Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:14:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94983 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #135 -: май 03, 2013, 17:59:55 »

Мдам, аз много исках да си я взема на закачалка, но няма да стане и аз в кутия и дано не се измачка. smile Да сгъвате много внимателно ценните тоалети.  Wink
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #136 -: май 03, 2013, 19:58:14 »

Но ще му мисля като се върнем от Париж  smile

Панда -- и роклята и украсата за тортата е супер!! И много правилно да не се тревожиш за дреболии. Всичко се подрежда от само себе си, едно по едно.
Пожелавам ти успех с мъкненето на роклята. Аз вече пренасях една от Филаделфия до Карибите - нея я бяхме сложили в куфар за ръчен багаж и после се наложи да я гладя. Във вилата, която бяхме наели, нямаше ютия, и човекът специално ходи с ферибот до съседния остров да търси -- значи, винаги когато става дума за булка, начин се намира smile Освен това, може да я оставите след пренасянето в банята на закачалка и да пуснете на макс горещата вода - дори по-добре от ютия се изглажда.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 03, 2013, 22:07:35 »

Аз мисля да я гладя само ако е много фрапиращо измачкана. Така или иначе като седна в колата ще се измачка. Ако се наложи, обаче, да ходим с влак до посолството, мисля да стоя права и да има места  lol Но това с горещата вода може да го направя   good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #138 -: май 04, 2013, 00:36:49 »

Да да това с горещата вода и аз го правя за специални дрехи, костюми и тн. Но защо не си ги вземете на закачалка? Аз когато мислех, че ще си взема от тук рокля и че ще трябва да я мъкна по самолетите, попитах във форума момичетата и те ми казаха, мисля че беше Dinna, че няма проблем да си я носиш на закачалката и за булка всеки проявявал разбиране, на една съфорумка даже роклята й я закачили стюардесите в каютата на пилота  Girl_hide, разбира се бих звъннала и в авиокомпанията да попитам все пак, но явно не е проблем, щом при другите момичета се е получило.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 04, 2013, 06:24:17 »

остава толкова малко до мечтаната сватба, сигурно еуфорията в нея вече ескалира, просто бъди спокойна,гледай да не заравиш нещо, а и щом там сте намерили химическо,няма да се притесняваш за тоалетите smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 06, 2013, 10:11:43 »

Здравейте, прекрасни  give_rose

Багажа е почти напълно готов, довечера ще си направим check-in, но аз се събудих тази сутрин със запушен нос. Съответно в момента съм с провесен нос, защото естествено очаквам да се влоши и да съм болна през цялото време. Също така утре очаквам полета да ми е доста тежък с този запушен нос, аз и без това хич не се чувствам комфортно в самолети. Въобще ентусиазмът ми клони към 0. Сега трябва да тръгвам към работа, но толкова нямам желание, направо ме е яд, че общах да намина и днес.
Оставям ви сега, ще гледам да се отчета пак преди да заминем.

Целувам ви  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 06, 2013, 10:18:29 »

Мила, вземи си вит Ц разтворимо и хапни нещо люто ако обичаш де.
Също така , ако търпиш Цитросепт, си купи, много бързо ще те вдигне. Тогава няма да има нужда от вит Ц .
Вибросил спрей за нос си имай за самолета smile
въобще ако можеш днес топло, лимон и мед в големи количества, ще си ок.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #142 -: май 06, 2013, 10:25:17 »

Аз се спасявам в такива случаи с мнооого лимон. Хапчета и химични витамини избягвам да пия. Моята рецепта е: Изтискан лимон с гореща вода и две лъжици големи мед на един дъх изпит три пъту на ден, някой друг портокалов фреш също няма да ти навреди и мнооого чай, аз си правя една голяма кана и озпивам около два литра, и ско имаш и възможността да направиш един здрав сън, няма да има и следа от запушения ти нос на другия ден!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #143 -: май 06, 2013, 11:23:03 »

Освен това което е казала Мрявка, пий Ибупрофен, фен не фен на хапчета ситуацията изисква спешни мерки!  blum

Освен това утре ако още си хремава, преди полета си сложи капки за нос за да ти се отпуши носа и си го духай редовно по време на полета, за да не те боли глава (аз редовно съм с болки и съм се специализирала), ако все пак ти се запуши по време на полета, преди кацането (когато боли най-много) пак една доза капки, прочистваш носа добре и няма да има проблем! И да си изпукваш ушите, за да не се запушват!

Стискам палци да се оправяш за нула време и да нямаш проблеми!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 06, 2013, 12:57:10 »

Ех, пандичка къде те намериха тия вируси, точно ден преди да пътуваш!
Моя съвет е течно витамин С, взимаш си няколко ампули и си капваш по няколко капки във всяка ноздва, а остатъка с вода изпиваш и много бързо действа. Аз усетя ли и най-малкия признак на настинка винаги имам и пия по 1 ампула на ден 2-3 дни и страшно бързо действа.
Дано се възстановиш бързо!
Пожелавам ви утре лек полет и едно страхотно прекарване в Париж! Дано и времето и всичко да е хубаво и да бъде точно така, както си го представяш!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 06, 2013, 18:43:27 »

Дано си успяла да се пребориш с гадния вирус!  Wink Пожелавам ти едно приятно и безпроблемно пътуване и незабравима сватба!  give_rose Ще чакам романтичния разказ с нетърпение blum
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 06, 2013, 20:26:08 »

Пандичка чак сега видях че си вируслясъла- милата - ужас- дано се чувстваш по-добре - иначе и аз подкрепям момичетата за лечението с лимони аз се бях тръшнала с течащ нос, температура преди бала и с 4 -5 лимона, аспирин и много вода се оправих за една нощ.
Дано се оправиш ако вече не си и ти пожелавам приказка сватба give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 06, 2013, 21:35:10 »

Благодаря на всички ви, златни сте момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Вече съм по-добре. Приложих комбинирана акция - мед с лимони и ибупрофен синус, защото ме боляха точно синусите. Много мило ми стана, че толкова много хора, от които много малко част са ме виждали на живо, са отделили време, за да ми помогнат със съвет. Невероятни сте !!!

Дано утре се събудя още по-добре. Особено много ви благодаря за съветите за самолета, че за това много се бях притеснила.

Утре сутрин пак ще ви пиша.  give_rose give_rose give_rose

П. П. Иначе настроението е  Eeager
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 07, 2013, 05:55:59 »

Пандичка, радвам се, че си по-добре! Пожелавам ти лек път и една приказна приказна парижка сватба, изпълнена с много усмивки и положителни емоции! И като си дойдеш ще чакаме подробности smile  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 07, 2013, 07:52:13 »

Момичета, не мога да повярвам, че момента за заминаването дойде и съвсем скоро ще дойде и денят на сватбата   Eeager Eeager Eeager

Днес се чувствам много добре  yahoo (е, като оставим на страна, че ми е малко притеснено като преди пътуване)

Преди да отида да сложа последните неща в куфара, искам само да кажа, че наистина вярвам, че мъжът, за който ще се омъжа, е моята половинка. Тези дни се замислих, че темичката си я превърнах в мое егоистично местенце за сватбата, та ми се прииска да споделя, колко прекрасен е той. Далеч не е перфектен, защото перфектни хора няма, но е истински и си е моят принц.  LOVING LOVING LOVING


Оставям ви, момичета-кокичета, мен Париж ме зове  yahoo Обещавам да се върна с много разкази и снимки  give_rose

 heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart  heart heart heart heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines