Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:33:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157337 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #120 -: май 21, 2013, 10:41:05 »

magi_89, страхотни са нещата, които си показала. Нашите също ще са такива сърчица. В сватбената ми темичка съм публикувала снимки за любопитните. Много е сладурска идеята за бисквитки, бонбони и шоколадчетата - на всички да им е сладко на душата!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #121 -: май 21, 2013, 11:23:24 »

Noir, от кой сайт си поръчвала твоите подаръци, че са много симпатични и надявам се не много скъпи.
Ето това е сайта: http://svatbeni.artex-studio.com/
Цената зависи от броя подаръчета, които поръчваш - ние понеже поръчахме 40 бр. ни излезе 2,70 бройката.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 22, 2013, 08:42:21 »

Момичета да ви се похваля пристигнаха кутийките за подаръчетата на гостите и съм супер доволна.  danceg
Много са готини и дойдоха сравнително бързо с китайската поща. Ето такива са в оранжево :
http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-DIY-Euro-style-Paper-Wedding-Candy-Bift-Box-gift-bprpaer-box/555602159.html
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 22, 2013, 09:01:51 »

Euphoria много са хубави smile И аз поръчах от същия сайт и вече ги получих, дори съм сглобила половината biggrin
С какво мислиш да ги напълниш?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 22, 2013, 09:25:22 »

Спряла съм се на ръчно правени  шоколадови бонбони със синя слива.. Но сега размишлявам дали няма да стане пролем с жегата и шоколада. Първоначалната идея беше меденки, но тези кутийки са мънички сякаш...  huhhuh.gif
Определено обаче ще е нещо сладичко за хапване. Calisto ти с какво си решила?

Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 22, 2013, 14:35:56 »

Нещо сладко smile Спряли сме се на бонбони, но с тези красиви сладки, които се показват тук взехме да се двоумим smile
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 23, 2013, 10:01:12 »

Много ми харесват идеите за сладки неща за подарък  Bravo heart
Не съм била на сватба с такива подаръци, но в Гърция на кръщенетата подаряват такива, в едни много сладурски кутии, баклава обвита с шоколад  heart heart heart
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 23, 2013, 13:24:56 »

Аз съм ходила на сватба, на която подаряват сладки неща. Много ми хареса идеята и помня какво са ми дали на тази сватба, но вкъщи имам един куп стъклени, керамични и други безмислени подаръчете, като не помня кое от коя сватба е. Затова решихме да оставим сладък спомен на гостите, а не поредната прахосъбирачка.
И за да не съм съвсем  Offtopic, момичета вие от къде мислите да поръчвате сладките неща или мислите сами да ги правите?
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 23, 2013, 14:28:02 »

Здравейте момичета! Чета тази темичка защото и ние сме в дилема какви подаръчета да подаряваме на нашата сватба. За сега сме се насочила към бурканчета с мед за жените, а за мъжете шишенца с ракия или вино.

Видях, че nasesss е поръчала бурканчета с мед от производител на много добра цена и бих искала да я помоля ако може да ми пише на лични координатите за да се свържа да попитам , тъй като не мога да и пиша на лични, защото капацитетът и е изчерпан. Благодаря предварително и се надявам скоро да отпадне и тази задача. Успех на всички с този труден избор!  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 23, 2013, 15:30:57 »

от обиколката за обувки се прибирам с идея за подаръчета smile в едно магазинче видях ръчно правени малки гърненца, оцветени различни цветове, всяко украсено с панделка, а вътре късметче. цената е 1,20лв.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 23, 2013, 22:00:45 »

това, в което бях се намира на ул. хубча 10, но мидадоха визитка и там има и втори магазин някъде на бул. д. петков 57
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 25, 2013, 15:52:25 »

Да се включа и аз в темата. Украсата на нашата сватба е в кафяво и зелено. Тъй като цветовете са земни, иска ми се и подаръчетата да са в същия дух, а и аз не обичам прахосъбирачки. Харесах пилетата солнички от китайския сайт, но нямам достатъчно време да чакам доставката. Ще съм ви благодарна за идеи.

Ако не измисля друго ще подарявам медчета и може би юзчета с ракия, макар че ми се струва доста изтъркано вече.

Междудругото намерих от производител бурканчета с мед 32г (неукрасени) за 54 ст. Не слагам линк понеже съм нова във форума, ако някой се интересува да пише.
Пощата ти е пълна, ще може ли да ми дадеш адрес или номер на този производител на бурканчетата с мен smile Благодаря ти предварително
Активен
Irrrka
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #132 -: май 26, 2013, 13:32:15 »

Ние бяхме решили да сме без допълнителни подаръчета за гостите, тъй като от сватбите, на които съм била, нещата които пазя и са ми "подарък" са поканата /най-важното/ и спечеленото късметче. Имахме тейбъл карти с имената на гостите, които те си прибраха като още един спомен.
Това, което мислим да направим допълнително е да извадим снимките с всички гости по отделно и да им ги изпратим с благодарствен текст отзад, в което виждам повече смисъл от бонбони, шишенца, бурканчета или кутийки - просто не разбирам смисъла на тази новост girl_impossible
Активен
nasesss
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #133 -: май 27, 2013, 11:20:54 »

tatqna_dr, Beberona изпратих ви координатите на лични. Отзиви от фирмата обаче не мога да дам, тъй като не съм поръчала още.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 28, 2013, 20:11:03 »

Сега ми хрумна нова идея...може за момичетата да се подарява балсам за устни - домашен Wink http://www.youtube.com/watch?v=-9RIuNFSEBA изглежда супер лесно и евтино и същевременно много различно и готино. Може да са всякакви цветове и аромати, само трябват бурканчета. Някой от вас да е срещал такива мънички пластмасови бурканчета/съдчета с капаче? Опаа намерих в по-задни постове   http://www.gpack.bg/bg/j734/jarforcream5ml20ml30ml40ml50ml.html
« Последна редакция: май 28, 2013, 20:15:23 от eleni4ka » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines