Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 06:44:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48672 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #150 -: април 05, 2013, 15:25:39 »

Оооо , svekarva , това "Къде е Маги" си мислех тъкмо да спомена в предния пост, че се радвам, че никой не го спомена !! хаха Изобщо отказах да го започна дори ... голяма тъпня !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 05, 2013, 15:40:14 »

къде е супата Маги, го следях половин епизод и се отказах....
Нещо мафиотските сериали не мога да ги следя, не ме увличат, може би съм гледала твърде много филми от европейските продукции и не ми се връзва на вкуса .
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #152 -: април 05, 2013, 15:42:15 »

Мен пък нито един БГ не ме влече nea Малко са ми бозести, да не казвам много pleasantry
Сега се сетих за още един, който бързо изгледах - Имало едно време danceg
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 05, 2013, 17:15:45 »

Ние харесваме комедийните сериали. За това следяхме и българските, като Столичани в повече, Етажна собственост и  Домашен арест. Харесваме много играта на Татяна Лолова, а от там и сериала ни стана любим. От по сериозните pleasantry харесваме "Седем часа разлика" и то пак заради играта на Калин Сърменов в ролята на Милото. Останалите сме гледали общо взето по една серия и до там. Сега да видим какво впечатление ще ни направи и новия Фамилията. Иначе сега сме луднали по документалната поредица на Ntional geographic- Древните астронавти, голяма зарибявка е yahoo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #154 -: април 05, 2013, 17:24:15 »

Да се включа и аз с БГ сериалите smile От всички до сега най-много ми хареса Под Прикритие good ,даже вече нямам търпение да започне 4ти сезон!В началото нямах никакво желание да го гледам,но в последствие един колега ме зариби като започна да ми разказва част от първия сезон и така се оказах теглеща и трите му сезона biggrin Изгледах го много бързо и останах очарована от играта на Захари Бахаров good Другите сериали като Столичани в повече,Етажна собственост ми харесваха само в началото...според мен първите им сезони бяха най-силни и после нещо се разводниха nea Като цяло е добре ,че най-сетне и българското кино започна да напредва и да се разраства Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #155 -: април 05, 2013, 17:26:00 »

Просто няма как да не го споделя тук biggrin
Хахахаххаха ще се задавя от смях funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

http://www.senzaciq.info/wp-content/uploads/2013/04/typa.htm
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #156 -: април 05, 2013, 17:32:33 »

Хахахаха наистина е много смешно  funnytooth Дори го гледах няколко пъти biggrin Ама то момичето танцува с такава страст и ентусиазъм,че дори и един гардероб не й пречи blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #157 -: април 05, 2013, 17:43:36 »

Mulan това е по-добро funnytooth funnytooth funnytooth Сега се сетих за него biggrin

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=597175
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #158 -: април 05, 2013, 18:11:58 »

Приветче!! smile

Девойките с гардеробите ме втрещиха (особено "ориенталката" - ужас!!)

Относно БГ сериалите, в началото "давам шанс" на всички и после, който ме "спечели".  smile

"Къде е Маги" ме отказа още след 2-ра серия, "Седем часа разлика" започнаха ударно, но след първия сезон, като че ли нещо започна да пада (мое мнение). Сега ми е приятно да гледам "Дървото на живота", "Столичаните" си ги следя и с нетърпение очаквам "Фамилията" както и новия сезон на "Под прикритие". Голямото ми разочарование е "Недадените", където очаквах много, много повече.
Като цяло обаче се радвам, че нещата се раздвижиха и, че се снимат наши продукции.   smile

Желая на всички хубава, петъчна вечер!!



* 600015117144e1ed67fdd053880b464a003c9e20e.JPG (40.61 KB, 600x398 - видяно 179 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #159 -: април 05, 2013, 18:19:04 »

Тони "ориелнталката" не знам вече колко години ме забавлява biggrin И всеки път припадам от смях funnytooth funnytooth funnytooth Даже по едно време и бях "загубила следите", но сега се сетих за заглавието biggrin
Заключение: Танците понякога могат да са болезнени funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 06, 2013, 07:52:48 »

Здравейте, момичета! Малко в края на седмицата се включвам, но нещо тези дни бях много неорганизирана и нямах време за нищо от туткане. Днес ми е дипломирането- след малко отивам на фризьор за по една плитка biggrin и по-късно ще се контя с тогата biggrin
Бях на вега тест онзи ден- много съм скептична към нещата от този сорт, но имам познати,които отслабнаха и реших да пробвам, защото нямам воля сама да си наложа забрани в храненето.Засега вървя добре. Ще видим след месец дали ще има резултат pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 06, 2013, 07:53:47 »

Нещо се излюпих да чистя май май witch
Напоследък съм на вълна картини:



Ако има мацки от Бургас, освен Инлов, които биха могли евентуално при избор на града да организират националната среща в родното си място, моля да влезат в темичката за националната среща и да пишат . smile
Да знаем дали въобще да го броим като вариант града. smile Мерсии Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 06, 2013, 08:44:40 »

Добро утро!
Аз минавам на бързо, че днес ще ходим по разходки  danceg
Еми, красива картина  heart
мъниче, беше ме питала - пчелно млечице аз поне знам в капсули Апетонин (може да има и като продукт, който се продава от пчеларите под др форма да не е капсули), по 1 на ден се взема и подсилва имунната система и стимулира апетита; жен шена помага и при ниско кръвно, ти нали си с такова, но не трябва дълго време да го вземаш, също подсилва апетита  give_rose има го на таблетки и др. форми
ето пример
http://www.multipharm.eu/userfiles/productlargeimages/product_2418.jpg

Онзи ден си купих красив шал (може да го покажа тия дни), верижка с висулка бухалче (с камъчета) и една красива диадема на рози и излязох така от магазина  yahoo danceg хихихихи
рататуи, честити обувки!
Мирелка, ти ми се виждаш слабичка  give_rose честит ти празник днес, нека бъде изпълнен с приятни емоции  heart

Хубав ден ви желая  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 06, 2013, 08:55:09 »

Ами 57кг съм, но искам да сваля за лятото 3-4кг, а и това е добър стимул да се храня по-здравословно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 06, 2013, 09:28:12 »

Честити придобивки, Езра  give_rose. Бухал отдавна се каня да си взема висулка, но за момента останах само с 2 чифта обици бухали. nea

Има и някакъв детски сироп със съдържание сходно на капсулите. Вметвам го, защото го взимаме за баба ми, тя е мн отслабнала и няма апетит. Хубав е и вкусен.

Момиченца, засега нямаме трети град, за Бургас няма никой за момента като организатор. Ако някоя от вас има предложение за своя роден град, където може да поеме организацията, моля да пише в темата за националната. smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines