Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:53:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 67504 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 05, 2013, 07:43:31 »

Правя темата защото имаше желаещи.
Миналата година говорихме за Варна.
Приемам и предложения за организатори,дати и всичко останало.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 05, 2013, 07:51:39 »

Мерси за темата, Гери! Аз предлагам юли или август - малко е далече, но поне можем да го съчетаем с кратка почивка на морето (тези, които не сме от Варна). smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: април 05, 2013, 08:14:43 »

Общото мнение миналата година беше, че ще е трудно да се организира през активния сезон. Хората са по отпуски, хотелите са заети предварително, има подготовки на сватби и разни други. Аз си мисля за началото на октомври - все още е топло и е по- спокойно. Нека варненци кажат кога и за тях би било удобно.
« Последна редакция: април 05, 2013, 08:16:50 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 05, 2013, 08:30:53 »

Аз по-скоро бих предложила среден вариант, за да можем да се възползваме все пак и от моренцето, дори да се топна за минутка, както се казва- първите дни на септември.
За края на май, може би няма смисъл да предлагам, едва ли ще има свободни, но все пак да го спомена като идея.
Аз съм с 2 ръце за Варна или Бургас. Закъдето ще се намерят мацки за организирането, за там.  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 05, 2013, 08:35:27 »

Активния сезон не е много вариант -първо защото вече доста от хората са си направили сметката,освен това лудницата по хотели и ресторанти е голяма.Септември-октомври е добър вариант.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 05, 2013, 08:44:01 »

Ами тогава аз гласувам за септември! good
Октомври ми се вижда вече късно и не ми допада като опция. Но каквото каже мнозинството smile
Може да направим анкета горе за избор и гласуване за месец  blum Ох, и аз вече съм нетърпелива, доста е далече yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 05, 2013, 08:50:47 »

Началото на септември /почти до 15-ти/ все още е активен сезон през последните години. Удължени почивни дни има само на 6-ти тази година.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 05, 2013, 08:57:23 »

Супер  smile
Дано тази година успея да присъствам.
За мен септември е ОК  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 05, 2013, 08:57:34 »

Най -ясно и бързо ще стане с анкета, една за града и една за месеца, може би. Съгласна съм че септ е все още сезон, но и на мен окт ми се вижда неподходящо. smile Пък и имаме време, да се резервира от по-рано и да не изпуснем ептен всички възможности. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 05, 2013, 08:57:40 »

Според мен е все пак в края на активния сезон и лудницата ще се е успокоила. Нека да видим и другите какво ще кажат, за сега много малко от нас са заявили предпочитания за месец. Може пък Еми да е права и да има желаещи за края на май Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 05, 2013, 10:45:59 »

Аз съм за след 15.09, защото и на мен ще ми е активен сезон. Аз едва ли ще мога да организирам нещо през лятото сама, но ако някоя бургаска съфорумка се навие, обещавам да помагам. give_rose Инъче и Варна не ми е проблем.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 05, 2013, 11:44:30 »

Включвам се и аз да ви следя Wink И аз мисля, че най- подходящото време за среща по морето, ще е септември месец. Аз не си и падам особено по големите жеги, пък и живот и здраве до тогава и коремчето ще е пораснало и няма да ми е особено комфортно. Но наистина най- добре е да се направи една анкета и всеки да гласува. Предпочитания за града нямам и Варна и Бургас са ми любими градове Sunshine
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #12 -: април 05, 2013, 12:40:26 »

Аз също ще се включа ! Нямам нищо против и да се включа в организацията за Варна , стига да се навие поне още една мацка с мен , че иначе сама ще ми излезе душичката !!! smile Иначе също съм на мнение , че определено септември е най-подходящото време за среща по морето ! Летовниците почват да се разотиват, времето все още е страхотно и не е най-голямата жега , пък и има много от нас, които работят сезонна работа и няма да им е удобно в разгара на лятото да се чудят как да намерят време ! smile
Дайте да пуснем една анкета и да уточним първо града и месеца . От там нататък ще мислим за дата и организация ! smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #13 -: април 05, 2013, 12:41:31 »

Общото мнение миналата година беше, че ще е трудно да се организира през активния сезон. Хората са по отпуски, хотелите са заети предварително, има подготовки на сватби и разни други. Аз си мисля за началото на октомври - все още е топло и е по- спокойно. Нека варненци кажат кога и за тях би било удобно.
Цоп и аз тук danceg danceg danceg Аз се заемам да направя всички възможно за хотел (явно се запазват там нощувки) и за активния сезон danceg Само кажете кога искате, до колко да са нощувките и има ли специални предпочитания, от сорта на джакузита и прочие или просто нощувка pleasantry

За мен няма никакво значение датата, когато кажете danceg danceg danceg

А до колко хора се събират по принцип... smile Иначе и аз мисля, че ще е добре за тези от далече поне да се цопнат в морето Girl_hide Хайде за нас си е ежедневие, ама някой не минават всеки ден 500км, така че даже и началото на септември в повечето случаи става за плаж...друг е въпроса какъв ще е късмета...

Свекърва октомври за плаж не става...много малко са случаите, в които и края на септември е подходящо smile
« Последна редакция: април 05, 2013, 12:48:01 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #14 -: април 05, 2013, 13:02:47 »

Ами то много ще зависи от бройката на хората , които решат да дойдат ! В смисъл трябва буквално от сега да се запазят места, понеже предполагам , че ще сме голяма бройка , на дали ще дойдат 5-6 човека само ! Пък и най-вероятно много от тези, които ще дойдат няма да спят в хотел , а при познати или ако дойдат като на почивка с половинките може да предпочетат друго място .. Да разбирам ли, че нещата сериозно вървят към Варна ? Ако е така , аз също ще разпитам тук там и ще събера информация за цени и възможности :)Колкото до претенциите относно екстрите в хотела , не вярвам всички да искат хотел 5 звезди , но все пак не може да ви набутаме в някоя дупка ! smile smile smile Наистина дайте да направим една анкета дали всички са съгласни за Варна и кой би искал да дойде , то е ясно , че от сега трудно някой може да каже на 100% дали ще дойде , пък било то и да е от Варна .. знае ли човек ! Септември е далеч !  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines