Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 5-та част  (Прочетена 213404 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #135 -: февруари 13, 2014, 11:02:47 »

Понеже нашата песен реално не е балада, за първи сватбен танц се колебая между Eric Clepton - Wonderful tonight и  Celine Dion - Beauty and the beast...

Тази на Клептън и двамата много я харесваме, но е малко банална, а тази на Селин Дион е чудесна но не знам точно как можем да танцуваме на нея...

дайте мнение:)
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #136 -: февруари 13, 2014, 11:28:24 »

Понеже нашата песен реално не е балада, за първи сватбен танц се колебая между Eric Clepton - Wonderful tonight и  Celine Dion - Beauty and the beast...

Тази на Клептън и двамата много я харесваме, но е малко банална, а тази на Селин Дион е чудесна но не знам точно как можем да танцуваме на нея...

дайте мнение:)
Песента Eric Clapton - Wonderful tonight е блус, лесно се танцува, вярно че е малко клише, но то и 2/3 от сватбените ритуали се правят по един и същ начин от повече от 2000 год. Celine Dion and Peabo Bryson - Beauty and the beast e за английски валс, много тържествена, величествена, направо ще смаете публиката smile...В дългогодишната си кариера като DJ и над 1000 сватби в България, съм виждал само една двойка младоженци да танцуват английски и виенски валс...Някои двойки опитват танго или друг латиноамерикански танц, въпрос на естетически потребности и усещания. Правил съм специален аудио микс с блус и салса за младоженци и наистина предизвикаха фурор с танца си, така че тренирайте сериозно smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #137 -: февруари 13, 2014, 11:38:44 »

Попринцип с валса аз няма да имам проблеми (танцувала съм преди), но половинката е малко схванат в краката за други танци освен хора... blum

Не знам дали мога да го навия да ходим на уроци... nea

Ако има някакъв среден вариант да не е баш валс но пак да се получи красиво на тази песен, може би ще стане...

Иначе съм виждала класически и виенски и английски валс изтанцувани като първи сватбен танц от едни младоженци. Първо им беше виенския, после ги викнаха на бис хаха, но те ходиха над 6 месеца да се упражняват... ... оххх труден избор smile

« Последна редакция: февруари 13, 2014, 11:45:54 от milenkata » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 13, 2014, 16:05:42 »

http://www.vbox7.com/play:acbdd8b5     heart
 
Уникааааална, както всички негови. Серозно се замислям дали да не е песента от сватбения филм...
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 13, 2014, 21:18:47 »

Песента за първи танц, не е задължително да е балада, стига на вас да си харесва.
Може да опитате quick step или modern quick step, той изглежда добре на бавни песни и е лесен за усвояване smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #140 -: февруари 17, 2014, 10:59:20 »

Решихме го!  danceg

Ще бъде Celine Dion - Beauty and the beast, и ще танцуваме нещо средно между английски валс и някаква наша хореография, така че да не бъде прекалено скучно и в същото време да се получи нещо наше си уникално!  yahoo

Имаме време да го оттренираме и да видим как би изглеждало във всякакви варианти smile
Благодаря за съвета djdimi smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #141 -: февруари 26, 2014, 23:08:23 »

аз също съм за бг песничките има невероятни ние сме се спрели на орлин горанов и кристина- ти и аз много ми харесва тази песничка
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #142 -: март 02, 2014, 11:58:12 »

Ние най- накрая избрахме песента за първия ни танц OneRepublic - Good Life yahoo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #143 -: март 02, 2014, 14:50:44 »

Интересен избор на песен. Как ще го танцувате, доста е бързичка песента.  Wink Иначе със сигурност никой няма да очаква тази песен и едва ли някой я е танцувал на друга сватба, така че оригинална идея.
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #144 -: март 02, 2014, 15:46:40 »

Не мисля че песента е бърза,все повече двойки предпочитат свежи парчета,а не такива на които танцува всяка втора двойка smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #145 -: март 02, 2014, 16:03:43 »

Ние танцувахме салса, така че няма нужда да ми обясняваш, просто ти казвам да си го изтренирате, защото звучи добре, но за танц е малко по-сложно.
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #146 -: март 04, 2014, 17:34:08 »

Ако имате нужда и от друга помощ освен първия сватбен танц, попаднах на това - дано на някой му бъде полезно smile
http://vo.grupo.bg/all/oferta-svatben-tants-instruktor-zanimaniq-samo-vmesto-otstypka-20923?aff_id=119
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #147 -: март 07, 2014, 10:27:31 »

Не се бях замисляла за  песента за танц, защото и двамата вътрешно си знаехме, че ще е на Уитни Хюстън - I will always love you. Много спомени имаме на тази песен  и двамата я обожаваме, аз съм луда по Уитни. Но текстът не е подходящ за първи танц и сега малко се колебая. Това е много знакова за нас песен и винаги ще бъде, но се пее как тя си тръгва, а аз в този ден точно обратното - оставам ЗАВИНАГИ хи хи girl_wink

Върнах малко назад темата и започнах да пускам една по една всички предложени от вас песни. Слушах, слушах и никоя не чувствах като да е Нашата. До момента, в който някой не беше пуснал линк към Shania Twain - Youre Still The One - http://vbox7.com/play:7289d189
Бях я забравила тази песен през годините. Текстът е точно за нас.. и да ви кажа мисля, че е ТЯ  heart heart heart
Активен
momina_sulza
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #148 -: март 25, 2014, 14:57:59 »

Lenny Kravitz - I belong to you  good good good
нашата песен
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #149 -: март 29, 2014, 15:20:07 »

Какво ще кажете за тази: Rue Du Soleil - In my heart
Мисля, че е много нежна ?!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines