересно, ама един младоженец още спеше, а вече беше 7 без 10.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #332 -: юни 18, 2013, 17:07:44 »

Честито Пандичке
аз преди време Ви четях, ама много се обърках,
чета че сте имали сватба, а после че предстои, а то каква била работата.
Цели 2 сватби

Бъдете много щастливи с любимият
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #333 -: юни 18, 2013, 17:12:35 »

Панди, айде бе душата, стига с тия лалугери, разкажи за сватбата.  give_rose yahoo

честито ви сладки панди! Да се обичате винаги, да се разбирате много и да си имате малки, послушни пандички! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 18, 2013, 17:33:47 »

Специално, защото Vivi20 много ме разсмя се надъхах да попиша още  funnytooth

Добре дошла fibi give_rose

Такааа

7:20ч фризьор (По график 7:30ч)

Това една от любимите ми част от деня. Мнооого обичам да ходя на фризьор. Беше ми много приятно. Прическата не бе 1:1 с тази която исках, но много ми хареса и получих комлименти за нея. Там ми сложиха булото и много се харесах.Добре, че фризьорката не ме послуша как да го сложи, нейната идея бе много по-добра от моята. Поздравявам Паша от салон Pasha за чудесната работа.

Между временно не само аз бях на разкрасяване. Нашата кола, която бе и булченската, беше на автомивка и след това младоженецът я украси и получи признание, че се справил перфектно с първата от поставените му задачи. Така с було и украсена кола се прибрах у нас. Братът на младоженеца живее в отсрещния и блок и затова тази част от роднините се приготвяха там.

9.35ч грим (По график 9:30ч)

Пред блока пристигнахме по едно и също време с гримьорката. Двете се качихме у нас, където нямаше никой (всъщност сестра ми си беше в къщи, но тя си се оправяше в нейната стая и все едно нямаше никой). Гримът за сватбата ми хареса 100 пъти повече от пробния, който много ми беше харесал. good good good Ева Серева е невероятен професионалист и човек. Нямаше никакви фасони, за каквито чувам за други гримьорки от други булки, просто чакам да има някакъв повод, че пак да ѝ се обадя за грим.  Малко преди да съм напълно готова, пристигнаха мама и тати smile Мама вече беше с прическа и след като аз бях готова, Ева направи и на нея грим. Докато гримираха майка ми, аз направих  прическа на сестра ми . Беше много забавно - булка прави прическа, жалко че нямаме снимка.  Събрах всичко за църквата, бащата свали багажа. Вече беше време да си облека роклята. Майка ми вече беше гримирана и я извиках да ми помогне. Та закопчава ми тя роклята и ХРАС!!!
........................................
.........................................
Аз:" Какво стана?:
Майка ми: " Нищо, скъсах ти роклята"
Аз: "?!@№%§?*№№!??$$№€€"
................................................. ........
................................................. ..........
Всъщност, за да е симерична дантелата на гърба има малки пришити парченца (не знам дали се разбра) и ремотна отне около 30 сек. Аз, разбира се, си бях представила, че половината от гърба на роклята е откъснат.
Така вече напълно готова се обадих на младоженеца да дойде да ме вземе. Но той ми отговори: " Чакам те в колата на климатика, не искам от сега да се потя в костюма ми". (What?!)

След този романтичен отговор, слязох и тръгнахме.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 18, 2013, 17:37:47 »

и....??? давай още smile хехе
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 18, 2013, 17:37:59 »

 Bravo страхотен ден сте имали усещам smile сега ли ще учиш ... доразкажи ни  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 18, 2013, 17:50:37 »

ева серева явно и на живо е чудесна. радвам се че ти е свършила работа!
А за репликата на младоженеца, предай му една  beating beating beating   от нас!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #338 -: юни 18, 2013, 18:04:35 »

Ахахаха, аз си мислех, че само моя мъж е толкова "романтичен"  blum
Радвам се, че съм те разсмяла, защото си ми една от любимите булки и самата ти много ми оправяш настроението като чета за събитията около сватбата ти!  heart С нетърпение чакам следващата порция от историята!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 18, 2013, 18:23:43 »

shantallАми аз не да уча, ама баница щах да правя. Обаче съм забравила кисело мляко и докато го чакам, ще се възползвам от вдъхновението, което ми дойде smile

emmmmmy картонът от снимките ми е 300 гр гланц.


11:15ч Тръгване за манастира. (По график 11:00ч)

В булченската кола бяхме аз, Пандето, сестра ми и брат му. Родителите бяха в другата кола. Най-напред накарах брат му да ми пречете, пак последния списък. Оказа се, че сме забравили бонбоните за църквата (всъщност бях забравила и бонбоните за фризьорката и за гримьорката и сега си ги унищожавам доволно  Torte). Обадих се на кумата да купи, тъй като те ни чакаха на OMV  на Окръжна, за да се включат в кордона ми  Xixixi Младоженеца не искаше да бибка, затова пък много от колите около нас ни бибкаха и ни махаха smile ( Ех, колко е хубаво да си булка  wedding).

12:00ч Пристигане в манастира (По график: 12:00ч)

Като пристигнахме в манастира всички взеха нещо да се суетят отпред и аз реших да отида да кажа, че сме там. Баща ми се присъеди към мен и така съвсем случайно баща ми ме изпроводи до църквата. Постепенно всички (останалите 8 души, не знам какво толкова правеха  crazy ) дойдоха при нас, дойде и фотографа и всичко беше готово венчавката да започне.

Искам да ви споделя, че решението да се венчаем в Лозенския манастир, беше едно най-добрите, които сме вземали покрай сватбата. Много сме доволни от отец Иван. Посрещна ни много дружелюбно, благодарение, на което аз бях много спокойна през цялото време. В последствие разбрах, че младоженецът пък е бил много развълнуван и притеснен - каза, че сигурно гърбът му се е бил изпотил даже, въпреки, че в църквата бе прохладно. Аз се чудех, защо постоянно иска да ми хване ръката, милото ми Панде  heart heart heart. Свещеника се пошегува съвсем уместно с високия ръст на сватбата - трудно сложи короната на младоженеца  LAUGHTER а като видя, че моята е на криво, ми даде знак да си я оправя Wink Всичко му се разбираше и пееше хубаво, а накрая каза няколко много мили и хубави думи. Аз като цяло се опитвах да съм сериозна, защото за мен това тайнство е много важно,но като разбрах, че трябва кумовете да допият чашата с вино и като ги знам какви са "пиячи" ми стана смешно. Още повече, че свещеника ги чака, чака да я допият най-после, че и на него му стана смешно. Невероятно беше всичко наистина!!!  good good good

milenuity, пожелавам ти да се почувстваш толкова прекрасно там  give_rose

Vivi20 аз пък чакам твоята сватба с нетърпение Wink

to be continued (hopefully tonight)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #340 -: юни 18, 2013, 18:31:55 »

хехех сладури, а това за климатика просто ме уби, моето мъжле е същото и все едно той го казва!  tease tease tease чакаме още ....  girl_wink
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #341 -: юни 18, 2013, 19:10:09 »

Честито отново! Чакаме и останалата част от разказа ти:)
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 18, 2013, 19:22:14 »

Много забавно звучи сватбеният ден дотук girl_haha Надявам се и останалата част да е била забавнаа blum
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #343 -: юни 19, 2013, 01:07:03 »

Пандиии сууупер история!  :bravo:Направо всичко изтървано на един дъх прочетох,  :girlhide:голям майтап с тея лалугери на летището, как имаш търпение да гледаш цяло предаване сутринта?! Аз сигурно ще съм на ръба на нервна криза  girl_impossible в предсватбената сутрин и нито до лалугери нито до natinal geographic (въпреки, че си умирам за този канал) ще ми е! На мен ми звучи, че си била супер спокойна Bravo, може и да се дължи на факта, че си Панда-Булка с опит вече в жененето  Girl_hide.
А Панда-Младоженеца не трябваше ли да те купи, че си стои на климатика?  nea
Нямам търпение за останалата част от сватбения разказ!!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 19, 2013, 08:57:31 »

Ах, мила колко хубав разказ! Било е страхотно! Я каже на коя сватба ти беше по-притеснено? Въпреки, че и на двата разказа звучиш супер спокойно.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines