Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157587 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #330 -: юли 25, 2013, 11:20:56 »

maya_the_bee , страхотна идея. Ще се получи много красиво! smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #331 -: юли 25, 2013, 11:27:00 »

Идеята наистина е страхотна. А цветовете на свещичките различни ли са?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 25, 2013, 11:39:42 »

Свещичките са бели с жълт "пламък", торбичките също ще са един цвят - праскова, каквато ще е украсата. По принцип има варианти на тези свещички да си сменят цветовете, май 7 цвята сменят.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 25, 2013, 12:27:03 »

maya_the_bee  Bravo
Идеята ти е невероятна, много оригинално и наистина ще се получи супер сладко с ресторанта smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 25, 2013, 13:06:09 »

maya_the_bee, много готина идея! Хем, ще е красиво, хем практично, хем оригинално  Bravo
Единственото е, да се уверите, че хората ще разберат, че това е подарък за тях и, че могат да си го вземат, защото по мое наблюдение повечето не схващат и нещата остават на масата. При нас подаръка беше снимка и повечето гости искаха да си я плащат, при положение, че на наздравицата ние я подарявахме   crazy
Може да кажете на шаферките или някой от близките приятели да минат по масите и да обяснят, че това е личен подарък за спомен от сватбата Wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юли 25, 2013, 13:35:15 »

Lilly  аз си мислих ди джея да каже или така или иначе каго говорим с гостите ще им кажем. Надявам се, че етикетчетата също ще ги подсетят. И аз съм забелязала, че някои хора на сватби се притесняват да попитат или да си вземат подаръка да не би да сгрешат с нещо. Въпреки, че четох тук за едни дето изяли украсата ...  crazy crazy crazy
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юли 26, 2013, 12:42:43 »

Въпреки, че четох тук за едни дето изяли украсата ...  crazy crazy crazy
Ххахахах как така са изяли украсата ? Май това съм пропуснала да го прочета... жалко, просто си го представям  funnytooth funnytooth
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юли 26, 2013, 14:13:31 »

maya_the_bee,идеята ти е супер, хем оригинална , хем ще е красиво и романтично , хем практично. Bravo
Много ми допадна идеята ти ,чак ми се иска да я взаимствам ,но вече съм се спряла и аз на магнитчета и отделно взехме и летящи фенери за подаръци и много ще станат нещата.
Според мен най- удачно е или при пожеланията да ги подарите или вие / ди джея да го обяви това. И аз още не съм взела решение как ще го направим , но е хубаво да бъде казано ,за да няма не разбрали.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 26, 2013, 15:28:24 »

А някой мисли ли да слага подаръчетата в кутийки. Например така, на мен това много ми харесва и например да са на масата с имената на хората, но проблема е, че кутийката е за семейство, та няма да може да се сложи име. А ако ще трябва да ги раздаваме ще ни трябва доооооста голяма кошница за тях  huhhuh.gif

Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #339 -: юли 26, 2013, 21:32:28 »

maya_the_bee - много хубава идея. Обмислям още, дали да взаимствам или да са други свещички. Страшно много харесвам свещи и ще разгледам варианти в тази посока.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 27, 2013, 11:03:33 »

А някой мисли ли да слага подаръчетата в кутийки. Например така, на мен това много ми харесва и например да са на масата с имената на хората, но проблема е, че кутийката е за семейство, та няма да може да се сложи име. А ако ще трябва да ги раздаваме ще ни трябва доооооста голяма кошница за тях  huhhuh.gif
Аз също се замислих за кутийките, но искаме да ги даваме лично подаръците и както каза ти ще ни трябва много голяма кошница. Моите подаръчета ще са букранчета с мед и юзчета за мъжете, та се чудя няма ли да тежи кошницата на шаферките... милите или ще останат без ръце, или ще бягат да пълнят кошниците  nea
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #341 -: юли 28, 2013, 11:25:05 »

А някой мисли ли да слага подаръчетата в кутийки. Например така, на мен това много ми харесва и например да са на масата с имената на хората, но проблема е, че кутийката е за семейство, та няма да може да се сложи име. А ако ще трябва да ги раздаваме ще ни трябва доооооста голяма кошница за тях  huhhuh.gif
Аз мисля да си поръчам същите кутийки от китайчетата, има една фирма, която ги "персонализират"
http://www.aliexpress.com/item/100-pcs-of-laser-cut-filigree-gift-box-excellent-wedding-boxes/1074730333.html
Ще сложа имената ни, дата и благодаря ви на другата страна и мисля да ги пълня с бонбони. Но аз ще ги слагам на масата направо или на специално място да си взимат като влизат или излизат. Бая са големи като размер - 6-6-9,5 см, затова съм решила да си поръчам торбички от органза, че бая ще се озоря с бобоните  иначе:P Пише също, че можеш да си поръчаш друг размер, аз мисля да си направя една у дома и да видя какъв размер ме устройва и тогава да поръчвам. Мисля че, 5-5-7.5 см ще е по-удачно. Колко човека мислиш да каниш? Могат да се сложат на поднос, по-голям и да се приготвят колкото подноса ти трябват.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юли 29, 2013, 18:05:31 »

Това с подносите е добра идея. Направи си първо мострата с бонбоните и изчисли каква кутийка ти трябва. Аз така направих
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 01, 2013, 19:16:21 »

Здравейте и от мен smile Аз реших подаръците за нашите гости да са лотарийни билетчета или попълнени фишове за мъжете и аксесоар- ръчно изработен от мен (най-най-най-обикновени обеци, брошка или гривна-толкова мога smile ) за дамите... Всяко от подаръчетата ще бъде завързано с панделка, на която пише моето и името на половинчо smile
Ами не можах друго да измисля... хем да е практично, а не прахосъбираче, хем да е евтинко, че бях харесала едни кутийки с късметче бяха по 4лв... а за 100 гости.... angry
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 01, 2013, 19:37:27 »

Ето мъжкото и женското подаръче.


* IMG_08952.jpg (29.54 KB, 448x322 - видяно 209 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines