Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:15:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 67506 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #15 -: април 05, 2013, 13:09:21 »

Аз даже вече имам идея biggrin Хотелът, в който ни беше сватбата има супер "печен" управител, който ще ни забърка едно ВИП парти в бързината danceg Имам познат ДЖ, който веднага ще юрна да ни хелпва за атмосферата, ако ще е на място де biggrin Хотелът е с доста добри цени, така че само кажете къде ще е и веднага ще искам оферта, да се види от всички smile Ако се хареса и той де pleasantry Може пък да имате предвид да се наемат просто нощувки, а партито да е другаде. Наистина не знам как процедирате, но с огромно удоволствие ще организирам danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #16 -: април 05, 2013, 13:30:46 »

кой хотел визираш ? smile Щом имаш идея вече нещата се улесняват доста . Ако се хареса на останалите направо рано рано да запазваме , за да сме сигурни ! smile Аз имам няколко идеи как да си прекараме времето и през деня , но за сега нека първо да решим къде, кога и как , пък аз ще обмисля идеите си , за да ви ги представя в готов вид  danceg Много ще е яко  !!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #17 -: април 05, 2013, 13:36:23 »

Чакай първо да се реши града, дали изобщо им харесва, че тогава ще говоря. Иначе говоря за Бриз 2
http://www.briz2.com/
Но съм убедено, че отстъпки ще има и то доста добри girl_wink Ще се споразумеем някак си с Калин blum Може пък и на друго място да се провери, за да се сравнят smile Но наистина първо трябва да се каже дали са нощувките и съответно срещата е другаде, или всичко е на куп и се пита за цяла цена (във втория случай може да се говори за off от цената, защото имаш основа...не че и в другия не може, ако са толкова много нощувките...).

Всъщност сега се сещам и за един фамилен хотел на Кранево с много ниски цени, особено септември, със страшна градина и барбекю, ако се предпочита този тип сбирка...тип градинско парти smile

А пък ако ще е във Варна може всички, които имат познати или нещо в предвид да видят за оферта и да се избере най-добрата, която се харесва от всички smile Даже така ще е най-добре май smile
« Последна редакция: април 05, 2013, 13:46:15 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #18 -: април 05, 2013, 13:55:58 »

Аз си мислех за едно събиране накъде навън примерно градина, басейн или нещо такова ! Хем хубаво време , хем приятна обстановка, хем може спокойно да си поговорим преди да откачим после  yahoo .
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 05, 2013, 14:39:08 »

хубаво е наистина да има басейн, да се съберем като миналата година по обяд. но разбира се, не е задължително, в крайна сметка, след като чакаме наготово от другите градове, ще се съобразим с това което организаторите успеят да изкопчат.
Чакаме анкетните резултати и пак ще мислим. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #20 -: април 05, 2013, 14:54:37 »

Ами в Бриз басейн има и невероятна градина, друг е въпроса дали ще има и сватба, ако срещата е събота (предполагам), на Кранево басейн няма, хотелът не е голям, даже клони към малък, но пък и цените са супер...там обаче ще си ядем каквото си носим, т.е. няма да ни шетат pleasantry , отделно не е и Варна pleasantry Ако има други варианти да споделят danceg

Не искам да говоря много празни приказки, ама долу горе да се ориентирате за какви цени говоря. В Бриз стандартно при сватба апартамента е 50лв т.е. 25 на човек, менюто може да се спре до 25лв, (ако има празнична вечеря там), ще се опитам да смъкна на по-малко от 50лв. общо (освен че ще искам отстъпката за сватби, но това ще мога да кажа със сигурност колко след като говоря), на Кранево мисля че извън сезон беше 25лв стаята с две легла, плюс вече това, което ще се събира за пиене и ядене. Не е 5 звезди, нормална стая smile
« Последна редакция: април 05, 2013, 15:18:49 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #21 -: април 05, 2013, 15:24:16 »

Мисля че това с организирането на вечерята ( в смисъл да съберем пари да купим храна и да си сготвим ) ще стане прекалено трудно ... първо че толкова жени в една кухня място нямат нали знаете хаха и второ , по-добре да можем да си обърнем внимание и да се наприказваме като хората . Но ако все пак предпочетете да не е в ресторант от мен проблеми няма ! Идеята ми за градина или басейн беше точно , че следобеда можем да си направим един коктейл pleasantry там даа се наприказваме , да поклюкарим , да се запознаем , които не се познаваме , и после вечерта вече ще сме се отпуснали и ще се повеселим качествено !
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #22 -: април 05, 2013, 15:28:32 »

Аз не говоря да готвим (освен ако не искаме да се бием вътре biggrin), а да си вземем нещо наготвено biggrin Просто трябва да си го купим, т.е. и това ще влиза в организацията pleasantry Абе варианти има само да видим къде, кога и какво се предпочита Girl_hide
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #23 -: април 05, 2013, 15:30:14 »

casky , много си права ! Хайде сега да видим анкетата , пък като се реши да говорим ! Можем да си направим нещо като тейм билдинг  pleasantry хахах да се сближим , да се опознаем и накрая да се напием заедно !
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 05, 2013, 15:45:52 »

Ей, браво, вече има темичка за тазгодишната форумска среща Bravo Гери, благодаря ти give_rose
Тази година имам огромно желание да се включа, аз и миналата имах, но не успяхме да дойдем с мъжа ми sad
По принцип аз лично смятам, че дата около и до 15-20-ти септември е добре. Доста хора (надявам се) ще пътуват от далеч, нека и времето да е приятно за плажче да се съчетае среща с почивка girl_wink
Скай, Мъниче, нещо доста се ентусиазирахте за подготовката май, а? girl_wink Аз предлагам да прочетете миналогодишната тема за среща, за да придобиете представа какво ще представлява срещата и какъв тип заведение, хотел и т.н. се избира girl_wink Възможности за спане и хапване във Варна и Бургас - безброй, нека да чуем и другите желаещи какво предпочитат и предлагам поетапно да решаваме нещата, като започнем от града smile Ако се избере Варна, мога да помагам с организацията и подготовката good
Хайде, нека и другите да се включат и да изкажат мнение give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 05, 2013, 15:55:41 »

да кажа за миналата година, пък вие си вижте и миналата тема за Казанлък, наистина беше перфектно. writer

Хубаво е да е хотел със ресторант, или да са на две крачки разстояние. Миналия път бяхме вече доста изморени от жегата и от разходките, пък и от емоции- беше чудесно че менюто беше  поръчано предварително и уточнено месец преди това , всеки знаеше какво ще яде, и с удоволствие директно седнахме без да се чудим какво тепърва ще ядем. После ни отсервираха, не сме се занимавали с нищо, това търсим в тези срещи, да нямаме ангажименти ние никакви, за да почиваме и най-вече да се разходим и да бъбрим. Дори имахме тейбълки с имената, както и прекрасни букетчета. Та така, това е доказалата се формула, търсим същото, но за друг град.  smile
После уморените директно са си легнали, без да пътуват повече от няколко метра, а ние си тръгнахме.Имаше време дори да си стигнем до София, за следващия работен ден, перфектно организирано като часове беше, към 12 вечерта който имаше да пътува, беше изкарал страхотен ден и вечер и пак имаше възможност да се прибере. smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #26 -: април 05, 2013, 16:11:51 »

Даммм това звучи супер smile Аз също си го представях нещо такова без да съм чела старата тема smile Колкото до организацията, ние не сме решавали нищо smile Просто подхвърляме идеи и варианти , за да обмислим евентуално какво може да се направи smile В крайна сметка е добре да се има нещо предвид преди да се реши кой град  ще е . Просто няма смисъл да избираме Варна , ако не сме сигурни , че има къде и как да го направим smile По-рано казах, че е хубаво да се включат повечко хора понеже със сигурност ще имам много ,които ще искат да спят другаде или както казваш ти - да се приберат. Нека чуем повече мнения smile Но това не пречи да се мисли за варианти на заведения и хотел smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #27 -: април 05, 2013, 16:33:29 »

Аз в момента я чета и долу-горе ми стана ясно, цените са почти същите. Само не разбрах, може по-натам да го има, има ли значение от локацията на хотела т.е. да е по-централен, за разходки, да е на ръба на пясъка и такива pleasantry Всеки като предложи по-нещо и ще изберем най-доброто yahoo

В момента ми се върти и още нещо, което всъщност може да се осъществи, без значение в кой град е, да използваме опция за статия или нещо такова тук, което ще смъкне доста цените pleasantry Ако има читави управители де pleasantry Но пък мисля, че това може да се ползва  girl_wink Вече тези, които по-в час със сайта могат да кажат към кой да се обърнем girl_wink

Лошото на Варната, ама то и на Бургас е, че софиянци доста ще се поизмъчите до тук...много път girl_impossible

П.П. Миналата година сте си изкарали страхотно danceg danceg danceg Супер Bravo
« Последна редакция: април 05, 2013, 17:16:35 от casky » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 05, 2013, 19:29:45 »

Момичета укротете темпото.
Първо чакам да се предложат поне три града и да се пусне анкета както и поне три дати.След като се уточни датата и мястотото  трябва да се уточнят бройката на хората и да се види колко чевека са само за вечера ,колко за вечеря и нощувка.Като се уговорят тези неща ще се пристъпи към търсене на място.Още повече че повечето хотели и ресторанти искат капаро и т.н.Не е толкова лесно организацията.Има достатъчно време.След като се получат предложенията/подкрепени с налични организатори/ ще се направи анкетата.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: април 05, 2013, 20:24:44 »

Гери ние бързаме, защото до сега не сме ходили biggrin Така че и на луната да е, все ще е същото danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines