Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73603 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 11, 2013, 10:02:33 »

Олеле, вярно, утре правите месец Bravo Честит да ви е give_rose кога мина един месец не разбрах, а вие сигурно още по-малко? pardon

Мерси, Ади smile Неусетно минава един месец, а най-вероятно неусетно ще си мине и цял един живот Wink
Иначе всичко е толкова прекрасно и хубаво  heart smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 11, 2013, 10:03:45 »

Много си красива, страхотна двойка сте! И роклята, и всички аксесоари са прекрасни!  Bravo

Благодаря ти за милите думи smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 11, 2013, 10:06:29 »

Bravo give_rose Браво, Ани. Много сте сладки! Воалът и роклята са прекраси. И при мен я има дилемата с обръчите, но и аз мисля, че в крайна сметка няма да ги махна, защото с тях нищо не ми се опира до краката и е страшно комфортно smile.

Много се смях на това с халките - такива сладурчести гафчета даже разведряват обстановката и се помнят с умиление цял живот smile

Мерси, milenuity  give_rose Моята първоначална идея бе да сваля обръчите, ама роклята ставаше доста дълга и задължително трябваше да съм на токове, а не знаех дали ще издържа с не чак толкова разтъпкани обувки цял ден. Затова вечерта преди сватбата като ходихме до ресторанта си взех обръча и там си го сложих да видя дали ще мога да седя на креслата им и се получи. Wink

Гафчетата са супер, права си Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 11, 2013, 10:07:26 »

Ани, честит първи месец! Предполагам еуфорията все още не те е напуснала, дано не те напуска дълго време!  yahoo



Миличка, много ти благодаря! Нищо не ме е напускало. Толкова е хубаво smile хихи
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 11, 2013, 10:59:14 »

Честита месечинка, Ани!
Пожелавам ви любовта ви да става все по-силна и по-силна!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 13, 2013, 12:11:10 »

Честита месечинка, Ани!
Пожелавам ви любовта ви да става все по-силна и по-силна!

Благодаря ти, миличка smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 13, 2013, 14:42:46 »

girl_haha да взема да си взема по-големичка чанта тогава  girl_wink А иначе аз днес си взех два чифта обувки от Мегияс yahoo едните са дантелени ниски като твоите, обаче без пръстче отпред, а другите приличат на стъклените обувки на Пепеляшка и са по-височки yahoo Много съм доволнааа, но ще видим на самата сватба кои ще нося pardon

Ади, чак сега видях пепеляческите обувки smile Много са красиви!!!! Ще бъдеш прекрасна булка smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 13, 2013, 14:44:32 »

Ани, като принцеса си!!!!!!!!!!! Ще се радвам да покажеш още снимки smile И да доразкажеш smile

Панди, опитвам се да ти изпратя лс, но не успявам sad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 14, 2013, 08:42:38 »

Ади, чак сега видях пепеляческите обувки smile Много са красиви!!!! Ще бъдеш прекрасна булка smile
Мерси, Ани give_rose Аз успях и вече да ги пробвам с роклята, мисля си че ще заложа на ниските дантелени, по-хубаво седят с роклята. Ама не съм още напълно сигурна girl_impossible
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 17, 2013, 10:53:28 »

Мерси, Ани give_rose Аз успях и вече да ги пробвам с роклята, мисля си че ще заложа на ниските дантелени, по-хубаво седят с роклята. Ама не съм още напълно сигурна girl_impossible

Имаш време да прецениш Wink А пък щом си имаш два чифта не пречи да ги сменяш, в зависимост как се чувстваш smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 17, 2013, 11:52:03 »

Момичета, сядам да доразкажа, че вече сънувам, че още не съм разказала и вие ме линчувате  tease

Та, след фотосесията се запътихме към ресторанта. Всичко трябваше да е готово, не се и съмнявах за нищо, моята приятелка ми беше абсолютната опора в сватбения ден. Въобще всички шаферки се включиха и помагаха на максимум. Страшно много им благодаря.
Като се качихме пред ресторанта изчакахме да дооправят посрещането. Идеята беше ди джеят да ни посреща на фона на гайдите, но... нещо май не се доразбраха.. След като всичко стана готово ни приветстваха в ресторанта и ние влязохме. Веднага с влизането огледах ресторанта как е станал с украсата. Беше брилянтно просто! Момичетата от агенцията се бяха справили прекрасно. Балони навсякъде, калъфите за столовете, покривките, нашата маса.. Въобще не гледах хората, а само как е украсата.. хахаха smile Най-много се зарадвах, като видях икебаната на нашата маса, че все още е свежа. Започна посрещането, захранването.. свекърва ми, милата, ми даде такъв голям комат хляб, че ми трябваха няколко минути да го сдъвча и ръката ми неотлъчно беше пред устата ми  funnytooth
След това беше наздравицата и дойде време за ритане на менчето. Така го ритнах, че отиде на другия край и там нещо много странно се изтълкува.. По-далечното цветче беше червено, а бялото беше по-близо. Та, нещо се каза от сорта, че бялото е от страната на младоженеца и затова ще е момче..
Странно, ама моментна импровизация.
Седнахме и всеки момент трябваше да се каже речта на кума ни. Решихме да поизчакаме малко, за да може и брат ми да дойде, че трябваше да взима снаха ми с бебето.
Та, като дойде, кумът си каза речта, като се получи много смешно. Той се притесни много, стана червен и впоследствие разбрахме, че идеята е била да чете, като шрифтът е трябвало да бъде по-голям, обаче отваряйки листа тогава е осъзнал, че буквите са си с нормален шрифт и нищо не може да види, та просто импровизирал  LAUGHTER Получи се много мило.
След това дойде нашият ред, като бяхме предупредили ди джея да пусне песента щом сме на дансинга и той я пусна, ама малко по-рано, та единият поклон го пропуснахме. С милото бяхме решили да танцуваме , докъдето сме научили някакви стъпки и след това да повтаряме наученото или да импровизираме. Е да, ама не. Точно в началото, когато аз трябваше да се завъртя забравих какво трябва да направя от притеснение и започнах да му казвам, че всичко съм забравила, че няма да се въртим, продължаваме си един обикновен танц и такива неща, а той ми казваше просто да се успокоя.. хаха.. беше много смешно... В началото гостите като видяха, че почваме нетрадиционно много се зарадваха и почнаха да ръкопляскат.. хихи.. Аз сега като гледам видеото и просто умирам от смях, то си личи, ама всички около нас казват, че много хубаво се е получило.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 17, 2013, 11:52:37 »

Та, мина нашият танц и започна купона. Не сме се спрели и за секунда, толкова танци и хора.. Много много хубаво беше.
Направихме, за съжаление, само една игра, а трябваше да са две.. Та, седнахме с гръб един към друг и ни се задаваха въпроси, като ние отговаряхме с "АЗ" или "ТОЙ" или "АЗ" или "ТЯ". Получи се много забавно и интересно, а най-интересното беше като гледахме видеото и видяхме кой какво е отговарял smile
Отново се продължи с игрите и хората, докато дойде време да се разчупва погачата. Тук моят човек ме излъга, защото както се беше навел да сме една височина, така се и изправи и просто вдигна погачата с него и аз си отчупих едно парченце  girl_haha Имаше две паднали залчета и се каза, че това означавало, че ще имаме близнаци и оттам до края на вечерта само ни бъзикаха за близнаци smile
Започнахме да обикаляме за наздравицата, като започнахме от родителите и продължихме нататък. Първоначалната ни идея бе да се снимаме с всички гости, като минаваме за наздравицата, тъй като не се знае в бързината през деня дали сме се снимали с тях или не. Затова за по-сигурно така решихме. На втората или третата маса дойде нашият кум и ни каза, че ди джеят си е тръгнал и ние помислихме, че се бъзика, но тогава той каза, че не се шегува и ние като се обърнахме, него наистина го нямаше, а беше някакъв напълно непознат човек. Тук не искам да се впускам в подробности, първото нещо, което направих като се върнахме от почивката бе да напиша за ди джея ни във форума, за да няма опарени или по-точно неподготвени младоженци като нас, но бях жестоко нападната от един небезизвестен във форума, бях наричана лъжкиня и отделно се започна един тормоз по телефона, съпругът ми много се беше ядосал, като за първи път от толкова години го виждам ядосан и реших, че е по-добре да си изтрия коментарите в съответната тема, за да си върнем мира в дома. С две думи само ще кажа, че нашият ди джей си беше тръгнал, за да отиде на озвучава друга сватба, ние не знаехме за това и разбрахме там, където ви написах.
Та, продължихме ние с поздравленията. За съжаление, след като получихме снимките, видях, че след като съм разбрала какво се случва, изражението ми въобще не е усмихнато, т.е. усмивката я има, но очите издават, че има притеснение.. Ето затова най-много ме е яд...
Та, тогава нямах търпение да свършат всичките маси и да видим какво се случва... След като разбрахме за ситуацията ми мина през акъла, че сватбата ни е провалена, но тогава си казах, че няма да позволя това да стане и продължих да танцувам. Няма да коментирам каква беше силата на музиката, как се сменяше парче по средата на друго парче и т.н. Веселбата продължи до колкото бе възможно. След това се получи гаф при изкарването на тортата. Новият ди джей каза ,че изкарват тортата без да си направи труда да се съгласува с фотографа и оператора. Представете си как една булка тича и спира сервитьорките, оттам тича и спира ди джеят... Картинка, та дрънка Girl_hide
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 17, 2013, 11:52:57 »

В крайна сметка вторият дубъл се получи и като видях тортата ми стана лошо  funnytooth witch
Гълъбчетата бяха врабчета, звездичките, които трябваше да бъдат по целия първи етаж бяха 4-5... хаха... просто вече ми е много смешно, но тогава ми дойде в повече.. хаха
ПОчнахме ние да режем, да се мажем и бяхме предупредили ди джея, че искаме след нашето парче да дадем на родителите ни по едно, ама той не чува... Извика младежите... почна се играта с двойките, като не бе обяснено какви са правилата, че няма ръце и който е първи, то те са следващите младоженци, ама нейсе... Накрая аз се отказах да му повтарям за парчетата за родителите ни, но милото настоя. Та, успяхме да си дадем парчетата, като те се трогнаха много. Аз на неговите, а той на моите родители smile
Дойде ред за хвърлянето на букета. Тук исках да ги поизпотим девойките да се поразтанцуват, ама нищо такова...хаха, ох, леле, момичета, сега като го пиша и просто нищо не ми остава, освен да се смея.. толкова нерви са изхабени.. хахаха Та, хвърлих аз букета и обръщайки се гледам каква схватка се получава. Един блъска, втори блъска, трети протяга ръце... като на забавен кадър.. Оспорван букет беше, ама в крайна сметка зълва ми го хвана и тя много се зарадва smile
Жартиерът бе свален много смешно, защото милото го свали супер лесно (не бе от отлепващите се), ама като стигна до коляното и пак тръгна нагоре да го вдига Xixixi Е да, ама тогава той си падна..
Жартиерът бе хвърлен два пъти, като първият път го хвана едното шаферче, а вторият - неговият приятел. Ама за него и да не го беше хванал жартиера си го знаем, че те са следващите smile хихи
Веселбата продължи с пълна сила, докато видяхме, че вече повечето хора се разотиват и останахме само най-близките, които сме към 40 души.. хаха smile Те помогнаха всичко да се прибере, подреди, преброи.. Играчките трябваше също да се приберат, че бяха страшно много smile
След като се оправихме с ресторанта, помолих управителката да ни качи нашите порции в стаята, защото нищо не бяхме хапнали.. Тя каза, че няма никакъв проблем и дори ще ни качи нови порции и само да й кажа кога ги искам. В 22:00 вечерята бе донесена в стаята ни, като имаше от пиле мляко... Безкрайно много съм доволна от ресторант Родина! Не съм вярвала, че всичко ще бъде толкова прекрасно и отношението ще е на много високо ниво!

След като се качихме в стаята се сетих, първо, че аз освен сватбената рокля нямам нищо друго..и че ми трябват ножици или нож, за да свалям воала и прическата, които бяха хванати със свински опашки... хихи.. затова не мръднаха цял ден и вечер: )

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 17, 2013, 17:28:19 »

Леле, Ани, аз не следя темата с диджеите, тъй като не ползвахме такъв и представа си нямах за перипетиите ви. Радвам се, че вече може да се смееш на ситуацията и си над нещата  good

А да не забравя - благодаря, че сподели за момента с пръстена в църквата. Благодарение на теб бях подготвена  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 17, 2013, 19:21:21 »

Леле Ании, добре че сте го приели със спокойствие girl_impossible Аз не бих му платила изобщо beating Ако не ти пречи, пиши ми на лични кой е, за да знам, че не следя темата с DJ-те nea Иначе важното е да сте се забавлявали smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines