Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 14:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 124022 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2013, 20:45:10 »

СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 10, 2013, 21:13:07 »

след дълго мислене, реших поканите за мойте родители и за сестра ми да се пробвам да ги направя ръчно smile в крайна сметка две покани не може да се окажат прекалено трудни за направа smile надявам се
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #2 -: април 10, 2013, 21:18:32 »

Надявам се и аз да покажа поканите скоро smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #3 -: април 10, 2013, 21:41:02 »

Hope4Everton супер са поканите ви! Много красиви! Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 11, 2013, 08:24:25 »

И аз да се присъединя към хубавите мнения за поканите smile Браво, Hope4Everton! Много са нежни и невероятно много ми харесват!  give_rose
Ние пък с милото не сме правили покани за родителите.. Аз си направих покани само за гостите, ама сега като гледам колко красиво се получава, а и самото поднасяне е нещо много лично, та се чудя вече... Най-малкото (понеже е малко късно тепърва да им правим покани) да им подарим нещо специално за тях четиримата.. Как мислите, момичета?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 11, 2013, 09:26:27 »

ani_ogbg, според мен това са най-важните хора на сватбата /заедно с кумовете/ затова си мисля, че е редно да ги удостоите с по-голямо внимание smile Може за тях да поръчате специални покани, различни от тези за гостите. Ние така направихме, макар, че се оказа, че правените от нас, които раздавахме на гостите, им харесаха повече blum Ако не покани, може по някакъв друг специален начин да ги поканите най-официално така да се каже Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 11, 2013, 09:31:34 »

m0onlight, аз съм съгласна с теб, но ние не поднесохме покани, защото веднъж майка беше казала, че ако й се подари покана на близка сватба би означавало, че се кани все едно е гост... Това е по повод сватбата на брат ми.. Това ми се е запечатало в съзнанието.. А пък ние искахме да ги включим в организацията (ние си поемаме всички разходи), за да не се чувстват некомфортно.. Ето защо покани за тях въобще не сме предвиждали..
Иначе поканата на кумовете пак си я направих аз и беше доста по-различна от останалите..
Ще мислим за подарък, за да покажем, че и те са ни скъпи, ама какъв.. тепърва ще си блъскам главата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 11, 2013, 09:34:02 »

ани, ако е изказала такова странно мнение, после да не се чуди що няма покана майка ти blum. дано да си удържи на мнението и в последствие. да не вземе в последния момент да се обиди. ами мислете за подарък тогава, ние им направихме огромни снимки от сватбата, като картина и им ги подарихме. а иначе само покани им бяхме дали.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #8 -: април 11, 2013, 09:51:00 »

Аз няколко пъти споменах вече, но според мен поканите или някакъв по-специален жест към родителите от ваша страна е важен, за да се чувстват те специални, каквито всъщнист наистина са, на вашият ден, който всъщност е и техен ден. Аз бях пропуснала момента със написването например в поканите аз...,той.... и нашите родители...ви каним... (да отбележа, че и ние организираме по-голямата част от сватбата сами)
И ми беше обърнато внимание, че това наистина е едно голямо уважение към родителите и чест. Още по-малкото че и те канят с нашите покани също свои гости. Освен това ние направихме фотокниги, както съм писала някъде по назад, с наши снимки, а на последната страница написахме мнгоо трогателно послание към тях (още ги чакам да пристигнат, за да им ги разпратя по пощата и нямам тръпение да чуя реакциите Bravo Bravo Bravo). Girl_hide heart
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 11, 2013, 10:45:28 »

Адичко, мерси. Идеята ми беше да са семпли, изчистени и лесни за правене smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2013, 11:02:39 »

Със сигурност няма да има обидени накрая, особено мама, защото тя ми е опора във всичко smile Сега като се замисля и връщам лентата назад в нашето семейство никога родителите не са получавали покани. Може би и затова не се смята за необходимо..
Мрявка, ние също писахме в нашите покани, че нашите родители, заедно с нас канят еди кой си.. И ние сметнахме за нужно да ги уважим по този начин. Тук не става дума кой плаща сватбата, а за това, че тези хора са отгледали деца, които се женят и заслужават внимание и уважение.
Дори си спомням свекър ми в началото попита леко притеснено какво ще съдържа поканата на текста, т.е. дали ще я има частта за родителите и се зарадва, когато разбра, че ще я има smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #11 -: април 11, 2013, 11:10:33 »

Да и мен мама ме пита, а аз въобще не се усетих, а и представа нямах от писане на текст за покана, бяхме решили просто да е  максимално опростено и не съм и гледала примерни текстове изобщо, в нашата покана има само, факт едно, факт две, факт три, без много бла бла. И после като се светнах и мнгоо мъчно ми стана, че не съм се светнала по-рано, нищо, важното е, че сега поправих поканите и мама като ги вземе от печат ще бъде мнгоо изненадана (не й казах за промените  Bravo heart)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 11, 2013, 11:13:22 »

Ах, Мрявка, страхотно smile Наистина ще се трогне. Браво на теб!  give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2013, 11:29:01 »

Дизайна на нашите покани за родителите е същия като този за останалите гости, но с различен текст.
Имаме различни текстове за: кумувете, неговите родители, моята майка (като на родителите, но в ед. число), за баща ми, за сестра ми.

Мрявка, аз много харесвам книжките на ArtsCow. Поръчвала съм си общо 5 книжки от там. Моята идея е да ги използвам отново, но след сватбата. Мисля си като получим снимките да изберем най-хубавите от тях и да направя книжка. Ще поръчам 4-5 броя – за неговите родители, за моите (по отделно), за кумувете и за нас. Докато ги направя и ги доставят ще стане Коледа и Нова Година и тогава ще им ги подарим smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 11, 2013, 11:38:29 »

Ели, и аз си мислех за подобен подарък за родителите от нашата сватба, след като си получим снимките. Ще погледна ArtsCow, за да видя идеите им. smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines