Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:31:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 96038 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 07, 2013, 13:45:32 »

Панди, прическата ти е страхотна! Хич не ти е много обема - супер си е даже Bravo Моето мнение е хич да не я пипате за сватбата, нека си остане такава, много повече ти отива така с обем good
А Део се раздели с Лора, че и ново гадже завъртя Wink На теб защо ти е? Нали си имаш Пандето Wink /забелязвам, че преди беше "Пандьо", а след сватбата го прекръсти на "Пандето" ... само така за протокола отбелязвам blum/
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #286 -: юни 07, 2013, 13:53:30 »

Пандичка, много ми харесва прическата. Не я сменяйте, а и с добре направен бретон ( а твоя е) е много по-романтично изглеждат булките smile

Ако може дай координати на тази фризьорка, много сръчна! Браво!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #287 -: юни 07, 2013, 17:03:07 »

Невероятно романтична прическа Пандичка! Аз не бих променила нищо, но ти си знаеш най-добре как ще се чувстваш себе си! Жалко, че нямам такава хубава коса като твоята, за да си направя и аз такава красива прическа!  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 07, 2013, 18:16:01 »

панди, недей да пипаш обема! страхотна е прическата и съм сигурна, че си седи невероятно  good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 07, 2013, 19:08:21 »

Прическата е супер! И аз смятам, че обема е много добре, но най-важното е ти да се харесваш и да се чувстваш красива! Ако не можеш да се възприемеш го намали Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 07, 2013, 21:24:39 »

 Girl_hide Girl_hide Girl_hide ей, много сте добрички, направо се изчервих  blush

Благодаря ви за милите думи  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Albbena, моята коса не е нищо особено. и за да няма заблуди - имам подложка за кок в косата, иначе моята е много тънка и няма как да стане такъв красив кок.


m0onlight, той беше Пандьо, с ударение на последната сричка, за да е по-френско Wink иначе той си има много производни (разбирай голяма лигла съм   Xixixi )

Kiwi, много се радвам да те видя в моята тема  give_rose

Ето координати на фризиорката https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B0-Pasha/157056547764694?id=157056547764694&sk=photos_stream

А днес момичето, което гледам ми направи един вид пробен маникюр smile Идеята я откраднах от 23.   Josephine®. Мисля, че добре се справи детето, а другата седмица и по-добре ще е :

Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #291 -: юни 08, 2013, 23:33:29 »

Ей, Пандичкааа!!! Колко се радвам, че съм те вдъхновилааа!!! А прическата е чудесна - ако имаш воал той ще спадне малко обема и всичко ще дойде на мястото си  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 10, 2013, 10:56:59 »

Такаааа

остава една седмица до църковния брак, а с гражданския пак ударихме греда. Не помня вече дали съм ви споделяла, но на временния акт за граждански брак от посолството има техническа грешка - консулката беше много уморена от предния ден (изборите) и е сбъркала името ми при промяната след брака - от Xска пише, че ставам Хва - Yва. И заради тази грешка в общината, от където е мъжа ми, не искат да регистрират брака в България и искат нов акт да изпратят от Посолството (сегашния пътува от 18.05 до 7.06). Така разкатаването продължава, а като стигна до смяната на личната карта, най-вероятно  ще ме и глобят.  bqsnasym

А и ме налегнаха булченските кошмари  crazy - сънувах, че отиваме да се женим и си носим всички дрехи в една торба да се преоблечем там. Обаче аз не мога да си закопчая роклята и няма никой при мен. Забравила съм си булото, а косата ми е супер мазна и се чудя какво да я правя. Нямам и чорапогащник, а краката ми са супер космати. А вече закъсняваме и телефонът ми звъни да питат къде се бавя. И незнайно защо се женехме в двора на началното ми училище crazy crazy crazy

та така ..
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 10, 2013, 11:04:56 »

Хехе, Панди, кошмари си има - първо сватбени, после бременелски girl_wink Не им обръщай внимание, нямат нищо общо с действителността give_rose Е, все пак ако решиш да се преобличаш пред ритуалната зала, поне гледай да има някой с теб да ти закопчае роклята Wink blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 10, 2013, 11:12:52 »

Панди, няма никакъв проблем да се свържете с посолството ни в Париж, да им обясните грешката, те да поправят удостоверението и да ви се прати по факс. Може дори, ако им се занимава да ги помолите да напишат нота, в която обясняват грешката. Така няма да ви се налага да го чакате сумати време, да има глоби и т.н. А между временно ще си чакате оригинала Wink

За кошмарите - споко, те са нормални.. И аз сънувах подобни, беше много стресиращо, ама след това пък емоцията си заслужава Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 10, 2013, 12:46:45 »

Панди, според мен този сън само ти казва, че всичко ще бъде точно обратното smile не се притеснявай, всичко ще се нареди
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 10, 2013, 13:20:25 »

Панди, предложението на Ани звучи добре, нищо не пречи да пробвате с нота, ако се съгласят от тук в последствие да им дадете оригинала pardon

Какъв кошмар, ужас..но е плод на притесненията и цялата разправия покрай временния акт. Всичко ще е наред Girl_hide Това с кошмарите ми е много познато. Аз още от януари сънувам около 50 различни начина сватбата ми да се провали, ужасно е! То не бяха провали с ресторанта, непоканени хора, развалена рокля, пък веднъж сънувах, че баща ми си реши, че иска сватбата да е на следващия ден, покани хората, аз ставам, те са вече вкъщи, а аз без рокля! Xixixi Стрес, какво да правим pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 10, 2013, 15:40:51 »

Мила, извинявай, но ми стана много смешно,че се жените в училището ти  lol
Не се притеснявай, всичко ще мине наред на сватбата. А за глобите в  темата за личните карти, много момичета пишеха, че не са ги глобили и след 3-4месеца забавяне. Не се притеснявай!
Я кажи остана ли ти още нещо, което да свършиш в последната седмица?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 11, 2013, 09:53:43 »

Здравейте,

Вчера беше много активен ден от към подготовка.
В крайна сметка ще чакаме нов акт за граждански брак по дипломатическата поща. Ние се обадихме в Посолството, защото от въпроснат община ни заявиха, че не им било предвидено в бюджета да звънят до Франция  crazy

След това ходих до цветарския, където ще ми правят цветята. Аз нямах големи изисквания, освен че исках от малките зелени хризантемки. Моят букет ще е с тях и малки розички в екрю. Украсата за ресторанта ще е с лилиуми и пак зелени хризантемки и розички + лилав акцент, който да се доближава като цвят до букетчето на пандичката от фигурките за тортата. Искаше ми е и в моят букет да има лилаво, ама не си го харесах с лилаво. А и младоженеца ще има бутониера, макар и да се дърпаше Wink

След работа се срещнах с фотографите. Много са луди, мисля че много ще се забавляваме на снимките.

това за сега от мен  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 13, 2013, 11:52:47 »

пак съм аз  blum

днес е един месец от както подпосахме и да взема да почерпя вас, че друг май няма да е почерпен.



При мен подговката тече с пълна пара - не ми стига време за нищо. От мен да знаете, че това да не си отпуска преди сватбата (било то и сватба от 10 душ) не си е работа. Всеки ден трябва да се срещам с някой по рай сватбата, на работа ми се налага да оставам до среди нощи, защото шефката ми е много готина, ама никак не е съобразителна. Утре идват родителите на мъжа ми ( girl_wink ) и днес трябваше преди работа да изчистя, защото след работа пък кумовете искат да се срещнем  girl_impossible girl_impossible girl_impossible а тоя дъжд дано се извали днес, че ..... уф, само мрънкам и се оплаквам. уж исках да си почерпя и да напиша нещо положително, ама на  crazy

Целувки за вас  kiss
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines