Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:29:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 128979 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #60 -: април 16, 2013, 20:41:36 »

Момичетааа, страхотни са поканите  give_rose И аз се ентусиазирах да си направя сама мойте с материали от e-bay smile Сега като виждам вашите красоти, се обнадеждих, че и мойте ще се получат  danceg Като ги започна, ще сложа и аз снимка smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #61 -: април 16, 2013, 20:47:46 »

отвътре

Рататуи, може ли да ми кажеш това обикновенна хартия ли е и сама ли си изрязва вътрешната и външната част или са готови размери за сгъване? Още не чудя какво да поръчам за вътрешната част. невероятни са твоите, моите ще се сгъват по същия начин smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 16, 2013, 20:55:46 »

Това жълтото си е обикновенна хартия, а от вътре тескта е на перлен картон, който после е залепен върху листа. Преди това с една покана прегънах всички листове, един по един, за да съм сигурна, че навсякъде размера е еднакъв. След като вече ги бях сгънала, тате им направи дупчици с макетно ножче, за да мине панделката, а след това с горещ силикон лепих цветята. А поканите вътле с обикновенно лепило.
Дано да съм успяла да обясня разбираемо! Ако има нещо питай!
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #63 -: април 16, 2013, 22:22:04 »

Благодаря ви момичета.
Рататуй, идеята ти с бутилката е много оригинална. Замислям се дали да не ги направя и аз за родителите нещо подобно. То и аз съм с две леви ръце, затова и още от начало уж купих повечко материали, а накрая пак не ми стигнаха  pardon.
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #64 -: април 16, 2013, 22:26:45 »

Вече имам и няколко разпечатани, та ето ги и отвътре:


* DSC_0170.JPG (65.32 KB, 624x467 - видяно 378 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 16, 2013, 22:31:07 »

Хихихихи....много са забавни особено това с палатките  good Браво на още една сръчна булка  Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #66 -: април 16, 2013, 22:36:00 »

Момичета имате страхотни покани give_rose Браво , много сте сръчни всички Bravo
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #67 -: април 16, 2013, 22:55:27 »

Хихихихи....много са забавни особено това с палатките  good Браво на още една сръчна булка  Bravo

Благодаря, Mucka. Така се случи, че се спряхме на дата 30.06., а нали тогава е july morning, та решихме да ги съчетаем нещата  blum
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #68 -: април 16, 2013, 23:06:19 »

Това жълтото си е обикновенна хартия, а от вътре тескта е на перлен картон, който после е залепен върху листа. Преди това с една покана прегънах всички листове, един по един, за да съм сигурна, че навсякъде размера е еднакъв. След като вече ги бях сгънала, тате им направи дупчици с макетно ножче, за да мине панделката, а след това с горещ силикон лепих цветята. А поканите вътле с обикновенно лепило.
Дано да съм успяла да обясня разбираемо! Ако има нещо питай!

Да разбрах smile страхотни са, браво smile размера на листа за поканата е А4, нали? аз харесах А5, които като се сгънат стават А6, но с обикновенна хартия А4 ще излезе по-евтино и се замислям дали да не спестя от хартия за сметка на украса, да стане по ефектно. Голямо мислене хахха
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 17, 2013, 09:01:02 »

Вече имам и няколко разпечатани, та ето ги и отвътре:

Яница, много хубава покана!
Текстът също много ми харесва и сега като видях текста ти се сетих, че можеше и при нас да напиша за дрехи, а не само за играчки... ами ние допълнително мислим да купим и други неща и да занесем на дечицата.. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 17, 2013, 09:21:38 »

Размера на жълтия лист е А5, а този на който е напечатана поканата е една половина от лист А4- незнам А5 ли се води. Просто на един голям лист напечатахме по 2 покани и после ни ги срязаха.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 18, 2013, 10:53:05 »

Момичета, много са ви хубави поканите, браво сръчковки  give_rose А аз започнах да раздавам моите и хората направо ме обсипаха с похвали blush Много им харесват, точно защото са хенд-мейд Yes А аз се притеснявах, че има кривинки... blush
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 18, 2013, 11:03:53 »

Adi4ko не е ли много рано?  huhhuh.gif Аз още не съм ги почнала да ги правя  pardon
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 18, 2013, 11:07:45 »

Мне, аз по-нагоре в темата бях обяснила съображенията си girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 18, 2013, 11:41:12 »

Мне, аз по-нагоре в темата бях обяснила съображенията си girl_wink
по мой спомен и аз ги раздадох края на април , началото на май, за сватба в края на август. имах гости от чужбина и така успях да им помогна да се ориентират навреме и да си запазят нормални по цени самолетни билети. а и да си предначертаят лятната почивка, да не вземе да съвпадне с датата ни.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines