Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:27:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157465 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 27, 2013, 09:12:05 »

Момичета аз съм се спряла на меденки за подарък, като първоначално мислех сама да ги правя, но все повече се чудя ще ми стигне ли времето. Та моля, тези от вас, които са поръчвали да споделят кой им ги е правил.
Мерси предварително  give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #226 -: юни 27, 2013, 10:37:04 »

Euphoria, нашите подаръчета бяха ванилови сладки с фондан като тортата. Всички гости ги харесаха страшно много, защото за първи път получаваха ядливи подаръчета. Направи ни ги сладкарката, която сътвори тортата - в същите цветове и идея. Бяха опаковани в целофан с панделка и малко послание от нас smile Можеш също да попиташ сладкарницата, която ще ви прави тортата. Успех!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #227 -: юни 27, 2013, 11:08:50 »

А тези сладки на масите ли ги сложихте или им ги раздадохте от кошничката? Понеже и аз обмислям нещо подобно като идея. smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 27, 2013, 12:57:17 »

Мерси за информацията Josephine®   smile Нещо подобно и аз си представям като изпълнение, вашите са много нежни smile Ще попитам по въпроса в сладкарницата.

Vivi20 ние сме решили да ги раздават шаферките малко по-късно, когато минем да поздравим всички. Но ще видим как ще стане накрая.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 27, 2013, 13:01:28 »

Онзи ден в Чочко, като гледахме каталозите и имаше доста такива сладки- различни форми и цветове. Ако искаш им пиши и искай да ти кажат цена.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #230 -: юни 27, 2013, 13:20:26 »

А тези сладки на масите ли ги сложихте или им ги раздадохте от кошничката? Понеже и аз обмислям нещо подобно като идея. smile
Имах две малки шаферки - феи. Едната държеше кошницата, а другата ги раздаваше след като се настаниха гостите, докато ни чакаха да влезем ние. Това имаше доста голям "Уау" ефект. А и самите шаферки бяха много щастливи за поверената им отговорна задача.  girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #231 -: юни 27, 2013, 13:39:28 »

Страхотно сте го измислили! smile Със сигурност ще нарамя и аз шаферките, ако решим да правим и това, защото аз съм решила на влизане в ресторанта да има масичка с малки бутилчици с вино и на всяка да има името на госта и масата, на която ще седи (името на масата ще е сорт вино Wink) Обаче малките бисквитки с фондан не ми излизат от главата, защото ми се струва много практично и интересно!

Ето това е нещо подобно на бутилките в главата ми Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #232 -: юни 27, 2013, 13:56:51 »

Vivi20 това е страхотна идея с бутилките, хем тейбълки хем подаръче, аз мисля че хората много ще им се радват защото ще са с техните имена smile не че бисквитките не са хубава идея ( как ми се дояде сега ххиих lol но това с бутолк8ите много ми харесва smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 27, 2013, 16:38:17 »

Здравейте мили дами
Аз бързам да се похваля че моите плакети - покани пристигнаха. Това ще е нашия подарък за родителите ни smile  yahoo Bravo yahoo yahoo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #234 -: юни 28, 2013, 01:45:10 »

Vivi, и на мен много ми допадна идеята ти с бутилките - подаръчета-тейбълки. Ние също мислим да направим 2в1, само че от дърво. Определено ги предпочитам пред бисквитките, струва ми се по-оригинално.

Ах, беберона, много бих искала да ги видя тези твои покани. Аз още не съм измислила какви да са нашите покани за родителите и кумувете, мислех да са луксозни покани от N boutique, но ми поискаха 40лв само за дизайна, а за 3 покани просто не си струва. Сега се оглеждам за нещо, което да привлече вниманието ми, а ти ме заинтригува. Затова те моля за снимка smile
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юни 28, 2013, 07:57:39 »

беберона дай снимки!!!!!.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 28, 2013, 09:01:59 »

Evyevy , искам да ти кажа ,че и аз си харесах  и съм поръчала от N boutique поканите за кумове и родители и за останалите гости ,наистина са по-скъпи ,но определено си заслужават . Това ,което ми изпратиха как ще изглеждат самите покани ,направо се влюбих и нямам търпение другата седмица да ги получа .Мисля и тейбъл и плейс картички да ми направят.
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #237 -: юни 28, 2013, 09:31:07 »

Страхотна идея е това с бутилчиците, на мен много би ми харесало. Само се чудя как, ако гостите са повече - над 100 човека, как ще се търски името на госта?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 28, 2013, 11:32:28 »

Здравейте момичета. Сега съм на работа, но довечера ,като се пребера при милото ще ви ги снимам. Аз мисля да им сложа и панделка в цвета на сватбата и ще станат супер сладки, пък и според мен това нещо ще краси къщата доста дълго време smile Довечера момичета ви пускам снимката smile  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #239 -: юни 28, 2013, 11:56:03 »

Страхотна идея е това с бутилчиците, на мен много би ми харесало. Само се чудя как, ако гостите са повече - над 100 човека, как ще се търски името на госта?

Решила съм да са наредени по азбучен ред на две маси и шаферките да помагат при раздаването на влизане, не мисля че ще е проблем и за над 100 души като има организация smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines