Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:03:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73624 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« -: април 11, 2013, 09:21:35 »

Ани ,ето че дойде ред и ти да имаш своя сватбена темичка yahoo
Пожелавам ти да я изпълниш с много разкази за красиви и емоционални преживявания и те чакаме да разказваш до къде сте стигнали и какво още имате да свършите give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 11, 2013, 09:49:05 »

Честита сватбена темичка, Ани give_rose Разкажи ни всичко - как се запозхате, как ти предложи, подготовката за големия ден smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 11, 2013, 10:06:43 »

Честита темичка и от мен!
Пожелавам ти един спокоен и изпълнен само с хубави емоции последен месец от сватбената подготовка, а на края една прекрасна сватба!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #3 -: април 11, 2013, 10:56:39 »

Честито, Ани!!! Твоята сватба е 2 седмици след моята, можем да се вълнуваме заедно  give_rose

Докъде си с подготовката? Какво ти остава?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 11, 2013, 11:31:11 »

Мулан, благодаря ти за темичката give_rose
Ах, момичета, много се радвам за вниманието и за хубавите ви пожелания!

Ами, като цяло ние сме готови, сега остават малките джиджави работи, които отнемат повече време..
Ще гледам да ви разказвам всичко най-подробно smile

Като начало нашата история е малко типична.. Запозна ни общ приятел, започнахме да излизаме, нещата вървяха прекрасно, докато в един момент аз просто реших, че не желая да бъда повече с този човек. Бяха минали само три месеца и не исках да го "оплитам" допълнително, та се разделихме. (Бях прекалено натоварена от предишна връзка и изпитвах страх отново да се впусна в нещо сериозно). Та, така мина почти година, докато не дойде 6 декември и не му изпратих смс за неговия имен ден. След това той ми прати смс за моя имен ден на 9 декември и така започнахме отново да се виждаме, докато не се събрахме отново на 11 февруари, предложението за брак дойде на 11 август, а сега 3 години и малко от връзката ни на 11 май е нашата сватба smile хихи
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 11, 2013, 12:16:32 »

честито,чакаме подробностиии и снимкиии blum
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #6 -: април 11, 2013, 12:35:31 »

ani_ogbg, то не останало много значи, на финалната права си от подготовката  danceg Пожелавам ви да си изживет всеки миг от оставащите приготовления, защото мисля, че подготовката си е толкова голяма емоция heart , една приказна сватба и много, много хубави моменти  give_rose Bravo
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 11, 2013, 12:52:16 »

Ани честита темичка и от мен,ще я чета с удоволствие и с каквото мога ще помагам  pleasantry.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #8 -: април 11, 2013, 13:09:33 »

Честита темичка, Ани! С удоволствие  ще следя подготовката..... и моята  сватба ще е седмица след  теб lol))
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 11, 2013, 13:35:40 »

Момичета, ще ме извините, че пиша на пресекулки... добре, че са почивките smile
Ами, предложението за брак съм го разказвала в другата темичка и тук не мисля да се повтарям.

Иначе датата много лесно я избрахме. След като мина около седмица и вече осъзнах, че наистина сме сгодени и трябва да мислим за дата, седнахме и почнахме да умуваме. Аз исках да е топло, а пък милото не искаше да е от жегите, че той на топло не търпи и компромисен вариант решихме да е май месец. Видяхме, че първата възможна дата след Великден е 11 май и това беше нашата дата, още повече че 11 е специално число за нас. Впоследствие стана ясно, че ще е работен ден и бяхме на косъм да сменяме датата, но устояхме... Даже "бутнахме" и правителството, за да може да е почивен ден blum Всъщност като разбрахме, че изборите са на 12 май много се притеснихме, но от ресторанта и гражданското ни успокоиха, че нищо няма да ни спре. Законът ни защитава, тъй като сватбата си е планирано мероприятие и дори сватбите на 12 май няма да имат проблеми с алкохола, та се успокоихме smile

Аз веднага започнах да ви чета. Смея да кажа, че съм прочела всичко за организацията, но много късно се включих с писането.. Чак, когато нещата с ресторанта се поусложниха..
Избрахме си много бързо гражданското, тъй като и двамата искахме да си е Красно село. Църквата също лесно я избрахме - Покров Богородичен зад Родина. И идеята ни беше ресторантът пак да е в района, за да може така да се каже да се затвори кръга и да не обикаляме цяла София. Обаче, уви.. Ресторантът, който харесахме първо ни каза, че е рано (септември) да се капарира за май и да дойдем след нова година, а като отидохме декември вече беше капариран.. После харесахме друг, но отношението на управителя не ни хареса и се отказахме точно преди да капарираме. Следващият ресторант (добре,че стана така) щяхме да го вземем, за да имаме ресторант просто, но ни го взеха под носа и накрая отидохме в Диана 3 и просто го капарирахме, въпреки че отношението там малко ми пречеше.. Няма да навлизам в подробности, че е друга тема.
Та видимо нещастна от ресторанта и от мястото, което е на 15 км от църквата и цялата ни идея за затворения кръг си замина, мама провери в Родина и ние отидохме да го разгледаме. Беше много по-хубав от избраното от нас място, условията бяха поносими (тъй като целият ни бюджет вече беше прецакан с изгубеното капаро от предния ресторант), но най-вече ни спечели отношението на управителя към нас, тъй като не ни гледаше като турба с пари. Та така с най-основните елементи от сватбата. Вече със сигурност щеше да има сватба. Не за друго, но преди да си имаме окончателен ресторант, във вкъщи се шегувахме, че ще опънем шатри в полето, тъй като аз живея в къща и имаме едно огромно поле пред нас. Та по арабски тертип щяхме там да празнуваме и нямаше и да се притесняваме за т.нар. overtime smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2013, 13:37:46 »

scilla, аз те следя с интерес, защото ти си първата ни пролетна булка и ще разказваш след това как е минало, че предполагам, че като наближи момента вече няма да знам къде се намирам от нерви и притеснения всичко да мине добре.. Вече и съня си губя даже  tease
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2013, 13:40:37 »

Nine, ние си мислехме евентуално за 18 май, за да не сме първата възможна, че предполагахме, че ще има много желаещи, но тъй като тогава е моят рожден ден и в кръга на шегата не исках да получавам по един подарък за двата празника Wink се разбрахме да е 11 май. Най-вече си е специална цифра за нас smile
В тази връзка, ако мога да ти бъда от помощ в нещо - казвай smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #12 -: април 11, 2013, 14:15:48 »

Вече и съня си губя даже  tease

Недей, недей, дишай дълбоко и си казвай, че няма пък кой знае какво да се оплете и че всичко ще мине гладко. Най-малко ти трябва да си една изморена и изнервена булка, да се преумориш и изнервиш преди големия ден   smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2013, 14:21:20 »

Съгласна съм с теб, ама то не се контролира. Видимо не се притеснявам чак толкова много, ама явно на подсъзнателно ниво си оказва влияние. Да се надяваме, че няма да бъда изнервена булка, че в последно време се усещам как "паля" от нищо. pardon
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #14 -: април 11, 2013, 14:23:58 »

Ани и аз съм като теб. От седмица  сън не ме лови и а  само кошмари сънувам свързани със сватбата. Станала съм ужасна и от сега не се  понасям. Надявам се да се  успокоя в деня на сватбата.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines