Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 18:19:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 129445 пъти)
 
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #375 -: юни 14, 2013, 00:50:18 »

Аllicia, Borka3, много са ви хубави поканите smile И аз вече чакам с нетърпение нашите. Сега се захванах между другото да правя сватбен сайт в weddingwire, защото ще имаме много гости от далеч, и така ще се ориентират по-лесно къде-какво. Само, че след регистрацията получих мейл за потвърждение на профила ми в папка Спам...И с червени букви и удивителна пише: "Внимавайте с това съобщение. Подобни съобщения са използвани за кражба на лична информация на хората. Не кликвайте върху връзките и не отговаряйте с лична информация, освен ако нямате доверие на подателя." Та сега се чудя в крайна сметка да правя ли изобщо...колкото и да ни улеснява. Има ли някой, който им се е доверил и има сватбен сайт към тях? Дали да рискувам?
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 14, 2013, 06:51:09 »

Все по-изобретателни булки се разписват с невероятни покани... Най-хубавото е, че си ги правите сами smile По-голямо удоволствие няма smile
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #377 -: юни 14, 2013, 08:10:15 »

Allicia, поканите наистина са много хубави. Особено за шаферките-много ми допадна това с буквичките на тапата.
Koralka7, аз направих нашия сватбен сайт в един бг сайт, пак е безплатно - alle.bg - става супер лесно и всичко е написано на български, има различни опции. Аз нашия сайт го направих преди месец-два ако не и повече и все още се сещам да допълвам разни неща. Стана много готин и го лепнах на пликовете с поканите като "За повече информация:..." Ако имаш някакви въпроси-аз съм насреща.
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 14, 2013, 15:16:16 »

И аз да се запиша, моите покани си ги правих сама, качила съм ги в албума си smile
Идеята е пооткрадната, но не ми се занимаваше да мисля  blum
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 14, 2013, 15:24:13 »

И аз да се запиша, моите покани си ги правих сама, качила съм ги в албума си smile
Идеята е пооткрадната, но не ми се занимаваше да мисля  blum

и аз исках да направя такива покани, но ме скастриха, че не било моя работа и при толкова готови покани защо да съм се мъчила smile много са хубави smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #380 -: юни 15, 2013, 18:53:45 »

Браво, момичета. Имате невероятни покани. Аз почти съм готова с нашите, но не  мога да намеря някаква рисунка , картинка на младоженци и още една с тема купон, тържество  или нещо такова.Аз търсих много, но не намирам нищо подходящо.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 15, 2013, 21:15:34 »

За поканите с булката - на мен лично много ми харесват, но наистина черното им идва в повечко. Може да помислиш да залепиш върху букета мини- розички, червени и бели/екрю. Може да са хартиени или пък от сатенена панделка. Така ще вкараш цвят и много приятен акцент в поканата...лично мнение ;-)
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #382 -: юни 16, 2013, 11:48:30 »

За поканите с булката - на мен лично много ми харесват, но наистина черното им идва в повечко. Може да помислиш да залепиш върху букета мини- розички, червени и бели/екрю. Може да са хартиени или пък от сатенена панделка. Така ще вкараш цвят и много приятен акцент в поканата...лично мнение ;-)
Благодаря ти  @}->--Точно това ми беше идеята,но реших да не се обяснявам много,много...тъй като в момента не разполагам с розички и не съм ги залепила,но знам от къде да се снабдя с такива,и то цвят бордо и подходяща големина!Пък и след като ще ги разпечатам на оризова хартия,мисля,че няма да чернее чак толкова... pardon...Сега остава да измъдря поканите за останалите гости,че няма времеее .... Girl_hide
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 17, 2013, 09:59:21 »

Спорти, моля те сподели от къде ще вземаш розичките  give_rose
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 17, 2013, 10:33:24 »

ооо дааа поканите с булката са много готини  Bravo супер идея нямам търпение да ги видя завършени  good

Моите покани ги почнах,но не намерих евтини сърчица като онези от клипа които постнах нагоре в темата иииии като не ги намерих пустите му сърчица и реших да импровизирам  danceg
заших по 4 цветенца направени от панделка и посредата едно мънисто

харесват ми така ама все си мисля,че нещо им липсва..?  Girl_hide

П.С. Снимана е с телефон и изглежда малко крива ама не е  blush


* pokanka.JPG (56.4 KB, 360x480 - видяно 231 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 17, 2013, 10:50:37 »

Много красиви са станали, браво!
На мен ми харесват и така, но ако искаш в долния десен край (а може и в двата долни края) да нарисуваш нещо в червено - като дантела, цвете или нещо друго. А може с флумастер да минеш ръбчетата на поканата (нещо като кант). Но съветът ми е да го пробваш първо на хартия как ще стане, да не вземем да ти развалим хубавите покани smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 17, 2013, 10:57:41 »

моето мило даде идея да напишем "покана" с химикал от онези с брокат ,но червено
 примерно нещо такова като на снимката
Рисунките в краищата мисля да са отвътре с текста  Bravo


* svatebeni_pokani_preview.jpg (9.15 KB, 300x115 - видяно 2837 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 17, 2013, 11:08:55 »

Идеално  good
Снимай ги пак, като ги завършиш.
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #388 -: юни 17, 2013, 12:42:09 »

Спорти, моля те сподели от къде ще вземаш розичките  give_rose
Това ще са поканите и за другите гости,малко набързо е направена тази,не е изпипана,но за мостра става като че ли  pardon
Zai4e kate много сладки са станали поканите  Bravo
Mucka днес си купих тези бели розички,които използвах за поканата-50бр. струват 2лв.,но само бели...за цветните видях цена по 0,20ст. бройката...Това ми се струва множко,като имаш предвид,че тези излизат по 0,04ст.  бройката...,но ако решиш да си взимаш повече,може да ти ги продаде жената за цена на едро,понеже аз от там си взех и органза около 20м. и тя така и постъпи...Сайта е http://www.mart-bg.com/  
Но аз нещата ги гледах на място,понеже в сайта нещо не ги бях намерила  crazy...
« Последна редакция: юни 17, 2013, 12:44:48 от sporty » Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #389 -: юни 17, 2013, 12:43:55 »

Съжалявам,пропуснах да ги публикувам по-горе...  tease


* IMG_0920.JPG (55.85 KB, 247x329 - видяно 2888 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines