Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:08:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 47750 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« -: април 15, 2013, 07:47:39 »

Добро утро give_rose
Тази сутрин реших да направя темичката, понеже още нямаше. Дано няма сърдити smile

От мен кафето blum



П.П. Харесах си нещо от фейс и го лепвам тук blum

« Последна редакция: април 15, 2013, 08:03:51 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2013, 08:37:50 »

Добро утро!
При нас нещо не е много слънчево- дъжда ми развали плановете за колело  sad.
Пожелавам приятна и успешна седмица на всички!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #2 -: април 15, 2013, 08:41:23 »


Хубава седмица и от мен! На кафинцето на casky му липсват сладки  tease
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #3 -: април 15, 2013, 08:49:57 »

Е, аз оставих нещо и за вас да се включите blum Мерси за което Girl_hide


Рататуй тук пък едно слънце грее Sunshine
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 15, 2013, 08:54:36 »

 sad, тогава ни пратете малко и на сам. Аз видях 2 дни хубаво време и викам край, вече само слънце...е да, ама не!
Поне да се похваля, мама в събота бяха на разходка до Турция и ми е донесла много готини тенджерки  yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2013, 09:05:06 »

Добро утро на всички! Casky, мерси за темичката  give_rose
Хайде да идва вече това слънчево и топло пролетно време, че ми писна от студ, дъжд и вятър  angry
Тази нощ при нас валя много дъжд, направо порой, и не спря цяла нощ. Сега е мрачно и студено... Вчера излизахме на разходка с наши приятели и тяхната малка сладуранка на 1 година, която тъкмо проходи. Ееей, голям вятър ни пра...беше слънчево с малки облачета, но вятърът беше пронизващ angry
Малката кукла не се спря да се смее и да ме гони по поляната heart Заприлича ми на кукла с механизъм, който се навива чрез ключ (имала съм такъв Дядо Коледа). Все едно я бяхме пренавили хихих, тича, тича, пада, става, пак тръгва да ходи yahoo Няма умора! Ама беше голяма забава. Като я взех на ръце и тя ми махна слънчевите очила, огледа ги хубаво и после пак ми ги сложи на очите  shok Много съм впечатлена колко са умни и досетливи децата в днешно време smile

Желая хубав ден и успешна седмица на всички! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2013, 09:08:45 »

Мерси за темата, супер кафе и сладки  smile smile мда, тук има слънчице (и аз съм като ка скай във Варна)  smile но има и вятър; Аз днес имам само една лекция и после съм фриии  yahoo стискайте палчета за нещо важно днес  smile heart Good luck

ка скай, мисълта е мн хубава, аз това от тати съм го научила че човек живее добре когато има мисъл в съзнанието си и се събужда с нея, работи за нея  heart

щях да ви пиша, че напоследък съм се изумила колко често се ползва от младите думата "абе човек", направо ми е  bad мн ми е анти...

иве, да големи са сладури, на мен на работа едно детенце ми вика "имаш хубави обици"  heart стана ми мн. мило!

Позитивен ден!  LOVING
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: април 15, 2013, 09:25:38 »

Привет! Аз пък чакам някой да се "мине" Wink и да измисли заглавие на нова тема.  Wink Хич и не виждам повод за сърдене или недоволстване, напротив good.
При нас даже си поваля и пак се кани. Криво ми е и смотано...Ама няма как, след толкова празници и слънце....
Закачам пак снимката на цъфналата череша, гледана през тъмния офис с решетки. В главата ми се върти прекрасното стихотворение на Вапцаров:
Пролет моя, моя бяла пролет,
още неживяна, непразнувана,
само в зрачни сънища сънувана,
как минуваш ниско над тополите,
но не спираш тука своя полет.


* 4ere6a.jpg (53.38 KB, 646x485 - видяно 317 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #8 -: април 15, 2013, 09:28:47 »

Езра и на мен много ми харесва мисълта (и лично за мен е много вярна) girl_wink А това с репликата на младите - не съм я чувала, което говори май, че няма много млади около нас biggrin

Иве малките наистина нямат умора, но пък ако е твоето и ти трябва да имаш резервни батерии, че техните трудно се изхабяват biggrin

Свекърва това стихотворение много ми харесва girl_wink А пък как обичам черешииии..... blum blum blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #9 -: април 15, 2013, 09:57:10 »

Привет и от мен give_rose
Взимам си от кафенцето и една сладка и продължавам да пиша pc-mainiak
Наистина и днес е слънчево времето ,само да го нямаше този пуст вятър и всичко щеше да е страхотно pardon
Днес милото почива ,понеже и тази събота беше на работа и сме си замислили да направим една обиколка по магазините ,че от тази дълга зима почти всичките ми обувки,ботуши ,се скапаха и имам нужда от нови попълнения.
Вчера на разходката си прекарахме страхотно yahoo Беше много зареждащо сред природата,разнасяше се прекрасен аромат от цъфналите череши,а и ми позволиха да нахраня едно сладко козленце heart Сега съм заредена с нови сили за тази седмица smile
Ето и една снимка от мястото give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 15, 2013, 10:40:25 »

Mulan много е хубаво мястото. Къде е ако не е тайна?
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #11 -: април 15, 2013, 11:04:13 »

Разбира се ,че не е тайна smile Местността се нарича - Девненските извори /в непосредствена близост до гр.Девня/ ,като по средата им има и много симпатичен ресторант.Като цяло мястото не е много голямо,но е чудесно за отдих good
« Последна редакция: април 15, 2013, 11:08:12 от Mulan » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 15, 2013, 11:15:45 »

Привет и от мен в новата тема Curtsey
Сутринта много трудно се измъкнах от леглото, но като видях, че пече се зарадвах ... докато не излязох и вятъра не ми оправи прическата набързо Makeup witch Не само прическата, но и походката ми коригира, докато пристигна на работа Wink Сега като гледам не пече и май вятъра се е поукротил. Нашия уикенд премина в търчане и накрая пак не остана време за почивка nea Малко ми беше като събота и после понеделник crazy
Тази седмица започна добре - спечелих някаква чаша от покупката на млякото за сутрешната зърнена закуска хаха И викам на касиерката "следващия път нека да е купа, че в тая чаша няма да мога да си направя закуската" blum Wink Утре ми е доста важен ден, пак ще се напрягам ми се струва, вие пак стискайте палци - до края на седмицата ще ви кажа кое е важното нещо smile Абе общо взето интересна и динамична седмица очаквам, дано да е добра girl_wink
Иве, ни Шменти Капели гледах, ни нищо pardon Събота вечерта бяхме на гости на кумовете, а там телевизия не се гледа, само детско, докато малкия се храни /за да стои мирен Wink/ Толкова много енергия има това дете, че не само ти се завива свят да го гледаш, ами направо се задъхваш!
Свекърва днес нещо не е на кеф. Да ти кажа от снимката е! Я дай малко зуум, недей снима тая тъмна стая и тия решетки като затвор, а само цъфналата череша Wink
Мулан, прелестно кътче! Прииска ми се и на мен да го посетя heart Всъщност съм ходила, но като много малка /бях шаферка на сватба там Wink/ и мястото изглеждаше далеч по-различно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: април 15, 2013, 11:35:13 »

m0onlight , хехе, тя снимката е от предишната седмица и идеята и беше съпоставка с професионалната вече на снахата снимка на известните градини във Вашингтон, подарък от Япония Wink. Тогава поне грееше слънце, а сега още вали и е студено. Черешата си има и листа...Решетката е за ефект, иначе мога да снимам през един от отворите и без зум Wink. Криво ми е, защото е понеделник sad, а почивните дни минаха забавно и динамично. Ходихме на арменски ресторант с приятели и хууубаво си хапнахме арменски специалитети. Ние бяхме единствените не арменци, но не спряхме да говорим и получихме поздрави от съседната маса, че се държим по арменски.  blum Както се знае, арменското знаме е червено, метър на метър, с изрисувана на него уста.....два на два Wink В неделя пък ни гостуваха брат ми и спретнах някои от ястията в домашни условия и станаха много добре.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 15, 2013, 12:03:55 »

Привет, дами!

При нас няма слънце, но пък си имаме дъжд. Добре е, че поне вятър няма, така че е някак си поносимо. Но си е хладничко, което мен напълно ме устройва, защото изобщо не съм фен на жегите. Здравословно пък изобщо не ми понасят.

Муунче, пак ти стискаме палчета и лапки good, макар притежателя на лапичките да е малко ранен в момента. 

Мулан, много красиво местенце, някакво абсолютно спокойствие излъчва.

Аз днес подготвих един комплект от документи за превод и легализиране. Другата седмица и останалите документи. После ще ги изпращам на приятелката ми, да се опита да задвижи нещата там. Искам когато си дойде във ваканция през август, всичко да ми е готово, ако стане така че да замина.

Сега да кажа защо, притежателят на лапичките е ранен.
Вчера на късната следобедна разходка, едно грамадно куче е скочило на моето и го е нахапало лошо. Майка ми не е успяла да издърпа моя, защото онова я е ръмжало стабилно. Добре, че се е намесил един як мъжага, който е измъкнал Блеки от устата на другото куче. Кучето-нападател е било разхождано от дете, което го е изтървало и....станала белята.
Майка ми от стрес, не е реагирала адекватно, а именно веднага да го заведе на доктор, заради стреса я оправдавам донякъде. Но е трябвало и да ми се обади, аз веднага щях да отида и да го закарам в клиника. 
Днес го водих на доктор, почистиха и промиха раната, оказа се по-дълбока отколкото изглежда, та си отнесе 2-3 шева, но ще се оправи. А той се държа наистина геройски и гък не каза докато обработваха раната. Сега спинка милото, видимо е спокоен и се надявам да се оправи по-бързо.
С две ръце съм ЗА кучетата над 10кг да се извеждат само с намордник, на къс повод и от възрастни хора, не от хлапета. И изобщо на децата не бива да се поверява куче за разходка, без присъствието на възрастен. Въпреки мрънкането на повечето псевдо-кучкари. Един съвестен стопанин ще си държи кучето под контрол(къс повод и намордник, ако е агресивно, ако се налага и душач), ще го пуска свободно само в загражденията, ще си почиства след любимеца и т.н. И няма да остави едно хлапе да извежда 60кг животно, което не може да контролира. Най-вече защото не мога да очаквам от едно 10-12г дете, тежащо наполовина на огромното куче, да го озаптява при подобни ситуации. Днес е моето куче нахапано, утре може и човек да ухапе...
Аз например Блекича го извеждам с намордник, нищо че е добродушко. Правилата са си правила и за създадени, за да се спазват.
Познавам кучето-нападател, доста едро е и понякога агресивно, но стопанина му винаги го води на много къс повод с душач и го държи под контрол. Като излизат на разходка обикновено е в часове, в които няма кучета в градината до нас. Иначе стопанина е разбран човек, не е някой идиот, довечера на разходката ще се видим и ще говоря с него. Не се сърдя на самото куче, то е просто животинка. Чудя се защо хлапето му е тръгнало само с кучето...сигурно си има обяснение.

Ох, извинете че ви занимавам с моите кучешки драми, като има къде по-големи човешки проблеми. Но просто исках да го споделя.

Лека и успешна седмица на всички!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines