Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:42:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48095 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 01, 2013, 11:10:24 »

Свкърва, ти направо си ги шашнала! Щом не е имало пищяшти колежки по столовете, е добре.
casky, не е празник, но щом има повод за радост и висилие, а за по-изобретателните като свекърва и забавни шеги си е като празник  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 01, 2013, 11:10:52 »

Здравейте и от мен, прекрасни smile

Как изкарахте weekend-a? Моят беше много динамичен - моите и неговите родители ни бяха на гости да се запознаят. Мина много добре и доколкото чувам от отзивите им много са се харесали. Ние с милото обаче, нали сме си притеснителни, бяхме се постресирали  biggrin

Миши, много яка традиция сте си измислили, супер е!

Свекърва, признавам те за шегите ти! Обираш точките!

Tonina, на мен никак не ми подейства този път, понеже съм отпуска blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: април 01, 2013, 11:23:15 »

casky, то това с прострелването е направо перверзия. Аз съм по леките дивотии, дето хем да се сетиш веднага, хем да се смееш. Бях писала по този повод лани, но не ми се търси темата, за най- добрите ми попадения. Една година заредих принтерите с цветна хартия и написано Честит първи април. Е, доста хора се сепнали, като взели да излизат цветни платежни. Сменяла съм и табелките на тоалетната - лепнах ги на стаята на шефа /той носеше на майтап/ и цял ден при него влизахме с тоалетна хартия. Ей такива......
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #18 -: април 01, 2013, 11:27:04 »

Свекърва съгласна съм, че клони към перверзия angry И да не ти се пада такъв, защото може да ти смъкне сърцето в гащите...... beating

Тони ако има ден на шегата с удоволствие ще съм по-активна danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 01, 2013, 11:33:14 »

Привет и от мен smile
Толкова е прекрасен днес деня Sunshine Идеше ми както вървя към офиса и да завия рязко и да хвана някоя пътечка за разходка. В такова време ми се иска да съм навън по цял ден и да се наслаждам на раждащия се след зимата живот butterfly
Ние уикенда го изкарахме на лов за обзавеждане за бяна и велико трамбоване blum Е, слава богу завърши с успех, дори сме цопнали всичко купено в апартамента, че да спрат да препират тия майстори. Остана тази вечер да поръчаме плочките, да я завършват тая баня, че повече за майстори не ща и да чувам и няма да пускам вкъщи diablo
Аз на днешния ден много обичам да се шегувам с всички, те пък ми се и връзват и става много забавно blum Миналата година бях изумила мъжа ми - обадих му се запъхтяна и му казах, че събирам багаж, шефа е казал днес заминаваме на тийм билдинг в Румъния само колектива, отиваме за няколко дни и аз не знам още, защото много бързам, чакат ме. Направо беше shok "Аааа...ъъъъъ...." Не можа да реагира girl_haha На нашите пък бях казала, че сме се организирали една тумба хора и след малко ще им отидем на гости, а те хората още бяха на работа хихихи Тази година съм замислила нещичко за мъжа ми, но ще видим дали ще го шашна Wink
Наде, ще се радвам пак да бъдеш по-активна тук give_rose И ако знаеш колко само ти завиждам, че си свободна през деня. Толкова искам и аз pardon Нашите кумове май утре заминават за малка почивка на планина - за първи път и с малкия. Много се радвам за тях yahoo
Днес ще "заместя" Еми и интериорната снимка е от мен - тематично пролетно Wink



Внимание - 13 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
П.П. Тоя пост го пиша от 10:30 после ще ви дочитам pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #20 -: април 01, 2013, 11:54:57 »

Свкърва аз лично много бих се изкефила на такива шеги. Добре ги измисляш - признах те Wink
Наде вярвам в теб и знам , че ще се справиш. Все пак не е много лесна професията и с времето ще се " ошлафаш ". А й всеки човек си има свой начин за практикуване. Дори и да има кой да ти покаже на теб може да не ти харесат неговите методи Wink
Тони аз понеже съм по цял ден вкъщи не намирам голяма разлика след смяната на часа. Дано и не ми се отрази. Но наистина денят е прекрасен и за жалост няма с кого да се излезне sad
Муунче радвам се, че успяхте да обзаведете банята. Сега коя стая е наред?
Емиии , Кивиии липсвате. Къде се скатахте?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 01, 2013, 12:05:14 »

Много мразя като има техническа проверка на сигналите за опасност! И много добра дата са избрали - добре се шегуват.


m0onlight, много е гадно докато тече ремонтът, но нека мисълта за хубавата промяна ти дава сили smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #22 -: април 01, 2013, 12:21:59 »

Аз също много ги мразя тези сирени...не знам защо ,но ми действат някак си подтискащо nea Свекърва,наистина са много забавни шегите ти  Bravo Все още не съм преметнала никого,но не е късно blum По принцип брат ми всяка година ми измисля някоя шега и аз разбира се,винаги му се вързвам pardon Миналата година ми се обади и ми каза ,че съм получила писмо от съда и трябва да се явя в тридневен срок biggrin Паникьосах се първоначално,ама после започна да се смее и всичко ми стана ясно beating
Tonina, на мен винаги смяната на часа ми се отразява и някак си не мога да си влезна в режим поне една седмица nea
Муунче,ще чакаме снимки на готовата баня Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 01, 2013, 12:27:49 »

Здравейте и от мен в този слънчев и весел ден!  give_rose
Аз като една горда представителка на столицата на хумора и сатирата си харесвам днешния празник, но по-скоро като Тони го наричам ден на шегата и смеха, защото и аз не си падам по груби лъжи и черен хумор!
Толкова е труден живота сега, че остава и някой да ме излъже за още нещо лошо, че допълнително да ми се изпилят нервите  tease
Та по повод днешния ден ви пожелавам по-малко лъжи и повече шеги и смях!
Времето и тук е прекрасно в унисон с усмихнатия ден! Но мен за съжаление ме чакат някои доста неприятни дейности, но няма как... pardon
Свекърва, и аз се посмях на твоето чувство за хумор! Със сигурност си внесла настроение в офиса днес Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 01, 2013, 13:18:25 »

ааа аз бях по задачи. Но пък видях че никой не е проявил интерес към сутрешната купа, която постнах като линк. Явно на никой не му се твори на 1ви април  tease.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 01, 2013, 13:40:31 »

Ето ме и мен в седмичната темичка! Честит празник на всички, които го празнуват. Относно шегите, обожавам хубавото чувство за хумор в хората, но относно лъжите, никак не ме бива, даже и ей така на майтап за 1 април. Колкото и пъти да съм се опитала да "почета" празника с някоя дребна лъжа, все ме хващат изкъсо. То и името ми преведено от латински, значи истина, може би носи някакво послание pardon. Така че не се и опитвам последните няколко години да пробвам.
Днес с мъжлето, видяхме щъркели и вече закичихме мартениците на цъфнало дръвче. По повод на това събитие , ви черпя с една прекрасна пролетна снимка, за тези които не са видели още щъркели.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 01, 2013, 13:48:32 »

Нещо се заредих с първоаприлско настроение  tease
Един поздрав за всички от мен:

http://www.123greetings.com/events/april_fools_day/happy/happy50.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 01, 2013, 13:54:47 »

много ярко и готино:
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 01, 2013, 14:06:14 »

Привет момичета smile
Аз цяла сутрин крада по малко от работното време, за да наваксам във форума.
Времето навън е страхотно, така не ми се седи в офиса, искам да се разхождам на слънце Sunshine
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 01, 2013, 15:02:32 »

Времето наистина е супер, ние ходихме малко да покараме колела. Пожелавам на всеки да може да си направи една приятна разходка на слънчице!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines