Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:46:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48096 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #165 -: април 06, 2013, 09:49:26 »

Мариелка , честито дипломиране  danceg Пожелавам ти от тук на татък много късмет и професионално развитие  Flower
Casky ,наистина и аз се смях повече на втората "танцьорка"  DANCE funnytooth ,само не мога да спра да се чудя ,как някой може да е способен да се излага по този начин и то съзнателно nea
Езра ,честити придобивки...аз също много харесвам бухалчета и дори съм си харесала една тениска ,която ако днес реша да се поразмърдам,мисля да си взема girl_wink
Еми ,картината е много вдъхновяваща heart
Днес милото отива в командировка в Бургас и аз си оставам самичка nea ,много мразя като го пращат някъде за събота и неделя ,ама какво да се прави pardon Сега се чудя как да си запълня времето ,за да  не ми е скучно и все още нямам голям напредък biggrin
Хубав ден на всички и очаквайте скорошно включване blum
Сега видях ,че нямаме кафе ,затова ви черпя с едно котешко blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #166 -: април 06, 2013, 09:52:57 »

emmmmmy , издай моля те как се казва сиропа да го потърся ! И между другото , наистина страхотна картина !
_Ezra_ , много ти благодаря за обяснението , ще потърся такива таблетки , ако не сиропа на Еми ще потърся smile Аз между другото да ви се похваля . Вчера доста изчетох за диетите за напълняване . Като за начало една седмица ще следя стриктно какво ям , ще записвам и ще измервам калориите , които приемам . Никога до сега не съм го правила и вчера сметнах за пръв път ... Бях яла много малко и само 2 пъти , а се оказа, че съм си набавила необходимите за моето телосложение калории .. представям си какво става в дните , в които ям нормално ( т.е. много  blush ) ... Така след една седмица почвам да увеличавам калориите всеки ден и да пие един висококалоричен коктейл вечер ... Ще видим дали ще успея да заприличам на човек !!!  smile
Мариелка , честито дипломиране ! И после да се покажеш колко си хубава с тогата !!! smile


Мацкиииии , много ми е скучно . Онзи ден вечерта си догледах последните серии на сериала и вярвайте ми вчера умрях от скука ! Цял ден се чудих какво да правя ! Опитах се да си пусна някакви анимации да гледам , но не се получи ! sad И днес ми е такова празно ... седя си и нищо не правя ! sad
Mulan , тъкмо щях да пускам едно кафенце ! хихи  Bravo Хайде закуската е от мен !




Хайде елате да пийнем по кафе !! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 06, 2013, 09:53:37 »

когато работи събота и неделя е много гадно, при нас тази седмица е така. Сега ше кастрим с баща ми храстите и дърветата зад входа, нали уж е позволено в пролетното почистване на общината, като период.Че още малко една вишна ще ми влезе в прозореца и ще бера докато лежа. insane
Но като се замисля, всичките приятелки са си с мъжете уикенда и тук му удрям голяма скука. Ни ми се чете, ни ми се гледа тиви. То храстите зад блока ще свършат днес, та трябва да се мисли утре с какво да се ангажирам. tease

сироп: http://apteka.framar.bg/30000273/%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BF-125-%D0%BC%D0%BB-
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #168 -: април 06, 2013, 10:02:48 »

emmmmmy , много ти благодаря !
Пък ако измислиш какво да правиш обади се и ми кажи и на мен , че утре и аз съм сама и ще си чопля носа  pleasantry
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #169 -: април 06, 2013, 11:33:39 »

Май този уикенд повечето ще си чоплим носовете blum Наистина е голяма скука ,а и сякаш ме е налегнала пролетната умора и нищо не ми се подхваща nea От сутринта си стоя пред компютъра ,пия си кафето и единственото,което свърших е да си направя един френски маникюр с няколко цветчета MANICURE
Моите приятелки също събота и неделя са си с половинките и не ми се иска да им досаждам pardon пуснала съм си няколко филма да се свалян и май ще си правя кино вечер  popcorn
Еми ,ако беше череша да я оставиш да си влиза през прозореца blum,ама вишна ,май наистина е по-добре да се окастри smile
Мариелка , да се нащракаш едно хубаво на дипломирането ,че и ние да те видим с тогата ,а и с прическата  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 06, 2013, 12:23:45 »

Мулан, е сега се прибрах изпонадрана, ама измъкнахме сума ти шубраци и храсти danceg. Уморих се по приятен начин, който в София иначе няма как да се случи.Изпуснах си телефона на тротоара, но го сглобих  laugh.Естествено веднага се показа дядката от съседния вход да пита баща ми кой е и защо чупи. А това че чупи сухи храсталаци и то пред собствения ми балкон, беше прието с благоволение, като все пак уточни свойски че съседите до нас били в чужбина ( все едно аз това не го знам) и следял, за да не му се обидят  после ако нещо било счупено idea . Как точно ще му се обидят за изкоренени шубраци пред моя балкон, това вече не схванах. Старост нерадост, ама от този е пропищял квартала. Ходи, обикаля, куцайки или крещи от прозореца. Контролира хората как да паркират, как да чистят снега и как да не давали назад бързо с колите, та да не рушели тротоара sarcastic.Интересното е че дъщеря му, която живееше с малката у тях, се изнесе бързо бързо да живее другаде. Имам уважение към възрастни хора и гледам с добро да го търпя, щото му липсва явно един радикал, но понякога ми идват в повече останките от комунизма в мисленето на някои. nea
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #171 -: април 06, 2013, 12:39:28 »

Добър ден дами give_rose
И аз съм от "чоплещите" girl_impossible Както не веднъж съм казвала - моя почти постоянно работи cray Иначе вчера след като прочетох миналогодишната тема за среща (и разбрах, че е плюс мъже blum ) веднага го "издебнах", понеже знам, че при него ако го чакам се решава за деня дали ще почива и му викам така и така ще има среща ще отидем, нали pleasantry А той -ами то много време, не знам как ще съм с работата, почивките. Аз веднага - как така не знаеш Oh my ... Той от днес за утре не знае, ама както и да е funnytooth Освен, ако не е притиснат diablo Та вече имам обещана почивка за когато и да е срещата biggrin danceg danceg danceg Така че сега ще се "чопля" тихо и мирно biggrin

Мариелка, честито дипломиране danceg
« Последна редакция: април 06, 2013, 12:41:28 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #172 -: април 06, 2013, 12:56:02 »

casky , и мойто МЪЖ работи постоянно и той също не знае дали и кога ще работи . За сега няма нищо да го питам защото ми е обещал да отдели 2-3 дни да прескочим до плевенско при кака ми и батко ми и да си починем ... Така че гледам да не го ядосвам много , понеже той като чуе , че трябва да липсва от работа и му настръхва косата ! Хич не обича да почива  girl_impossible Така че аз сигурно до септември ще си чопля носа и в последния момент ще го изненадам неподготвен и ще се надявам да го накарам да дойде ! хаха
emmmmmy , хаха големи преживявания при теб ! хихихи и тоя дядо  crazy ... навсякъде ги има такива !!! Един ненормален такъв реши да ми се намеси докато малкия пищи изтерично , без причина и никак не мога да го успокоя .... взе че се обърка да ми каже нещо и за малко да му лепна некролога на челото ... направо така му се разкрещях , че не посмя повече да каже гък .... то детето в количката аз я бутам напред назад и запалих цигара щото нервите ми бяха опънати на макс .... и той взе че ми направи забележка " как можело да съм толкова безотговорна да пуша близо до детето " ............. малееееееее  angry без коментар !!!
« Последна редакция: април 06, 2013, 12:59:04 от mynicheto » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #173 -: април 06, 2013, 13:04:19 »

Ами аз съм се примирила с "чопленето", защото поне като кажа "искам" няма мърдане biggrin А и като си мирувам, не ме е срам после да го кажа biggrin

Днес времето е страхотно тук Sunshine Sunshine Sunshine Даже се чудя дали да не си направя и аз една почивка на двора с едно кафенце и да изоставя компа Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 06, 2013, 13:16:07 »

Здравейте и от Пандата smile
Аз имам късмет днес, милото не е на работа и даже след малко излизаме  yahoo. Утре обаче ще ходи на мач, така че половината днес няма да го видя. И аз много мразя, като е на работа събота или неделя,или пък като е нощни смени. Ама пък другата събота и неделя ще е точно нощни смени на работа. Но какво да се прави, важното е работа да има  pardon Всъщност преди все ми беше много криво като е нощни,  а напоследък даже понякога ги чакам с нетърпение, че да си наваксам със сериалите  crazy biggrin
emmmmmy, и ние има един компетентен "бай" дето живее на първия етаж и е като портиер. Докато се нанасяхме проконтролира всичко. Но пък дано  е така бдителен и за недоброжелатели.
Мариелка, честито дипломиране! Аз и на двете си много се забавлявах, но на бакалавърското опеделено е по-интересно.
Mulan много яко котешко кафенце smile

Желая спокоен ден на всички, с каквото и да се занимавате  give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #175 -: април 06, 2013, 13:40:19 »

Даммм , нощните смени са нещо неприятно ! Преди моя работеше само нощни смени , но аз пък тогава работех в заведение и приключвах работа в 2-3 иии хич не ми пукаше хахха после като забременях решихме , че е по-добре да мине само дневни смени, че ми е по-спокойно нощем да е около нас ... Пък и ми помага снощните събуждания smile От тогава пък взех да се изнервям , че все денем е на работа и му чакам почивките с нетърпение ! Не че като почива не си намира пак работа, но все пак ни обръща внимание smile Сега обаче се моля ей така от време на време да ходи нощна смяна, че най-обичам вечер като заспи детето да седна да си гледам филмче, да си ровя на компютъра и да си пийна нещо ей така сама на пълно спокойствие ! ... Ама той е уморен и ляга по-рано така че наваксвам smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 06, 2013, 14:15:21 »

Мацки, доста сте се разприказвали като за събота  blum  И аз съм като вас - мъжо е на работа всяка събота, а в неделя все имаме ангажименти с пазаруване и готвене, та за разходки не остава време. А и утре го дават лошо времето, пфуу sad. Тази пролет ще гледам да наваксаме с излизанията сред природата, че от този компютър на работа съм станала бледа като платно...
Аз тъкмо се връщам от любимата ми зумба yahoo Доста се поизпотихме! От другата седмица почват всеки ден тренировките (до сега бяха 3) и ще видим какъв ефект ще има върху забавения ми метаболизъм  diablo
Сега трябва да чистя апартамента, но реших първо да ви нагледам какво си правите и да си почина от тренировката. Довечера сме на рожден ден на сестрата на милото. Нямам търпение да й подаря подаръците, защото съм убедена че много ще ги хареса! yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: април 06, 2013, 17:24:34 »

Уф, ето ме и мен! Аз пък бях на работа, мъдрих едни гадни справки.....Преди малко изкъпахме котката, сега ще я стрижа, че има сплъстявания около гърба. Добитъкът хич не е по хигиената - нито дава да я мия, нито да я реша. Хубаво, че и е къса козинката. Сега, като започне да я сменя, из къщата се събират огромни сиви "мишки" от нея. Приготвила съм две перални, но ще отскоча до парка за някоя и друга обиколка, че утре като завали пак....
Гледам в темата за национална среща окончателно се заформя Варна. Няма я Росита дълго време да подаде рамо за Бургас, на мен там ми се е приходило crazy. За съжаление целият септември ми е зает, особено първата половина и май ще пропусна тази година пак. Що ли не взема да скокна до София, то софиянки се събират почти всеки месец.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 06, 2013, 17:32:52 »

ами ела де, на 13 ти април се събираме пак blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 06, 2013, 17:55:28 »

Ние си прекарахме супер ден сред природата, заредих се положително  smile smile свекърва, представям си милата котанка как не й се е искало да се къпе  smile smile
Днес мисля да пробвам да правя чийзкейк  Wink
иве, ти прави ли изследвания на щит.жлеза? весел празник, какво й избра?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines