Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 01:06:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 12-част  (Прочетена 142151 пъти)
 
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #300 -: юни 03, 2013, 21:14:04 »

В Zally миналата седмица поръчахме на 68 лв/грам.
Осемдесет и пет лв. е изключително много спрямо цените за момента  NO
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 04, 2013, 08:34:59 »

ratatui, в Princess поддържат такава цена на грам злато от поне 3 години насам, но наистина е много.
Ние за нашите халки ще ходим до Раковски, когато намерим време. Харесали сме си модел в сайта им, но тук в сватбения център го нямаха, а ние искаме да го пробваме преди да поръчаме.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #302 -: юни 04, 2013, 08:45:56 »

Здравейте момичета  pleasantry, рядко ми остава време да пиша тук, но когато ми се отдаде възможност поне се опитвам да наваксам с четенето. На нас ни остава месец до сватбата, а се наложи доста да поизостанем с подготовката. Още нямаме халки /и куп други неща/ и ми е много трудно да си избера. Хем искам да я нося с годежния си пръстен, хем ми се струва, че нищо не си пасва с него, защото е с неправилна форма. Горе-долу съм се ориентирала към халка 4 мм, която в средата е с 5/7 диамантчета, мисля че няколко момичета тук бяха показали подобен модел. Въпросът ми е мислите ли, че такъв вариант за халка е удачен, чисто практически. Струва ми се, че почти за всичко ще трябва да я свалям заради камъните и май няма да ми е много спокойно с нея, все ще я мисля. Докато ако е някакъв изчистен вариант мисля, че даже можеш да забравиш, че си с нея. Лошото е, че стандартните модели халки, колкото и раздвижени да са нещо не мога да ги възприема на пръста си. Ако някой има наблюдения как се отразява ежедневието на халка с диманти, ще се радвам да сподели smile Май въпросът ми е леко глуповат, но не знам как точно да го задам по по-смислен начин, ако някой ме разбра, ще е супер  Bravo
Активен
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #303 -: юни 04, 2013, 09:38:06 »

Моята ще е с диаманти и мисля да си я нося без да й треперя  Wink
В крайна сметка всичко е поправимо  smile
Ако обаче годежният ти пръстен е с неправилна форма, може би наистина ще е по-добре да търсиш изчистен вариант за халката  smile
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #304 -: юни 04, 2013, 12:14:39 »

Мерси LeeAnn  good Права си, може би взех вече прекалено да се вживявам Wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 04, 2013, 13:14:58 »

Stasynka нашите халки са модел на Сара Трейд, но ги поръчахме в Пловдив и ни излязоха по 58.00 лв./гр.
Ние също мислехме да ходим до Раковски понеже е близо до Пловдив, но мой колега се ожени миналата година и ми каза, че в магазина в който ги взехме работят със Сара Трейд и понеже имат голяма отстъпка излиза по-евтино да си ги вземеш от тях отколкото от Раковски.
А през февруари, когато за първи път обикаляхме за халки наистина ни даваха цени 80-85 лв./гр, но доколкото разбрах след кризата в Кипър цената на златото рязко е паднала, така че повечето магазини трябва да се съобразят с това.
Ако някой се интересува мога да му дам на лични координатите на магазина от кйто ние поръчахме в Пловдив. Там може да се поръча всеки един модел на Сара Трейд. Само трябва да знаете каталожния номер.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 04, 2013, 14:28:25 »

tsve4e, аз искам координатите. Може да го посетим когато имаме път натам.
А да те попитам, имат ли налични халки на Сара Трейд, защото както споменах и по-горе много държа да премерим нещо подобно на тези, които сме харесали.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 04, 2013, 14:39:56 »

tsve4e, аз искам координатите. Може да го посетим когато имаме път натам.
А да те попитам, имат ли налични халки на Сара Трейд, защото както споменах и по-горе много държа да премерим нещо подобно на тези, които сме харесали.

 Ами, ние май ще отидем до Сара-Трейд да мерим и ще видим после къде ще поръчаме, може и вие така да направите, но аз без да меря няма да поръчам!!!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 04, 2013, 14:44:37 »

stasynka и аз си го помислих това като опция.
Обаче предвид това, че сме от София е по-добре да не се разкарваме нагоре-надолу.
Но като се замисля, това е удобен момент да погостуваме на кумовете в Пловдив.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 04, 2013, 14:50:05 »

tsve4e, аз искам координатите. Може да го посетим когато имаме път натам.
А да те попитам, имат ли налични халки на Сара Трейд, защото както споменах и по-горе много държа да премерим нещо подобно на тези, които сме харесали.

Ели на лични ще ти пратя информация за магазина. Да имат мостри от на Сара Трейд, ние си харесахме от готовите им мостри. Не поддържат всичките 800 модела, но имат доста видове.

П.С. Току-що забелязах че с теб сме на една дата, а Stasynka e ден преди нас  Bravo
« Последна редакция: юни 04, 2013, 14:52:46 от tsve4e » Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #310 -: юни 04, 2013, 15:33:27 »

Ние май поизбързахме с халките и ги купихме преди 2 месеца,а сватбата ни е края на юни и стана така,че халката ми стиска (изглежда ,че като се постопли времето и пръстите ми се поразшириха  girl_impossible),но днес занесох халката и за 2 минути ми я направиха с номер по-голяма и сега ми е екстра.  danceg Струваше ми 5 лева при един бижутер на Екзарх Йосиф!
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #311 -: юни 04, 2013, 18:40:30 »

Tsve4e, може ли и на мен координатите. Аз не съм от Пловдив, но ще нощувам там, когато отида да пообиколя магазините в Асеновград.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #312 -: юни 05, 2013, 06:36:46 »

Ако някой има наблюдения как се отразява ежедневието на халка с диманти, ще се радвам да сподели smile Май въпросът ми е леко глуповат, но не знам как точно да го задам по по-смислен начин, ако някой ме разбра, ще е супер  Bravo
Откажи се от диамантите, ако са други камъни-може, или поне като/ако паднат няма да ти е гадно. Годежният ми пръстен е с 3 диаманта и малки около тях(и са отгоре,не отвътре на пръстена)още в магазина ни питаха дали искаме да го застраховаме ( не е бг)защото камъните все някога ще се отлепят и ние отказахме. Няколко месеца по-късно мъжа ми купи и обички с диаманти ( те бяха вътре,не стърчаха), и тях не застрахова.....ами сега по обичките диамантчетата ги няма вече ( за помалко от 6 месеца и то без да ги нося всеки ден)и оттогава непрекъснато свалям годежния пръстен за да не му се случи същото.... И сега е само за излизане и официални случаи. Иначе халката ми е от волфрам(не е злато). До бялото злато седи супер и не се драска
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #313 -: юни 05, 2013, 07:06:01 »

Междудругото и аз искам халки с камъни. Златарят ме посъветва, ако ще са камъни - само брилянт, тъй като другите падали - не ме питайте защо. Брилянт... май ще го пропусна. И сега съм пред дилемата - или изчистени халки, с някакви орнаменти (от бяло злато изцяло), или с камъни, но цирконии, поне да не е е яд, като паднат.  Моят годежен иначе също е с диамант - класическа форма, но е захванат от всички страни - не е купен от Бг и искам да Ви кажа, че година и половина не го свалям и да чукна някъде си е на място. Надявам се и за напред да си е там!
« Последна редакция: юни 05, 2013, 07:12:30 от Macito » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 05, 2013, 07:59:48 »

Момичета, годежният ми пръстен е с един голям диамант и 16 малки (не е от Бг и е семейна реликва) и е носен дълги години от свекървата, сега е при мен от една година и нищо му нямаше. В събота, когато обикаляхме по магазините за халки всичко си му беше наред, но като се прибрахме видях, че единият от малките е паднал. Не съм казала на никой, защото майка му сигурно ще полудее и сега много ми е мъчно, че само за една година при мен и пръстена вече сефтосан. Така, че и моят съвет е ако искате камъни, поне да не са скъпоценни, за да не ви е яд, ако загубите някой.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines