Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 22:01:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 95443 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 23, 2013, 15:02:19 »

Ех, колко сте прекрасни  give_rose Благодаря ви за милите думи, винаги ми повдигате духа. Мен ме е налегнал някакъв вирус и цял ден пазя леглото. Снощи от нищото вдигнах 38 градуса и чак днес по обяд спаднаха. Къде все ме намират тези болести  angry

Радвам се, че ви харесва воала. Много се забавлявахме, докато го правихме. Бяхме взели 3х3м и доста си поиграхме с него преди да се заемем с работата  funnytooth То остана материал за още един воал, него го подарих на приятелката ми, май ту-ту поличка ще си прави от него smile

И аз си обожавам рокличката. Едно време исках тип принцеса, след това много харесвах тип гръцки (по професионални причини  lol  Но мисля, че това в роклята, с която съм себе си smile

До скоро  LOVING
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 25, 2013, 23:11:24 »

Здравейте smile

Аз малко да си раздвижа темичката, че още си я броя актуална smile

Ето свещите, които купихме от манастира за сватбата smile





Може да ги видите и в албума, който най-после се реших да си направя. Толкова пъти съм разглеждала албумите на някои от вас, та реших, че моите идеи може да са от полза ня някой smile

До скоро  Torte
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 25, 2013, 23:12:57 »

много са хубави пандичка! Ти ли си си ги украсила или готови ги купи?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 26, 2013, 00:11:01 »

Готови ги взех smile Като ги видях, много ми харесаха. И много се радвах, че са направени в манастира smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 26, 2013, 00:55:57 »

И на мен ми харесват свещите  Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #260 -: май 26, 2013, 10:38:34 »

Страхотни свещи good Много ми харесва това,че са правени в църква...така според мен имат още по-силна символика give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 27, 2013, 11:22:45 »

Честито и от мен, малко със закъснение blush Да сте много щастливи много много дълго заедно  Bravo Flower
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 30, 2013, 13:02:01 »

Здравейте smile
Днес вдъхновена от новите сватбени темички се сетих за моята и докато си я разглеждах, забелязах, че не съм разказала за т. нар. post-bridal-shower-party, а то е едно от любимите ми неща около сватбата smile
Организираха го  приятелките ми, основно сръначата ми приятелка, която направи толкова мног неща за сватбата и сестра ми. Post-bridal e, защото беше събота след сватбата. Нямаше как да е преди това, защото кумата е във Франция, а и всичко беше тайна smile

Направихме го в къщи - част от укарасата още седи и мисля да си я оставя докато мине църковния брак biggrin Не беше нещо грандиозно, но аз така си го представях - в къщи, с най-близките ми приятелки, да се видим, да си побъбрим, да се по смеем.

Сестра ми вече има опит в организирането на моминско парти. Миналата година беше кума на най-добрата си приятелка и организира и моминското и парти.  Ако някой е чел темата за моминското парти,  там едната шаферка е разкала подробно организацията.  На моето парти имаше повече от игрите.  Получи се голямо шоу. Част от приятелките ми бяха скептични, но после именно те се ентусиазираха най-много smile Разбира се вскичко беше в пандешка тема, сестра ми определено много се беше постарала (ей, какво ще правим без сестрите си !!!). Аз бях виждала материалите за другата сватба, но всичко беше пандешки преобразено и не можех да го позная.  Също така имаше и подложки от пенокартон, за да не слагаме листовете върху масата с яденето, и подложките бяха със сватнени пандички и останаха като подарък за спомен на всички smile

След игрите дойде и най-голямата изненада за мен - двете ми най-добри приятелки бяха подготвили клипче със снимки от времето, през което се познаваме (8 години.).  Започва с песента the connells - 74-75  и снимки от съвместния ни живот ( 5 години квартири и общежития), след това музиката от Индиана Джоунс и снимки от университета и разкопки, след това музиката от Приятели и снимки от рожденни дни и партита и накрая Менделсон и снимки с моето Панде. Страшно много ме зарадваха и разбира се накрая вече плачех от щастие !!! Благодаря им много за положеното старание и много ги обичам.

След това си обляках роклята, за да се снимат с мен с булчинската рокля, тъй като знаете, че на моята сватба няма да има гости. После спонтанно решиме, че няма къде другате да хвърлям букет и се подредиха да им хвърля едно букетче, което ми бяха подарили smile
Пожелавам на всеки такова парти, за мен бе много скъп спомен !!!
Ето и малко снимки smile

http://s1300.photobucket.com/user/pandapandi4ka/library/Post-bridal-shower-party?sort=6&page=1

password: foruma
« Последна редакция: май 30, 2013, 13:05:29 от pandapanda » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 30, 2013, 13:22:09 »

Ех, Панди, страхотни приятелки имаш! Идеята с клипчето е страхотна!!! heart
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #264 -: май 30, 2013, 13:30:53 »

Пандичка,имала си наистина страхотно парти give_rose Браво и на твоите приятелки,за старанието и прекрасните идеи good Дори само от разказа за клипчето ти се развълнувах,пък какво ли е било на живо само мога да си представя girl_wink
П.п.Нещо не ми отваря албума със снимките?Със старата пароли ли си е?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #265 -: май 30, 2013, 14:46:07 »

Новата е ситно изписана Wink.
Много хубави приятелки си имаш!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #266 -: май 30, 2013, 15:11:55 »

Свекърва,благодаря ти give_rose Въобще не бях забелязала blush
Всички сте мнооого хубави...направо сте за някое списание blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 30, 2013, 15:22:14 »

Преди или след, важното е, че са се организирали твоите приятелки и сте се събрали да се забавлявате.
А пък това, че няма да имаш гости, не пречи още да се снимате с момичетата smile Тамън ще имаш още един повод да си облечеш роклята и да се разходите и снимате из града  blum
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #268 -: юни 02, 2013, 09:40:31 »

Много мил жест от страна на твоите приятелки! Bravo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #269 -: юни 02, 2013, 19:39:23 »

   Ехеее, панда, аз къде съм бляла, че не съм ти видяла темичката  girl_impossible С голямо закъснение, но все пак с искрени чувства ви желая много да се обичате, да се уважавате и да живеете щастливо дъъълги години!!! Сигурна съм, че емоциите още не са те напуснали - наслаждавай им се! smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines