Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:41:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Усмихната априлска седмица 08.04 - 14.04  (Прочетена 48003 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 13, 2013, 09:43:42 »

аз мислех с черен клин и черна блуза, ама се колебая точно заради времето.... мен ще ме гледате с обувки за ходене pleasantry, не мога да съм с високите, ходя пеша до мола, иначе за 2 спирки 2 лв за билети, някак не е много практично  DANCE
нищо де, ще имаме и по-хубаво време, та да се контим  blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #151 -: април 13, 2013, 10:30:02 »

Хахах така е ! Лятото е пред нас ! Да се понаснимате днес и после да се похвалите тук с хубавите снимчици ! smile Аз ще се постарая и от нашата среща да ви покажа нещичко smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 13, 2013, 10:41:04 »

Аз си мислях да дойда с токчета, ама на връщане може и да съм пеша и се отказах, нищо ще си разходя други обувчици.
П.П. Хайде момичета, аз се оправям и след малко се отправям към мястото на срещата. И на вас във Варна приятно изкарване!
« Последна редакция: април 13, 2013, 10:52:38 от ratatui » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 13, 2013, 12:17:08 »

Ейййй, Еми, убиец е лака. Бих се намацотила с такъв, ама съм с къс маникюр и едва ли би стоял така ефектно, както на дълъг. Аз обаче не съм толкова смела да сложа пола в такъв цвят, но за блузка или тениска няма проблем.  smile

Мъниче, сигурна работа и тук няма, ако трябва да сме честни. Днес работиш, утре може да си на борсата.
За кралството мога да кажа, че единствения начин за сравнително сигурна работа е бригадата в селското стопанство. Сключва се договор с фермата където си разпределен, а не се изисква някакво супер владеене на език. Но пък се бачка здраво и който издържи на темпото вади добри парички.

Обаче аз съм ИТ специалист и искам с това да се занимавам и там, но ще отнеме време. Все пак трябва да си извадя всички необходими сертификати и да полагам изпити за международни такива, пък и да направя добра репутация трябва. И докато нещата се случат, нямам проблем с това да работя във ферма. Това е само примерен вариант, искам наистина добре да обмисля всичко преди да действам. Макар че понякога трябва да се рискува и много да не се задълбаваме в мисли.
« Последна редакция: април 13, 2013, 12:20:20 от Росита » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 13, 2013, 16:00:23 »

Роси и на къс стои хубаво, пробвахме Wink
предстои да си намеря и такава чанта.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 13, 2013, 18:02:46 »

Я, вярно че стои добре, видях снимка в темичката за софийската среща.  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #156 -: април 13, 2013, 22:18:40 »

Добър вечер дами give_rose

Минавам да се разпиша и да се похваля, че варненската среща мина страхотнооо yahoo Много се радвам, че се запознах с всички момичета heart

Роси, определено и двете страни са супер good Аз просто не съм ги включила в "класацията", защото мразя студ biggrin И няма как да вирея там biggrin А това за безплатното обучение наистина е супер good Даже това е едно от нещата, заради което съм се спряла и на Дания Wink Без да се рискува, не може и да се спечели, нали знаеш girl_wink Така че смело напред, всичко ще е наред още повече, че имаш толкова близка приятелка там smile Аз имам такава в Германия, даже всеки път като се чуем ме врънка blum

Мъниче ти забрави да ми напомниш girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #157 -: април 14, 2013, 08:35:37 »

Добро утро!
Ей, голям дъжд се изля снощи...Намокри ми прането, сега отново го подхващам, че големите работи се изцапаха от едно дърво, дето се е набутало в терасата.
Опитах се да гледам Шменти капели и изтраях половин час. Минах на Дързост и предразсъдъци - 10мин, гледала съм го 2 пъти и спрях на Ловци на шаферки. Последния съм го гледала 100 пъти, ама пак го зяпах с кеф. През деня празнувах РД в арменския ресторант, струва си. Много вкусни неща си хапнахме и много се смяхме.
Хайде, приятно домакинстване на всички, които вчера не са смогнали по разни причини  Wink
А, черпя и за моя племенник, който днес има имен ден!


* torta.jpg (60.83 KB, 480x640 - видяно 271 пъти.)
« Последна редакция: април 14, 2013, 09:17:25 от svekarva » Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #158 -: април 14, 2013, 10:22:15 »

Привет и от мен give_rose
Свекърва,честит ви рожденик!Пожелавам му да е здрав,много щастлив и обичан Birthday
Аз също не можах да догледам тези Шменти капели nea Уж го чаках с голямо нетърпение , защото много хора ми го похвалиха ,но накрая от скука и отегчение съм заспала  pardon
Днес с милото ще ходим до Девненските извори ,да се поразведрим малко ,а и да си похапнем нещо вкусно там.Надявах се днес да е хубаво времето ,за да можем да се поразходим малко ,но какво да се прави ,пуст късмет pardon
Аз за сега изчезвам Aviator А на всички вас пожелавам една спокойна и релаксираща неделя girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 14, 2013, 10:44:09 »

Мен пък много ми хареса! Много добре описва етнопсихологията на българина. А и е добре заснет. Явно човек наистина трябва сам да избира какво да гледа, вижте колко различни мнения. Дето викате- по препоръка филм или книга не си е много работа. smile
Днес ни е ден за разходки и пазар, приятен ден на всички smile
Още съм заредена позитивно от вчерашната среща. гордея се какви готини съфорумки си имам в София. За другите градове, разчитам на националната среща, че и те ми липсват мноого. smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #160 -: април 14, 2013, 11:00:52 »

Здравейте и от мен сладурки !
Вчера наистина си прекарахме супер на варненската среща ! Момичетата са супер и се позабавлявахме , поклюкарихме, разнищихме две три сериозни теми , изчакахме дъжда , който ни изненада докато хапвахме сладко сладко и се разделихме по живо по здраво . Със сигурност ще си организираме среща съвсем скоро отново ! smile За съжаление мацките нещо не бяха в настроение за снимки и така и не се снимахме sad Но нищо ! Следващия път ще наваксаме ! smile
Снощи бяхме с кръстниците на малкия на вечеря в един прекрасен ресторант, в който много обичаме да ходим и прекарахме страхотно ! Припомних си как се чувствах последните дни преди да родя и колко всъщност тежко ми беше  Wink Много много хубава вечер си изкарахме ! smile
Росита , напълно се съгласявам с твоите думи ! Аз ви стискам палци по един или друг начин да успеете !  Good luck
casky , ами на ... забравих ! Ние така се улисахме в сладки  приказки , че аз всичко забравих ! smile Нищо де драсни на лични за кого иде реч smile  
svekarva , ей в такива дъждовни моменти се радвам, че не простирам хаха Аз съм със сушилня и съм супер доволна ! smile А какъв имен ден има днес ? Да ти е жив и здрав племенника ! smile
Mulan , приятна разходка ! Тайничко ви завидях , понеже моят мъж днес работи sad
emmmmmy , чакаме те с нетърпение и във Варна на националната среща ( нали на там вървят нещата .. ) Сигурна съм че ще се забавляваме мнооого !
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 14, 2013, 11:08:15 »

свекърва, честит празник  smile
много хубава среща сте имали в софия, радвах се на снимките  smile smile защо няма и от варна ...
мъниче, така са мъжете, трудно се навиват за лечение или лекарства  blum

Аз днес едва се измъкнах от леглото, но пък нямам спешни задачки  smile smile

Хубав слънчев ден  smile

Утре не знам кога ще мога да пиша, та ви моля за стиснати големи палЧета  Good luck Good luck Good luck
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #162 -: април 14, 2013, 11:49:11 »

Ами снимки от срещата във Варна няма понеже аз първо късно се усетих да снимам ... толкова се улисахме в разговори , че наистина забравих . Пък като се сетих момичетата нещо не бяха в настроение за снимки и успях да си открадна само една снимка , но като се снимаш на сила не се получава и със сигурност няма да кача снимката smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 14, 2013, 11:53:33 »

Хелоу дами!

Толкова се зарадвах на снимчицата от срещата на мацките в София и чистосърдечно им завидях, че не успях да присъствам. Определено сте си изкарали супер, момичета надявам се другия път да няма пречка и аз да присъствам.
Свекърва, честит именник! И аз си имам братовчед именник днес, да са ни живи и здрави!
 Аз ви черпя един фреш, вие изберете според вкусът си, че днес ми е леко лошо и май до вечерта ще изкарам на плодове.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: април 14, 2013, 12:31:21 »

Хехе, днес е св.Мартин. Според мен, малко измислена работа, защото той е католически светец, а при тях няма именни дни. Ама толкова мартиновци и мартини се навъдиха в последните години, че е хубаво да си имат празник Wink. Моят племенник е кръстен на дядо си Михаил /по първата буква/ и все ми идва тогава да празнува, ама не.
emmmmmy, аз почти винаги харесвам нещата, които и ти харесваш. Явно Шменти капели не съм го гледала в подходящ момент. след приятелско хапване и пийване с много смях не му е било времето. Нищо, сигурно ще го повтарят и тогава.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines