Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 129010 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 23, 2013, 20:30:51 »

На мен пък винаги ми е било супер странно на това покани за родителите, та даже и кръстниците crazy Още повече пък за родителите и ако те плащат, на какво се канят blush Ние направихме същото (визуално), но благодарност, на кръстниците, че са приели да са до нас в толкова важен момент и на родителите, че са ни отгледали и направили хора smile Ама това си е моето виждане girl_wink
Мм и аз така. Поканите за родителите са по-скоро благодарности, че са ни родили, отгледали и са били до нас. За кумовете-същото, с няколко по-лични благодарности, че са споделяли моменти с нас и т.н. Ноо, въпрос на разбиране и избор pardon
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 23, 2013, 21:49:01 »

Да мацки....както искате така го наречете - покана за сватба, благодарности или нещо там друго....няма значение Wink Нали все пак го давате по повод сватбата ви smile
Пък и casky, ако родителите плащат хубаво, а ако не плащат? Както много от момичетата са споделяли, че сами си плащат сватбата?!
Така че не мисля, че същественото беше дали каня родителите ми или им благодаря, че са ме отгледали, възпитали и помагали, а просто исках съвет и мнение дали останалите роднини ще се обидят, но няма значение вече.....реших да раздаваме всички по едно и също време smile
 
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #122 -: април 23, 2013, 21:55:19 »

Муцка, ами нашите може да се каже, че не плащаха ама така бяха blum То това е въпрос на виждане. А иначе за въпроса ти аз не съм гледала толкова назад, изобщо не съм отговорила на него blum В края на краищата ще ги раздадете когато си искате или когато са готови blum

П.П. Прочетох го - не мисля, че има повод за обиждане  girl_wink Разбира се това е мое мнение, аз не бих се обидила и за ме не ясно кой хора са най-важни, а изброените са сред тях smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 24, 2013, 07:38:31 »

Ние направихме поканите за родителите със същия текст като за гостите, но с обръщението "Скъпи родители". Та като цяло наистина е забавно, че ги каним ,а пък те ще ни помогнат финансово за сватбата, но така и не намерих подходящ текст...За кумовете си беше различен текст.

Познати са дали на своите родители покана с абсолютно същия текст като на гостите "Ние и нашите родители с удоволствие ви каним..........". Е това вече е по-зле и от моя вариант
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 24, 2013, 08:10:43 »

Да мацки....както искате така го наречете - покана за сватба, благодарности или нещо там друго....няма значение Wink Нали все пак го давате по повод сватбата ви smile
Пък и casky, ако родителите плащат хубаво, а ако не плащат? Както много от момичетата са споделяли, че сами си плащат сватбата?!
Така че не мисля, че същественото беше дали каня родителите ми или им благодаря, че са ме отгледали, възпитали и помагали, а просто исках съвет и мнение дали останалите роднини ще се обидят, но няма значение вече.....реших да раздаваме всички по едно и също време smile
 

Подкрепям с две ръце  drinks Kinder
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 24, 2013, 08:12:54 »

аз понеже споделих на мама за различните видове покани и тя каза що за лудост е това с поканите за родителите, мисля да им се отблагодаря по малко по-различен начин smile вместо покана след сватбата ще им направя една фото книга като в нея ще наредя снимки от тяхната сватба, моето детство, някоя и друга обща снимка, както и такива от сватбата smile смятам, че ще се зарадват много smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 24, 2013, 08:17:50 »

Шантал, страхотна идея! Може и да ти я пооткрадна, ако не възразявш  blush А как ще направиш фото книгата, като половината снимка са дигитални, а другите сигурно на хартия?
А по темата- ние на нашите родители им направихме специални покани- в шишета, с различен текст, само същия дизайн. Те много се зарадваха, а и знам че ще си пазят поканата и ще си я гледат с мил спомен. Нашите текстове също са повече благодарност, от колкото покана.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 24, 2013, 08:26:42 »

Да мацки....както искате така го наречете - покана за сватба, благодарности или нещо там друго....няма значение Wink Нали все пак го давате по повод сватбата ви smile
Пък и casky, ако родителите плащат хубаво, а ако не плащат? Както много от момичетата са споделяли, че сами си плащат сватбата?!
Така че не мисля, че същественото беше дали каня родителите ми или им благодаря, че са ме отгледали, възпитали и помагали, а просто исках съвет и мнение дали останалите роднини ще се обидят, но няма значение вече.....реших да раздаваме всички по едно и също време smile
Muckaaa, не се сърди give_rose Аз имах в предвид, че съм им дала благодарности и не съм писала каним ви еди къде си еди кога си blush А иначее съм на мнение, че няма значение кога раздаваш поканите според мен, подразбира се че на най-близките е нормално да ги даваш първо, едва ли някой ще се обиди. Ние така започнахме да ги раздаваме, първо на най-близките, после - на който срещнем или видим първо pardon
 Flower Flower Flower
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 24, 2013, 09:06:23 »

ratatui, нямам абсолютно нищо против smile

иначе мисля да сканирам хартиените снимки във jpg формат
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 24, 2013, 09:15:16 »

Muckaaa, не се сърди give_rose 

Ади, не се сърдя миличка  blum Съжалявам, ако постът ми е прозвучал така  give_rose
Хоупче  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 24, 2013, 09:22:31 »


Ади, не се сърдя миличка  blum Съжалявам, ако постът ми е прозвучал така  give_rose
Хоупче  give_rose
kiss2 То между другото ако не ги събереш всички на едно място на годежно парти или нещо подобно, няма как на всички наведнъж да им ги дадеш. Ноо можеш да използваш Великден, ако се събирате семейството, да раздадеш на голяма част от роднините biggrin Ние така ще използваме празника, поне за тези, на които не сме дали още  girl_wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 24, 2013, 09:39:42 »

 Offtopic Ами при мен нещата стоят така: Аз съм от Разград и повечето ми роднини са там. Та сега по Великден ще ходим със златоо да се видим с роднините, но само спешъл поканите са готови  pardon И ме притеснява, че като дам поканите на брат ми, майка ми, баща ми и баба и дядо, може примерно чичо ми и семейството му, които живеят в същата къща (при баба и дядо) и няма как да не разберат, да не се почувствят кофти  angry  Най-хубаво ще бъде, ащо им ги раздам по едно и също време за да не чувам реплики после.... Пък и време до сватбата имам мноооого smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 24, 2013, 09:41:47 »

Муцка ти имаш доста време , така че не се притеснявай smile ние имаме по малко от 2 месеца и тепърва ги раздаваме smile
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 24, 2013, 10:26:21 »

Здравейте и от мен! Всички избирате страхотни покани! Най - накрая и аз намерих МОИТЕ, но никъде в България не съм виждала подобни! Моля помагайте!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче


http://www.lasercreative.ca/sort/weddings-holidays/
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #134 -: април 24, 2013, 10:28:17 »

WOW, страхотен и нестандартен избор smile Браво.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines