Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:46:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 129030 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 22, 2013, 08:16:41 »

Helena, имаш супер майче щом е сътворила такива красотички  Bravo
Ние мислим вече да поръчваме поканите за родителите и кумовете, но срещнах затруднения в намирането на хубави покани  pleasantry Търся нещо не много натруфено, семпличко и красиво и не много скъпо. Но честно казано никъде не намирам нищо красиво sad Само на ателие Виолет ми хареса една покана, но минималната поръчка е 20 бр., пък на мен не ми трябват толкова много! Качвам снимка на това, което ми хареса, ако някой се сети за сайт - моля споделяйте  give_rose


* пкани родители.jpg (37.79 KB, 375x500 - видяно 271 пъти.)
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 22, 2013, 08:31:12 »

Пробвай в magical whisper http://www.magicalwhisper.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1&Itemid=5&limitstart=40 много са им красиви и са ръчни, аз от там съм се вдъхновявала много, но не можах да ги докарам като техните. Пробвай и в Работилничка мечтатели, също много красиви и ръчни, ако не се лъжа имаме съфорумка от там - bamce - http://www.facebook.com/mectateli.pelin  good
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 22, 2013, 08:43:40 »

Ади, много ти благодаря  give_rose  give_rose  give_rose В сайта на Меджикъл уиспър нищо не ми хареса sad Тея пеперуди ги намразих направо  pardon Иначе в страничката на "мечтателите" ми харесаха 2-3 покани и смятам да пусна едно запитване относно минимална бройка и цена  girl_wink Златна си Адииии  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 22, 2013, 09:18:48 »

Ади, много ти благодаря  give_rose  give_rose  give_rose В сайта на Меджикъл уиспър нищо не ми хареса sad Тея пеперуди ги намразих направо  pardon Иначе в страничката на "мечтателите" ми харесаха 2-3 покани и смятам да пусна едно запитване относно минимална бройка и цена  girl_wink Златна си Адииии  give_rose
Моля blum И аз вече ги намразих, не защото не е хубаво с пеперуди, а защото са много и навсякъде по сватбите girl_wink Иначе имаше там интересни неща без пеперуди..А в работилничката, ако им обясниш, мисля че ще се съгласят и на по-малко бройки good Bamce на мен ми обясни някои неща за изработката, нали си ги правих сама, много беше мила и отзивчива give_rose
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 22, 2013, 09:21:53 »

Момичета за тези от Вас, които все още не са открили своите покани може да погледнат и в Сватбен стил: http://www.svatbenstil.com/invitations.html

Моите ги поръчах от там и съм много доволна. Утре ще кача снимки за да ги погледнете.
Аделина е много мила и се съгласява с всяко желание и приумица. Аз харесах една покана за основа, но и направихме много промени - от хоризонтална стана вертикална, сменихме цветовата комбинация и променихме плика. Ади прие и изпълни всички мои желания и поканите станаха това, което си представях  smile

ПП: Каза също така, че по въпроса с минималната бройка за поръчка - 10 са достатъчни  good
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #110 -: април 22, 2013, 09:42:47 »

Момичета,имате ли идея от къде мога да намеря големи букви като стикери?Благодаря ви предварително!  Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 22, 2013, 09:50:25 »

Поръчай си такива, във всеки копирен център с режещ плотер ще ти ги изработят. Така може да избереш цвета, големината и шрифта smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 22, 2013, 13:25:14 »

Момичета,имате ли идея от къде мога да намеря големи букви като стикери?Благодаря ви предварително!  Wink
http://elementi.stemacbg.com/products_other_decoration.html  girl_wink
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #113 -: април 22, 2013, 21:12:52 »

 Bravo give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 23, 2013, 15:45:47 »

поканите са поръчани, стискайте палци да пристигнат тази седмица, че уж не могли да изпълнят бързо поръчката, заради късметчетата които поръчах, и аз им отговорих да анулират поръчката да видите вие как набързо отговориха, че до петък ще ги имам smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 23, 2013, 18:05:15 »

Стискам палци всичко, което си поръчала да пристигне бързо и най-вече да е това, което искаш и да ти харесат страшно много  good И ние поръчахме поканите за кумове, родители, братя и баби  yahoo И другата седмица ще почнем да ги раздаваме тях  danceg
Как мислите - кофти ли ще бъде да дадем поканите на тези, които изброих, а на останалите роднини след около месец? Дали последните няма да се обидят или пък да си помислят, че няма да ги каним? crazy
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #116 -: април 23, 2013, 18:09:28 »

Според мен е нормално първо да дадеш поканите на изброените от теб хора и не мисля, че другите гости ще се обидят, пък и един месец минава бързо.  smile
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #117 -: април 23, 2013, 18:09:43 »

Е защо да се разсърдят,според мен е нормално по-раничко да дадеш поканите на най-близките си...Пък и другите гости няма как да знаят кога на кой си ги дала.... girl_wink
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #118 -: април 23, 2013, 18:26:06 »

Не мисля, че ще се разсърдят и едва ли ще разберат на кого кога си дала поканите. Да не говорим, че това са най-близките и е нормално първо те да получат поканите, било то и 3 месеца преди останалите
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #119 -: април 23, 2013, 19:05:36 »

На мен пък винаги ми е било супер странно на това покани за родителите, та даже и кръстниците crazy Още повече пък за родителите и ако те плащат, на какво се канят blush Ние направихме същото (визуално), но благодарност, на кръстниците, че са приели да са до нас в толкова важен момент и на родителите, че са ни отгледали и направили хора smile Ама това си е моето виждане girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines