Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 08:56:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 12-част  (Прочетена 142272 пъти)
 
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #255 -: май 30, 2013, 12:24:15 »

Dnito супер са! И моите изглеждат по подобен начин, аз ще ги нося заедно, а ти?
Да Мрявка, със сигурност ще ги нося заедно girl_wink Само не съм решила кой отпред кой отзад. Сякаш халката пред пръстена   pullpigtails
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #256 -: май 30, 2013, 12:35:00 »

На мен в бижутерския магазин ми казаха, че за тази комбинация, за да се вижда цялата красота на камъните е добре да се носи големия камък отвътре а малките камъчета, т.е. халката, отвън.
Така смятам и аз да ги нося.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 30, 2013, 12:39:44 »

По принцип се води, че годежния пръстен се "запушва" от халката, т.е. би следвало първо да се сложи годежния и отгоре халката. Ноооо, естествено всеки ги носи както му харесва Wink Даже е възможно да не се носят на един пръст
Активен
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #258 -: май 30, 2013, 13:41:49 »

За запад е прието първо да е халката, после годежния  good
Казва се, че халката е по-близо до сърцето - нали те я носят на лявата ръка  smile
Аз също мисля така да ги нося - първо халката, после годежния  girl_wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #259 -: май 30, 2013, 13:56:00 »

Аз точно на запад съм говорила с доста хора, които споделят теорията на Лилито със затапването. А че се носят на лявата ръка, заради вената, която уж водела до сърцето, сме обсъждали някъде назад вече  Wink
Аз не съм по принцип мн вярваща в каквито и да е поверия, та затова си имам практични причини - лявата ръка, защото по-малко я ползвам в ежедневието; първо годежния, след това халката, защото наистина големият диамант и според мен закрива красотата на малките диамантчета, когато се сложи на предна позиция, точно както ми обясниха в салона за халки.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 30, 2013, 14:24:58 »

Не се ли притеснявате, че халка с камъни ще прикрие блясъка на камъка на пръстена. Аз виждам тук много жени дето си носят пръстена на дясната, а халката на лявата, особено ако имат голям камък плюс халка с камъни.
Аз мойте искам да си ги нося на един пръст и като избирахме халките щом сложех халка с камъни до годежния, много блестящо ми ставаше, затова си взех обикновена изчистена.
А иначе, мисля да запуша пръстена с халката, защото досега го носех на дясната, и сега на лявата малко ми хлопа, та така халката ще го затисне добре. Така ми е по-практично, но според мен трябва да се опитват различни варианти и да се види, кой е най-удачния и естетичен. Според мен всяка ръка е различно и сигурно стои по различен начин.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #261 -: май 30, 2013, 14:28:16 »

И аз нещо като пробвах халки с камъни не ми стояха добре до годежния и затова се спряхме на класически изчистени халки. Но иначе много ми харесва като комбинация и халките с камъни са много красиви, просто явно аз не попаднах на правилната.
Активен
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #262 -: май 30, 2013, 14:36:54 »

Мдаа, може и да стане много блестящо наистина ....
Ще видя как ще стоят заедно като ми стане готова халката и ще преценя. Диамантът на годежния ми пръстен е малко по-голям от диамантите, които ще са на халката, но те пък все пак ще са 5 на брой...
Отделно от това нося и един златен пръстен на кутрето, който също не е много малък, така че ще видя
И други пръстени не нося (да не прозвучи, че съм като коледна елха  Wink)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 30, 2013, 14:46:36 »

и аз не исках камъни по халката, предпочитам изчистен вариант, за да мога да сложа пръстена отгоре. и така халките са бяло и жълтно злато, като идеята ми е да станебяло-жълто-бяло като затапя халката с годежния пръстен smile
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 30, 2013, 15:36:16 »

Нашите са без камъни, само че ще стане жълто малко бяло и жълто smile обратното на shantall
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 30, 2013, 17:19:24 »

халките ни са готови, сега ще чакат да отидем да си ги пробваме пак... и трябваше да ги надпишем, НО мм реши да ми съобщи чак днес, че не иска да се надписват, цитирам : не ме кефи!  diablo
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 30, 2013, 23:19:01 »

ми то нали е отвътре - не се вижда, пък и той като иска да не си я надписва. Пък и ти можеш да направиш една малка криза girl_wink То и мойто много много не щеше, ама като усети накъде духа вятъра клекна. Е, не стигнахме до поетични фрази, ама поне дата и инициали, може да направи един компромис. Ако и това не иска, виж хубавата страна: като ти втръсне модела можеш да си я смениш с някоя с диамантчета, така няма нужда е да същата като неговата.....
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #267 -: май 30, 2013, 23:52:46 »

Не се ли притеснявате, че халка с камъни ще прикрие блясъка на камъка на пръстена. Аз виждам тук много жени дето си носят пръстена на дясната, а халката на лявата, особено ако имат голям камък плюс халка с камъни.
Аз мойте искам да си ги нося на един пръст и като избирахме халките щом сложех халка с камъни до годежния, много блестящо ми ставаше, затова си взех обикновена изчистена.

При мен това не се случва, аз имам сравнително голямо камъче и халка цялата покрита с камъни, според мен напротив, ефекта се увеличава на големия камък, нещо като хало моделите: обградени от малки камъчета големи камъни. Та искам да кажа, аз много обичам бляскави неща, в живота самата аз съм доста изчистен човек, не нося бижута почти, дрехите ми са ендотонни и в тъмната гама, но тези камъни блестят толкова прекрасно, че е малко в моите очи: колкото повече толкова повече... blush
Стоя и си ги наблюдавам толкова често на слънчевата светлина как се отразяват, като хипнотизирана съм.
Бих казала и тук: въпрос на вкус.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 31, 2013, 05:42:10 »

харесвам камъните по бижута,но на мен ще ни дойде в повече,ако халката и годежния са обсипани с камъни и ноесени на 1 ръка,аз бих си носила халката само на безименния на дясната ръка,католиците(хората на запад) да правят каквото искат, в бг дори преди години не са били популярни много неща,но сега навлизат,така като гледам скоро българките ще забравят на коя ръка се носи халка,и ще тръгнат као на запад...казвам го от лични наблюдения,надявам се да няма обидени
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 31, 2013, 08:12:48 »

megyto гледам да си спестявам кризите, че белким доживея поне сватбата  blum реших, че какво пък толкова ако не се надпишат smile с мен може и да не получи криза, но свекърва ми няка да реагира толкова спокойно, или поне така си мисля де...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines