Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73925 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 25, 2013, 12:35:41 »

Еми, не съм питала за менюто още, но предполагам, че ще е "тънко", типично по Габровски  pleasantry
Като резервираме стаите ще отида на място да разгледам менюто, може би още тази седмица през уикенда и ще ви предоставя варианти. Миналата година колко беше куверта? Някой помни ли?
сега се зарових , пише че е било в рамките на 20, 22 лв менюто
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 25, 2013, 16:02:38 »

Ивелка за Габрово ще откажа, че не ми се иска да пътувам в толкова напреднала бременност...а иначе за Варна говорех че може да се включим, но не съм гласувала горе в анкетата понеже въобще не сме сигурни, първо да видим как ще се развият нещата с малкия човек и тогава smile Иначе дори и да ни нямат предвид няма проблем, все ще намерим къде да спим ако решим да идваме с преспиване, а плаж не ни трябва smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #152 -: април 26, 2013, 21:50:49 »

Аз се заемам да поразпитам тук таме за нощувката във Варна ище гледам да е възможно най- скоро че сега съм болна иии няма как да отида до там smile ще се включа тея дни с резултати smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 29, 2013, 12:01:54 »

Давайте предложения за организатор/и за Варна.Мисля ,че няма да е лошо да се уточни кой /кои ще организират срещата,колко човека ще нощуват ,съответно предложения за нощувки,предложения за вечеря и така.

Иве,за Габрово това ли е състава засега и на какво ниво сме там с организацията?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 29, 2013, 12:55:07 »

Здравейте!
За сега това е състава за Габрово, но всеки е добре дошъл и в последствие. Ходих на Баланите в събота, но нямах време да пиша, че и аз си имах именник. Обсъждахме менюто и ми предложиха няколко варианта в рамките на 20 лв. куверт. Записките са ми вкъщи, така че довечера или утре ще опиша подробностите и всеки ще може да избере най-добрият за него вариант smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 29, 2013, 12:57:54 »

супер куверт! много доволна, ще те чакаме довечера с подробности. give_rose
и за Варна е време да знаем, дам, че лодката с доходите трябва да я придвижим към морето smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 29, 2013, 13:02:38 »

Очаквам включване от варненки тогава smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 29, 2013, 16:30:16 »

Аз мога да се включа само като помощник на организаторите, защото не се знае до тогава дали вече ще съм излязла в болничен или още ще ходя на работа. Хайде другите момичета от Варна да се включват да кажат smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #158 -: април 29, 2013, 17:39:40 »

Аз останах с впечатлението, че старите съфорумки ще организират за това и нищо не казвам smile Не искам да се предлагам, клоничещо с натрапване, а и нямам нищо против да дойда на готово, ако съм желана smile
За Габрово ми се идваше, но ми е прекалено рано smile Сигурна съм, че ще е страхотно girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 29, 2013, 18:57:16 »

В този случай Муунче, ако знаеш някой хотел с ресторант на добри цени, или на познати, или просто от който имаш впечатления, пиши .Пък значи който сте решили от  старите съфорумки  варненки да организира основното, ще сме благодарни от другите градове. аз нямам инфо, явно не съм в крак.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #160 -: април 29, 2013, 21:34:16 »

Варна, бяхте много активни придизборно, а сега имам чувството, че се скрихте. Няма страшно тук от Организиране не се плашим, винаги сте добре дошли на национална в София!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 29, 2013, 21:36:17 »

Варна, бяхте много активни придизборно, а сега имам чувството, че се скрихте. Няма страшно тук от Организиране не се плашим, винаги сте добре дошли на национална в София!
За София със сигурност бих се включила и в организацията и в срещата! Може би другия път  pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #162 -: април 29, 2013, 21:43:58 »

Киви аз съм си активна и след изборно, по въпроса казах каквото имам да казвам. Ако старите съфорумки имат нужда от помощ могат да кажат girl_wink В края на краищата се предлагах 5 страници, няма нужда да се предлагам още пет...

Иве я кажи кога е крайния срок за записване blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 29, 2013, 21:58:02 »

Хайде наистина момичетата от Варна да се включат и да кажат кой със какви ангажименти е и кой има желание да се включи в организацията. Защото аз колкото и голямо желание да имам, нямам физическата възможност - мога да уреждам разни въпроси по телефона, ама не става само по телефон, трябва и на място да се ходи, а аз съм на работа ... Поне дайте подходящи предложения за място на срещата
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 30, 2013, 07:33:07 »

Момичета в момента е доста рано-ще се направят запитвания ще се предложат места.Само да поясня обаче нещо за да я ясно.Записването ще става с капаро,за да няма после отказали се.Хайде нека се направи първо списък на желаещите ,че по анкетата няма как да се разбере кой е гласувал.После дайде да се спрем на някакъв приемлив диапазон като цени на нощувки и вечеря и да се види кой за какво ще го предвиждаме и по зададените критерии ще намерим подходящо място.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines