Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:31:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 5-та част  (Прочетена 213421 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 08, 2014, 05:50:11 »

Както казах, при нас всичко е предпоследно biggrin : момичето, което ще работи с нас за първия ни танц, ще каже коя песен ще е по-добре  smile Много ми е странно, че ще уча нещо различно от народни танци или зумба хореограия biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 08, 2014, 11:55:27 »

Хаха, радвам се, че съм те развеселила, разбрах че си болна sad
Успяхте ли в крайна сметка да изберете песен blum
Ми някоя от тези двете на Брайан Адамс ще е. smile Не е толкова фатално да решим и на деня в ресторанта.
И двете песни са ни любими и са като за нас,така че ще се кефим да танцуваме на която и да е от двете.
Иначе по другия въпрос може да прочетеш в темата ми ,за да не се отклоняваме тук от тази. smile
Активен
iva87
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 13, 2014, 17:04:48 »

Здравейте, да се включа и аз smile В момента съм на този етап и главоблъсканицата започна вече да ме изнервя. Проблема при нас е следния : аз държа да е БГ песен, а мъжо много държи да танцуваме виенски валс. Някой ако може да предложи нещо БГ, което да е подходящо за валс.............? Търсих, търсих и се изгубих. Много ще съм благодарна на всякакви идеи.
Ако вече не е късно,това беше нашата песен..http://vbox7.com/play:27a0ad6c smile Не е валс,но може да ви допадне.
« Последна редакция: юли 13, 2014, 17:06:54 от iva87 » Активен
sugar
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #183 -: юли 18, 2014, 10:39:15 »

Здравейте,
цялата тема прочетох и много ми помогна
харесах си ronan keating when you say nothing at all.
Ронан Кийтинг има и други много хубави песни, както и Селин Дион.
ако не се спогодим с младоженеца са песента, ще си разделим единия да избере първата песен, пък другия -песен за фон на видеото.
Харесаха ми много и песните на Роси Кирилова, който в предните постове се споменават за танц с майката и бащата.
поздрави
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #184 -: юли 19, 2014, 12:50:07 »

Тази песен е подходяща за танц на булката с таткото.
Препоръчвам я горещо
 give_rose give_rose give_rose

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3RhrKcNsH8E
« Последна редакция: юли 19, 2014, 12:55:55 от AIVEN » Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 20, 2014, 09:10:12 »

Ние с милото, защото не сме най-романтичната двойка си избрахме Happy на Pharrell Williams. danceg Обаче уж сме се навили да си измислим някои стъпчици, но още не сме се захванали и като гледам как лети времето накрая май ще се въртим из дансинга като пингвини. yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 21, 2014, 14:36:56 »

Eдна песен, на която редовно си плача, като я чуя  cray :
https://www.youtube.com/watch?v=an4ySOlsUMY
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #187 -: юли 22, 2014, 21:10:58 »

Много харесвам тези две песни  heart :
http://vbox7.com/play:e6d455527d
http://vbox7.com/play:65c46aa276

Нямам идеа дали са подходящи,не съм сигурна дали първия ни танц ще е на някоя оттях, в процес на мислене съм,но ги обожавам  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 27, 2014, 13:25:30 »

yols, сравнението с пингвините на дансинга много ми допада! lol Избора ви на песен е много оригинален!  good
Аз съм много щастлива, че нашата песен за първи танц вече е почти готова. Песента, на която се спряхме се наложи леко да се "обработи" и вчера вече я чух в почти завършен варинт - много ми харесва как се получава!  Bravo След сватбата ще споделя коя е smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 04, 2014, 00:38:19 »

Ние пък още не сме решили коя да е нашата песен. Нямаме песен, която да свързваме с нас... Е, има една, на която мечи каза, че ме обича, но хич не е подходяща, защото първите редове са "Да сикажем сбогом със онази любов, без която никак не можем " и изобщо не става. А проблемът идва от там, че искаме някоя по-рок песен, но да избягаме от комерсиалните песни и изобщо не знам. Разбира се имаме много време и съм сигурна, че ще намерим нашата песен, но ако на някой му попадне хубава рок балада съм отворена за предложения smile
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #190 -: август 04, 2014, 00:48:46 »

Аз тази много я харесвам/ако е тип рок балада/  http://tekstove.info/browse.php?id=6322
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #191 -: август 04, 2014, 03:01:25 »

Страхотна песен, strafi!
Miele, аз много харесвам и 'You and I' на Scorpions. Тя ще звучи на сватбата ми със сигурност, но не като главна, защото годеникът ми обича по-нежни балади.  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 04, 2014, 05:58:02 »

strafi, песента е наистина много красива, жалко че е на Nickelback biggrin

Miele, нарочете си песен smile Някоя красива песен без история за всеки от вас. Така след сватбата ще бъде само и единствено сватбената ви песен. Ние така решихме да направим и май е правилен избор. Тази, която първоначално исках, ще звучи, но на нея ще приканим двойките да се присъединят към дансинга с нас.

Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 04, 2014, 08:27:28 »

Идеята ни е точно такава, да си нарочим песен, но още нямам конкртна идея. В момнта си правим списък с варианти и аз се бъзикам, че накрая ще си изберем някоя песен с някой рандъм генератор на числа biggrin Но се надявам, да ни допадне някоя песен, а не да трябва да избираме по списък, но и това е вариант де.
ivanjelina, тази песен ми е мн любима, но мечи не харесва толкова мн група и каза, че му е прекалено бавна и провлаче, така че отпада smile
Сигурна съм че ще намерим нашата песен, но ще следя темата, ако на някой му дойде идея smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #194 -: август 04, 2014, 10:10:48 »

 Miele Изхождайки от предишния ти пост и аз щях да предложа You end I на Scorpions.
Ние пък още не сме решили коя да е нашата песен. Нямаме песен, която да свързваме с нас... Е, има една, на която мечи каза, че ме обича, но хич не е подходяща, защото първите редове са "Да сикажем сбогом със онази любов, без която никак не можем " и изобщо не става. А проблемът идва от там, че искаме някоя по-рок песен, но да избягаме от комерсиалните песни и изобщо не знам. Разбира се имаме много време и съм сигурна, че ще намерим нашата песен, но ако на някой му попадне хубава рок балада съм отворена за предложения smile
Може би първо трябва да напишеш всичките си изисквания за песента. smile
« Последна редакция: август 04, 2014, 10:12:47 от AIVEN » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines