Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:48:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: огромни благодарности към сватбен център софия  (Прочетена 4332 пъти)
 
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« -: април 08, 2013, 01:53:43 »

провокирана съм от многото лоши коментари по отношение на сватбения център.ще ви разкажа малко предистория.
аз по една или друга причина не съм била абитуриентка и не се видях в официална или каквато и да е рокля.тогава си обещах обаче че сватбата ми ще е както на мен ми харесва.и така както вече казах не се бях виждала в голяма рокля и един ден водена от любопитство отидох на пиротска и пробвах булчински рокли с обръч.преди това се бях зарекла че ще си купя нещо което и след сватбата ще нося,е да ама не.влюбих се в това как ми стоят и реших това е!
отидохме първия път в сватбения център и след като обясних всичко подробно какво искам,момичето ми даде да пробвам няколко модела.поръчах едия от тях в лилаво с няколко промени.същия път капарирахме и на мъжа ми костюма.държа да кажа че първия костюм който пробва му лепна,все едно е шит за него.капарирахме и риза и вратовръзка.поръчахме си и халките.обслужването е и беше повече от перфектно.
след известно време се разколебах и смених модела на роклята...по телефона.нямаше абсолютно никакъв проблем.отново перфектно отношение и разбиране.
на 21 март отидохме отново.премерих роклята с обувките и чантата.предизвиках възхищението на повечето момичета, а аз се чувствах меко казано принцеса.роклята е перфектна.застанахме с моя мъж един до друг облечени,за чувството в този момент не мога да говоря,то не се описва с думи! :)и така платихме роклята,вземахме си халките и ги платихме/ и те са супер и са точно такива каквито винаги съм си ги представяла/,платихме и вземахме на мъжа ми костюма,ризата,вратовръзката и обувките с които и първия път пробва костюма.държа да кажа и друго-аз съм от тези,които много ама много мрънкат и много капризничат.дори за момент хората не се отказаха.продължава...
« Последна редакция: април 08, 2013, 02:10:01 от cherry_lady1984 » Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 08, 2013, 02:09:12 »

и друго-този модел рокли по принцип е с паднало деколте и половината ми бюст трябваше да е навън.момичето първия път ми взема точните мерки  и сега този проблем го няма.
втория път се разбрахме да отидем с моя мъж следващата седмица и да си занесем наш алкохол да се украси.като същия път поръчахме украсата плюс допълнително ще ми направят и такава за бокал.тогава купихме и свещите,няколко късметчета,поръчахме подаръчета,кутийка за косичка на племенника ми и някои др. дреболии.тогава казах на момичето че ми трябва официална дълга рокля за кръщенето,като знаех само че искам да е дълга и да е в цветовете които нося/ а те са 6/.тогава момичето ми показа рокля цвят пепел от розинито много дълга нито къса.платих я и я оставих за корекции.
в деня когато занесохме алкохола видях същата рокля но в дълъг вариант и розова и я смених.без проблем.единственото за което не се разбрахме е болерото за сватбата.същия ден си поръчах и обувки към тази рокля.пробвах около 20 чифта поне,вкл. и от булчинските.поръчах от булчинските обувки но ще бъдат в розово.
и сега остана да вземем обувките,роклята,подаръчетата,украсата,алкохола,кутийката за кръщенето.
доволна съм много,повече отколкото можете да си представите.и в заключение-това че една или няколко от вас не сте доволни от сватбения център не ви дава право да обиждате.роклята за 400 лева не може да бъде като тази за 1400.не може да искате рокля за 400 а претенциите ви да са като за другата.
« Последна редакция: април 08, 2013, 02:13:38 от cherry_lady1984 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines