Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:20:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73872 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #45 -: април 06, 2013, 09:52:58 »

Здравейте момичета!
Супер хубава идея, аз бих се присъединила с голямо удоволствие. За съжаление все още не мога да лажа дали ще съм във варна по време на срещата, тъй като по това време би трябвало да сме на меден месец, Времето, в което по план трябва да се върнем е около 15.09. Желанието е тук и ще ви следя, ако срещата е във Варна и аз съм там ще дойда обезателно! За съжаление трудно мога да помогна с организация, тъй като ще съм съвсем за малко във Варна тази година, но бих определено препоръчала хотели по близо до центъра, по този начин можем да се разходим по алеята и центъра и да вечеряме също на морето, където има прекрасни ресторанти, а по-късно да продължим в кубо или някоя дискотека :-)!
« Последна редакция: април 06, 2013, 09:56:46 от Мрявка » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #46 -: април 06, 2013, 09:57:06 »

gucci , аз не бързам smile Просто го казах понеже така като гледам всички са навити за моренце smile smile smile Но наистина е добра идея да прикачат темичката в новините smile
Мрявка , И това не е лошо ! През деня може да идем в морската, може да пием кафенце по центъра или да идем до МОЛ-а ако има желаещи и за shopping терапия smile smile smile Морската е по-интересна от курортите определено ! Пък желаещите могат да си попекат дупетата докато другите пият кафе някъде smile 
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 06, 2013, 10:04:29 »

Аз съм за град по средата biggrin, защото морцето ми идва далеч. Габрово, Казанлък и т.н. Ще чакам анкетата blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #48 -: април 06, 2013, 10:29:12 »

Абе я да ви питам , миналия път мъжете ви бяха ли с вас ? В смисъл ясно , че няма да пътувате сами , ама на срещата през деня или на вечерята бяха ли с вас ? Аз все си мисля , че моя мъж няма да успея да го убедя да дойде !  blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: април 06, 2013, 11:43:48 »

доколкото разбирам, има хора които работят в туризма и доста от тях няма да мога да дойдат ако е по-рано. Аз предлагам 14 септември, събота, заради тях. След това доста от морските казват че се разваля времето, а и аз имам такива скромни наблюдения. smile give_rose
Точно тази дата аз не мога sad Всички други да... Но даже и да не мога пак ще помогна с всичко, което мога т.е. пак мага да организирам с другите smile

Но честно казано май тази е най-подходяща защото е Кръстов ден и сватби е по-голяма вероятността да няма.
« Последна редакция: април 06, 2013, 11:47:38 от casky » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 06, 2013, 12:15:26 »

Ох май никой не предлага трети град , нищо имаме време. То и други дати освен 14 ти със сигурност ще се предложат. Ще видим гласуването, имаме накъде да мърдаме.
Мъниче, моят трудно се нави миналата година, но пък така хареса другите от мъжката компания после. И има само хубави спомени, а и го насилих да снима, та сега и снимки имаме всички! Кажи му да дойде насила, после ще разбере защо. smile
Мрявка, ако е Варна, благодарение на съфорумка, ще бъда там и на 15 ти, да сме живи и здрави. Така че се надявам да имаме шанс да се запознаем, имам желание. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #51 -: април 06, 2013, 12:48:46 »

Ох май никой не предлага трети град , нищо имаме време. То и други дати освен 14 ти със сигурност ще се предложат. Ще видим гласуването, имаме накъде да мърдаме.
Мъниче, моят трудно се нави миналата година, но пък така хареса другите от мъжката компания после. И има само хубави спомени, а и го насилих да снима, та сега и снимки имаме всички! Кажи му да дойде насила, после ще разбере защо. smile
Мрявка, ако е Варна, благодарение на съфорумка, ще бъда там и на 15 ти, да сме живи и здрави. Така че се надявам да имаме шанс да се запознаем, имам желание. smile

Еми и аз супер мн ще се радвам да организираме едно излизане във Варна!
Веднага щом имаме букнат медения месец ще пиша кога е връщането във Варна.
Ние ще сме вече семейство тогава  heart heart heart и най-вероятно още на модус празнуване, така че ще сме със сигурност в семеен комплект настроен за парти и преливащ от енергия!!

...как няяямам търпение да идва късното лято вече :-)))))
« Последна редакция: април 06, 2013, 12:50:40 от Мрявка » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #52 -: април 06, 2013, 13:10:10 »

За 14-ти не мога да кажа категорично аз, лични са причините и не знам какво ще ми е настроението. Но пък даже и да дойда няма да ми е много до луди купони. С организацията нямате проблеми, така че това да е проблема smile Бих предложила 7-ми, но пък Езра няма да може да дойде. 31-ви август е опция, ако има желаещи, иначе 21-ви не е удачно за вас наистина. Както казах 500км не се минават всеки ден. Относно разходка в морската - нали за това ще гледаме за басейн и мохито CHEERS А за тези, които ще остават и после ще има организирано продължение, ако искат danceg Аз даже и на палатка мога да ви закарам biggrin Ако има желаещи за такъв тип преживяване biggrin

Аз също съм от непритенциозните, важно е купон да има  - все ми е тая къде съм danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #53 -: април 06, 2013, 13:45:00 »

Ухааа трудно ще съвместим датите , но все ще се измисли нещо ! 31 август не знам дали ще е удобно за тези, които работят в сферата на туризма ... но като изберем град ще му мислим и за точната дата ! ако изберем Габрово или друг град , който не е на морето можем да помислим и за по-късна дата към края на септември !
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 06, 2013, 13:58:56 »

Аз предлагам да се пусне анкета и за датата, за да се разбере за коя дата има най-много желаещи. Лично аз съм свободна, като се почне от 31 август, 7 септември и 14-ти за мен са най-подходящите дати. 21-ви пак ми идва късно, но ще се съобразя ако на анкетата има повече гласували за тази дата. Не е зле да изчакаме повечко време, както Гери каза, за да я видят повече хора темата. Аз мисля, че 3-ти град е излишен, така или иначе повечето ще гласуваме за морето (така си мисля поне).
За мен организацията в Габрово ще бъде много, много лесна, така че аз нямам проблем с това, ще измисля и някаква разходка в околностите smile Но пак казвам - ходи ни се на море yahoo
Тази година почивката си я организирахме за юни месец в Гърция, така че ще ми се отрази супер една Варна в края на лятото blum
casky, ние сме запалени палаткаджии, така че и на това съм навита smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #55 -: април 06, 2013, 14:05:10 »

хахах за палатки и аз бих се навила ! хахаха ама сигурно няма да сме много желаещите хаха Нека изчакаме , че току виж някой се е появил и предложи интересна оферта за друг град smile Аз викам до края на април да решаваме място и дата и после да почваме да се организираме ! smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 06, 2013, 14:08:09 »

И аз с мерак за среща!Дано успеем,че още ме е яд за миналогодишната.

Аз давам вот и за май месец.Мисля,че има още време за организация.Ако изберем дата след баловете,мисля няма да е проблем.
Септември ми е далеч някак.Но и той ми харесва.

За Бургас мога да дам рамо за организацията.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 06, 2013, 14:30:12 »

Здравейте. Много се надявам и аз да успея да се включа тая година. Предлагам обаче нещо по централно и съм съгласна  Киви за Рибарица или Троян. Мисля, че ако се наложи наистина можем да го организираме без постоянно да сме там, с 1-2 ходения.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 06, 2013, 22:11:51 »

  Ако Додо ми помогне и Св.Влас може да влезе в класациите,заедно с Бургас
 blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #59 -: април 06, 2013, 22:22:17 »

Ето , че се намери някой да помага с организацията в Бургас, така че можем да го включим smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines