Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:01:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 12-част  (Прочетена 138549 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #30 -: март 31, 2013, 20:19:53 »

 Girl_hide, мн хубаво, аз го намирам за мн яко, че не бягат от типичния характер отговарящ на националността на фирмата, пожелавам ви да получите всички намаления включително и последното, в което аз лично не се съмнявам :-), в крайна сметка да спазариш добра цена накрая си е лична победа и действа удовлетворяващо :-)
А те нямат ли поне подобни халки за пробване? Ние така направихме пробвахме подобни и така решихме, а моят мъж даже пробва жълта, защото тя беше като форма най-близка до това, което искаше.

"мултимилионерите" ще пропусна да ги коментирам!
« Последна редакция: март 31, 2013, 20:43:28 от Мрявка » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #31 -: март 31, 2013, 20:46:15 »

А те като се надраскат могат ли после да се полират и да се махнат драскотините? А мата драска ли се? Пак зададох един куп тъпи въпроси  blush

Разбира се, че се драска, дори е доста по неустойчив от нормалната полирана повърхност на металите, т. е. доста бързо се изтрива и трябва да бъде отново носен за матиране.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 31, 2013, 20:54:18 »

трайността на мата от вида мат ли зависи
http://dillarsgold.com/e-panel/add/data/upimages/MAT_1.jpg
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #33 -: март 31, 2013, 20:58:33 »

трайността на мата от вида мат ли зависи
http://dillarsgold.com/e-panel/add/data/upimages/MAT_1.jpg

Да, но не помня вече какво им беше подреждането, халката на мъжа ми е с две  матови ленти в най-трайния вариант на мата, но не помня вече кой беше той, а халките ги нямаме още доставени, за да погледна, може някое от момичетата да знае.

Edit: Погледнах документа за поръчката, нарича се мат по дължина, който от твоята снимка е според мен номер 11, незнам дали това се отнася за всички видове мат, но от тези, които предлагаха в магазина, от който ние поръчахме нашите халки, консултантката каза, че този мат е най-устойчив.
« Последна редакция: март 31, 2013, 21:17:46 от Мрявка » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #34 -: март 31, 2013, 21:15:17 »

Няма нищо лошо във възможностите, лошо е когато почнат да се демонстрират (просто е показател на нещо друго pleasantry ) и както съм кавала в една друга тема  - нищо материално няма "застраховка" до кога ще е girl_wink А за мултимилионера - подобно поведение си личи и не винаги означава, че човека който е насреща и го е "хванал" е гол като мишка girl_wink Въпрос на принципи girl_wink

Относно халките на Алтънбаш не вярвам да са много скъпи и без диаманти. Друг е въпроса ако искате със smile Като качество са супер, но определено се плаща и за името good
« Последна редакция: март 31, 2013, 21:31:43 от casky » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #35 -: март 31, 2013, 22:27:26 »


Noir и аз съм така, оглеждам е на ден по 10 пъти. Сега е сложих на лявата, уж по-малко да се драска.

Thea ти пък какво толкова си се закахърила, това е един предмет - нормално е все някога да му стане нещо... girl_wink Аз пък с моята правя всичко (даже си правя и кола маска и съответно цялата се налепва biggrin ) За мен халката е символ, нещо, което трябва да е точно винаги до теб, така както е любовта в сърцето ти...като й стане нещо ще се оправи girl_wink Не е болка за умиране girl_wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 01, 2013, 00:37:24 »

Josephine, ние пробвахме в мола на Стамболийски. Магазина е на партера. Наистина има много малко мостри, десетина горе-долу. Едните, които си харесахме, бяха подобни на модела, който си показала, с тази разлика, че диамантите по средата бяха на нещо като отделен пръстен и стърчаха малко и се въртяха. Много смотано го обясних, дано да си ме разбрала.  blush И освен, че са много красиви, са и страшно удобни. Ако ходите да пробвате, става ли да питаш колко е цената за 14к, че ние забравихме, а ми е неудобно да се връщам пак?  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 01, 2013, 09:27:28 »

Жози, страхотен модел са ! Дано да успеете да вземете каквото ви е на душа! good
В крайна сметка в форума трябва да може да се показват спокойно и свободно както евтини, така и скъпи избори по отношение на сватбата. Това е идеята, всеки да сподели и който има подобни възможности, независимо дали ниски или високи, да му бъде помогнато именно чрез това споделено инфо. good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 01, 2013, 10:41:51 »

Ето още няколко невероятни модела, които пробвах и стоят феноменално:



Дали в някое ателие ще могат да ги направят?  huhhuh.gif
« Последна редакция: април 01, 2013, 10:51:36 от Lillly » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #39 -: април 01, 2013, 10:48:05 »

Josephine, ние пробвахме в мола на Стамболийски. Магазина е на партера. Наистина има много малко мостри, десетина горе-долу. Едните, които си харесахме, бяха подобни на модела, който си показала, с тази разлика, че диамантите по средата бяха на нещо като отделен пръстен и стърчаха малко и се въртяха. Много смотано го обясних, дано да си ме разбрала.  blush И освен, че са много красиви, са и страшно удобни. Ако ходите да пробвате, става ли да питаш колко е цената за 14к, че ние забравихме, а ми е неудобно да се връщам пак?  smile
Много благодаря за ценната информация! Ще ги посетим непременно. Аз си мислех за магазина им в ЦУМ, защото едни приятели там са успели да видят модели и останаха изключително доволни след като халките им пристигнаха.  give_rose
emmmy, благодаря за подкрепата! Ще се въздържа от постове като предишните, защото в никакъв случай не бих искала да възникват безумни спорове и определения каква заплата взимам, какви са възможностите ми и дали имам мултимилионер до себе си. Достатъчни са добро образование, постоянно самоусъвършенстване, целеустременост, желание и труд, за да можеш преди 30 години да сбъднеш част от мечтите си... А защо не това да не е приказна сватба?  heart
Lilly, тези от assos ли са? Може ли малко повече информация - ако е възможно на лични...  smile
« Последна редакция: април 01, 2013, 10:54:02 от Josephine® » Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 01, 2013, 12:17:39 »

Аз видях първия модел на живо от плетените и стоеше много добре-чак се позамислих...
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #41 -: април 01, 2013, 12:55:35 »

Някой има ли актуална информация колко струва грам злато в Турция. Понеже знам, че златото там е с по- малко примеси, а и лятото сме на почивка там, та ако си заслужава, да не бързаме да търсим тук.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #42 -: април 01, 2013, 12:59:45 »

Ето още няколко невероятни модела, които пробвах и стоят феноменално:



Дали в някое ателие ще могат да ги направят?  huhhuh.gif

Първите са страхотни, ако не бях толкова семпъл човек, веднага бих ги поискала, много са красиви и някак супер симетрични!
« Последна редакция: април 01, 2013, 13:10:20 от Мрявка » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 01, 2013, 14:16:26 »

Аз също харесвам изчистените, но просто се влюбих в тези и то в мъжката. Женската с тези камъни (диаманти) не ми харесва. А на пръста въобще няма да казвам как точно залепват smile
Ето сайта, където ги намерих (убих се да ги търся)
http://www.recko-k.mk/en/galerija-burmi.php3
Има и други модели, предполагам, че ако ги нямат налични могат да се поръчат Wink
« Последна редакция: април 01, 2013, 14:19:53 от Lillly » Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #44 -: април 01, 2013, 20:38:00 »

ние в събота бяхме в сара трейд и си избрахме халки  yahoo съветвам булките от Пловдив които има възможност да отидат до там определено има многоо голям избор.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines