Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:48:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 67507 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 09, 2013, 20:40:43 »

casky, извинявай, но ти очевидно търсиш внимание!
Ако спреш да се натрапваш навсякъде и да си компетентна по всички въпроси, няма да получаваш такова отношение. Бъди сигурна! Защото досега вилня и някак се учуди, когато хората вече взеха да се дразнят. Ами няма как да е иначе...
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 09, 2013, 21:04:12 »

 Май не съм се включвала скоро тук. За да разсея съмнението, че не можем да се организираме варненската група ще кажа, че не пишем напоследък тъй като всички станахме майки на куп и сме по площадки, а някой като мен учат или имата важни ангажименти точно в този период. Тъй като всеки ден се виждам или чувам с момичетата от групата ви уверявам, че няма да има проблем с организацията и няма нужда от сърдене и нападки,а  целта на тази среща е да си направим една сладка и сърдечна вечеринка и много положително- емоционалана разходчица.Така, че момичета няма страшно. Съвсем спокойно август месец ще можем да си запазим заведение за 14 септември, защото е ясно както каза Гери, че има бол от тях. Проблем са резервациите за хотел, а както се разбра такава няма да има. Така, че имам както се казва процедурно предложение да отложим подбутването за срещата във Варна, нека се обсъжда срещата в Балани и когато наближи август да се включим варненки с предложения за заведения и да уточним бройката. Едно е сигурно, че ще се постараем да си искараме супер както винаги до сега. smile
casky не се сърди мила, ще се радвам да се видим пак, а и двете с Ванчето (фийби) сте големи сладурани, така че на живо ще се харесате lol)) надявам се съм добавила позитивна емозия и се надявам да се запази добрия тон.
Искам само да попитам, че много се омотах кога е срещата в Балани?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #257 -: май 09, 2013, 21:34:22 »

Балани е на 8ми юни.

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #258 -: май 09, 2013, 22:35:39 »

casky, извинявай, но ти очевидно търсиш внимание!
Ако спреш да се натрапваш навсякъде и да си компетентна по всички въпроси, няма да получаваш такова отношение. Бъди сигурна!
Веси, ти явно го казваш от собствен опит! Съжалявам, ама ако ти си се "пречупила", аз не смятам да го правя! Пък съвсем за хора, които не приемат мнение различно от тяхното..че не искам да се изразявам по-грубо. Животът ми е почнал доста преди този форум и предпочитам да си ходя с вдигната глава и години след него smile
Успех на всички (благожелатели или не) give_rose

 Offtopic До сега в мой пост аз никога не обидих никой лично (винаги съм говорила общо smile , с изключение на един, който ме предизвика с отношение ), съжалявам, че някой хора са се виждали в написаното, но това не е мой проблем, а причина въпросните хора да се замислят!
« Последна редакция: май 09, 2013, 22:37:23 от casky » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 10, 2013, 08:16:26 »

Не мисля, че съм обидила някой. И ако търсех внимание щях да "плувам"и аз из всички теми като теб! Нямам какво да деля с теб и прекрати комуникацията си с мен, помолих те! Не съм длъжна да те харесвамм нали? Няма как да се получи! И щом си толкова открита, ами айде приеми чуждото мнение...
Моля отново: "Не ми пиши повече лични"! Не искам да те чета, това е! Нямаш какво да ми кажеш, приеми го!
Животът ми е почнал доста преди този форум и предпочитам да си ходя с вдигната глава и години след него smile
Успех на всички (благожелатели или не) give_rose

 

Не си личи! Просто приеми, че светът не се върти около теб и ще ти е по-лесно. Чудно ми е след като си толкова ангажирана как имаш време да се вреш навсякъде...И си компетентна и за сватби, и за деца, и за домове, и за книги, и за годежи, и още, и още...Ама това си е чисто любопитство де!  smile

А и не знам кой се вижда в написаното от теб като то е основно "празни" постове за трупане на мнения!
« Последна редакция: май 10, 2013, 08:20:45 от veseto_87 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 10, 2013, 08:26:27 »

Момичета, моля обяснявайте се на лични и не пълнете тази тема с размисли и страсти.Следващия пост не по темата ще е изтрит.

Аз съвсем ясно се изразих и не съжалявам за мнението си.Обосновавам се: Когато се прави ФОРУМСКА среща, то тя е Форумска.Всяка покана на лични познати би повлияла на решението на хора от ФОрума, дали да дойдат, защото ще се чувстват излишни.

Ивелка, видяла съм организацията на всички национални форумски среши към момента, познавам момичетата който ги организират и колко трудоемко им беше, но веднъж не си позволиха отношение като това на Цаски.За това си позволих подобно отношение.

Не забравяйте, че това е събиране на хора познаващи се само виртуално и пристъпвайки към самата мисъл за такава среща, вие трябва да знаете, че ще направите компромис с нещо, за да се видите с тези хора.
« Последна редакция: май 10, 2013, 08:30:48 от магито » Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 10, 2013, 08:50:52 »

Относно само ресторант за Варна, в БМ кухнята и остановката на мен ми допадат, друг ресторант, който мои познати много хвалят, е ресторант Варна, но лично не съм ходила  pardon  Също на проектантска, градината на Олд Сити е много приятно лятото smile Това е от мен, поздрави и нека се заредим с положителни емоции за срещата  Sunshine
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 10, 2013, 09:15:48 »

 shok
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines