Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:22:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48097 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: април 01, 2013, 07:36:56 »

Добро утро! Нека новият месец ни е на късмет и сполука  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1 -: април 01, 2013, 07:45:19 »

Добро утро и от мен! Чудех се дали да направя аз темата, че съм онлайн от около час, ама реших да изчакам, че нали не съм от много редовните. Сега темата е факт, за което благодаря на Езра и аз се включвам! Надявам се да имам време да я посещавам по-често, защото имам желание да си общувам с вас, а като сте изписали по 100 страници не искам да се включвам недочела всичко написано.
Желая ви успешна работна седмица на тези, които са на работа, а на тези, които са ваканция като мен - много забавления!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 01, 2013, 08:04:23 »

ще се радваме да пишеш, хич не е проблем колко често или пък за направата на темата  give_rose мисля че всеки може да я пусне smile Иве, това ми беше целта -да ви пренеса малко "на терасата"  smile smile иначе вчера не беше мн. успешен ден за учене, нещо мн мн се изморих тия дни и вчера и сънят не ми помагаше... дано тия дни се поосвежа та да имам повече енергия  Yes
А по повод 1 април, аз мн. не си падам по тези лъжи и често ги пропускам и за мен си е обикн. ден.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: април 01, 2013, 09:02:19 »

Хехехе, аз вече я бях направила, но ми се скапа интернетът.
Нека ни е весела седмицата, пълна с усмивки и слънце. Благодарим на Тео, че е сменил шапката по повода и че е добавил 30 нови емотиконки good


* 1.jpg (29.6 KB, 412x348 - видяно 2372 пъти.)
« Последна редакция: април 01, 2013, 09:04:04 от svekarva » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #4 -: април 01, 2013, 09:03:44 »

Привет, дами!!

Езра  поднесе кафето, нека закуската пък да е от мен  smile

Прекрасен ден на всички!!!



* which-breakfast-food-are-you-aug-3-2012-2-600x400.jpg (32.11 KB, 500x333 - видяно 201 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 01, 2013, 09:18:24 »

от мен една интересна идея за купа Великденска, за който му се занимава:
http://carolynshomework.blogspot.com/2013/03/inkling-paper-mache-confetti-bowl.html
лек и успешен ден! smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 01, 2013, 09:31:13 »

Добро утро,момичета  Girl_hide
Най накрая навън грее слънце  Sunshine
 
Дойде така чакания от мен месец Април  yahoo



Желая на всички ви успешна и много усмихната седмица give_rose


Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: април 01, 2013, 10:07:21 »

Хелоууу и от мен blum Цопвам се веднага в новата темичка,за която сърдечно благодаря на Езра give_rose
Днес наистина е един прекрасен ден и направо не ми се вярва ,че на вън е толкова слънчево и топло Sunshine Обожавам го това хубаво време,зарежда ме с много сила и положителна енергия heart
nadelina88 ,добре дошла в седмичната тема give_rose
miauka ,много ме изкефи снимката с настроенията Wink
Е момичета пожелавам ви приятен ден ,а аз си взимам от кафето и закуската и продължавам да ви чета pc-mainiak
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #8 -: април 01, 2013, 10:37:15 »

Добър ден момичета. Днес наистина времето е страхотноооо  yahoo yahoo yahoo yahoo само за разходки , стига да имаше с кого разбира се sad .
Наде наминавай по - често. Напоследък се изгуби smile Как върви работата при теб? Децата слушат ли?
Днес е денят на лъжата Wink , но ние като малки решихме, че днес е хубаво да си кажем истината , която ние било страх да признаем, защото никой няма да ни повярва и пак се измъквахме невредими Wink
Хубава и спорна седмица на всички  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #9 -: април 01, 2013, 10:45:20 »

Добър ден дами give_rose

Езра мерси за темичката give_rose
Mulan  и тук е много хубаво времето yahoo
Миши много ми хареса традицията biggrin Много практична biggrin Girl_hide Аз този ден не го харесвам, или по-скоро не ми се нрави това с лъжата, така че не си правя и труда да се пъна. Но пък днес един от любимите ми батковци има РД (на кака ми мъжа)  yahoo така че това повече го тача blum
Свекърва усмивката е страшна danceg Това само днес де blum


А относно лъгането - не го харесвам, защото винаги качествено ме пързалят (а аз понеже много не го броя този ден, изобщо не се светвам), че даже прекаляват angry Преди няколко години една приятелка (военна) ме беше метнала, че я простреляли с автомата и аз почти бях тръгнала към военна болница shok На другата година пак нещо беше измислила брутално, така че не ме кефи nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 01, 2013, 10:46:36 »

Здравейте, момичета! Честит първи април!
Дано целият месец да е така слънчев както днес!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #11 -: април 01, 2013, 10:48:15 »

Днес времето и при нас е страхотно. Надявам се и да го усетя, защото сега гледам само през прозореца.

Tonina, от една седмица се каня да направя палачинки и все отлагам. Много  обичам с банан и шоколад!

Миши, ето ме, де, ето ме! Аз съм пролетна ваканция тази седмица и ще бъда по-активна. Децата иначе слушат, чудя се аз дали ги слушам. Всеки ден ми е обучение. Истината е, че колкото и да чета литература, метода на работа сама трябва да го изградя и сама да си отъпкам пътечките. Завиждам малко на новите учители, които назначават в училище, че накъдето и да погледнат могат да попият от по-старшите - аз нямам тази възможност, но се надявам да се справям добре. Благодаря, че попита! smile

Относно Деня на лъжата - аз още никой не съм преметнала. Смятам, че на този ден лъжите трябва да бъдат по-скоро сладки и за забавление, а не деня, в който да си кажем недостатъците, които сме крили. Харесвам откровеността и когато някой не харесва нещо или го дразни моя постъпка, нека да я каже направо, с времето се задълбочава и след време никога не е шегичка. Аз се старая да казвам нещата каквито са в момента, в който са ме докоснали.
« Последна редакция: април 01, 2013, 10:52:32 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: април 01, 2013, 10:54:03 »

За мен е прекрасен и лъжовен ден на щуротията! Сутринта хвърлих небрежно по една изкуствена тревичка с корен на шефовете. Много хубава имитация...Двама тръгнали да я садят - може да поникне, нали е първи. Wink Колежката е чистофайница и реши, че трябва да изчисти пръстта, ама не успя. При счетоводителите лепнах едно гумено гушерче на стъклото и един час държаха прозореца отворен, че да си излезело  yahoo.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #13 -: април 01, 2013, 10:58:34 »

Свекърва тези шеги са забавни danceg Чак ме разсмя с глас ROFL Но не знам защо при мен само бруталисти има angry

nadelina88 забравих да ти кажа добре дошла give_rose Ииии може да метнеш някоя палачинка по нета biggrin blum blum blum Също много обичам с шоколад и банан Girl_hide

Рататуй честит 1ви април и на теб (щом го празнуваш) blum blum blum
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #14 -: април 01, 2013, 11:04:07 »

Хм...относно "Ден на лъжата", предпочитам да е "Ден на шегата" и хубавото, свежо чувство за хумор...
Никак не ме бива с лъжите и съм от тези, които винаги могат да вържат, дори и с нещо по-опашато. Не е много хубаво, ама - природа  pardon 

Я да ви питам, как сте с промяната на часовете. Аз вчера не го усетих, но днес съм от дремеща, по-дремеща. Толкова ми е сънливо, че чак се вбесявам. Две кафета и фреш пих и нищо, а толкова задачи за деня имам. Вместо да ме стимулира хубавото слънце навън, ми е сънливо като за пред камина.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines