Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48098 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #180 -: април 06, 2013, 23:04:29 »

Ето ме отново и пак в късните часове smile
Тази вечер с мъжО пак вечеряхме сами на ресторант smile два пъти за една седмица ! Чак не мога да повярвам smile Имаме да наваксваме мнооого smile Лошото е , че им се е събрала супер много работа и не се знае кога ще намери два три почивни дни да идем малко да си починем както планувахме sad Надявам се за великден поне да успеем sad
ivelka , и на мен ми стана интересно какво си и взела за подарък smile Тъкмо ще споделиш и дали се е зарадвала smile
svekarva , не ти завиждам сега покрай смяната на козината !! Направо е кошмарно , знам как е sad Дано си я изкъпала и подстригала без произшествия котанката smile
emmmmmy , много е готино , че успявате да се събирате толкова често ... аз писах в темата за Варна , ама тя май е доста позамряла , а имам голямо желание да се запозная с всички и лично smile
_Ezra_ , направо ти завидях искрено за разходката ! Да видим аз ще доживея ли да се разходим двамата ( и с дечко разбира се ) ей така сами сред природата sad Сподели с нас да видим дали се е получил чийзкейка smile Май да взема и аз да направя един , че ми се прияде като прочетох smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 07, 2013, 07:06:10 »

Добро утро!
Вчера бяхме за 2 път ей тук http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=991
беше мн приятно времето  smile smile
За чийзкейка получи се на вкус, но на вид не много  blum което не ме амбицира да правя втори (поне за сега).
Вчера сестра ми ходи за сватбена рокля и си е избрала бързо-имала е късмет, на мен мн харесва избора  heart heart Аз също ще избирам по-нататък (за шаферка)  Wink

Приятен ден!  Sunshine
« Последна редакция: април 07, 2013, 07:21:10 от _Ezra_ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 07, 2013, 09:51:15 »

В това дъждовно време, да ви поздравя с малко цвят:


да се надяваме че скоро ще дойде слънчевото време, то излиза че по 6-8 месеца минимум живеем в северните страни  angry
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 07, 2013, 11:51:47 »

Здравейте и от мен!
Снощи беше тежка вечер - 12 жени и 2-ма мъже tease Виното ми дойде в повече, изгубила съм тренинг, та сега малко ме боли главата blush
На рожденичката й подарих 2 броя от ето това:


Когато ходих в щатите, й донесох от там този лосион и тя се влюби в него, но когато й свърши не успяхме да намерим от къде да купим в България. Сега обаче има много доставчици с онлайн магазини и може да се закупи на добра цена, без да се плащат луди пари за доставка от САЩ. Освен двата лосиона й подарих и две гривни - едната кожена с блестящи буквички, изписващи SUZI (така я наричаме всички от малка, а се казва Силвия), а другата с няколко полускъпоценни камъни - нефрит, оникс, опал, лунен камък. Много й хареса всичко и си прекарахме супер вечер!
Прекрасен ден от мен! Аз отивам по задачки smile give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #184 -: април 07, 2013, 14:26:33 »

Днес и аз малко по-късничко се появявам .. то няма такъв мързел като моя ! Първо , че днес хлапето е при баба си и аз спах до 12 на обяд .. разбира се само защото си легнах пак в 3  blush ... И без това рядко се наспивам smile От там си направих кафе и закуска и само лежа на дивана пред телевизора и си играя игрички на компа ....... не е истина колко мързеливо ми е днес ! То и времето не ми помага много ! Трябва да си размърдам вече красивото дупенце и да свърша малко работа из вкъщи smile
_Ezra_ , не съм ходила там, но ме впечатли ! Ще видим кога ще можем и ние да посетим това място ! Напомня ми малко за Барите, а аз много обичам да ходя там !
ivelka , радвам се, че сте си прекарали супер ! Подаръците са много хубави , а щом тя е останала доволна - това е най-важното !
emmmmmy , много цветно и приятно наистина ! Кара те да се усмихнеш !

Я да видим ако ви поканя на следобедно кафенце дали няма да усетите аромата и да се появите да си поприказваме ???
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 07, 2013, 17:08:15 »

Минавам на бързо да ви кажа, че качих снимка от дипломирането в албума. Имаше много емоции danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #186 -: април 07, 2013, 17:14:03 »

Мариелка , страшна си ! Наистина много готино изглеждаш с тога ! smile Радвам се , че си прекарала добре smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #187 -: април 07, 2013, 17:43:36 »

Добър вечер дами give_rose
Мариелка страхотна си! danceg
Мъниче малкия е голям бонбончо heart
Иве такъв лосион и аз имам...не откакто аз бях в щатите biggrin Моя има и спрей  smile
Езра чувала съм за това място, но и аз не съм ходила...може и ние да отидем скоро smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 07, 2013, 18:06:57 »

Честито, Мариелка! Като гледам колко си готина с тога, със сигурност ще си прекрасна с булчинска рокля! girl_wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #189 -: април 07, 2013, 18:10:11 »

casky , благодаряяя smile Тази снимка ми е от любимите .. Ако знаете колко го дебнах да го снимам докато дава целувка просто не е истина smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #190 -: април 07, 2013, 18:11:53 »

Само и тук да кажа , че организираме среща за всички от Варна . Включете се в темичката ако имате желание - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24581.msg589769.html#new  welcome-2
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #191 -: април 07, 2013, 23:35:47 »

Позволих си да направя тема за следващата седмица ! Дано не е проблем !!!  blush blush blush Ето линк към нея http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34803.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines