Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:11:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 5-та част  (Прочетена 213471 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 30, 2013, 18:28:23 »

Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 4-та част
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 31, 2013, 09:12:05 »

Да си запиша в темата с нашата песен- Миро- "Върха на планината". Имахме 2 песни набелязани до преди 1 месец, но като я чухме тази веднага разбрахме, че е нашата песен.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 31, 2013, 11:14:28 »

Мариелка много е хубава smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 31, 2013, 12:29:45 »

silver_f, радвам се, че ти харесва. Ние си нямаме любима песен, но... май вече си имаме blum . Тъй като сме си планинари, особено той, идеално ни пасва песента.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #4 -: март 31, 2013, 12:33:10 »

И на мен много ми харесва danceg Даже откакто я беше публикувала съм си я пускала няколко пъти и сега ще си я пусна danceg danceg danceg

Една любима моя...Sade
http://www.youtube.com/watch?v=C8QJmI_V3j4

 Offtopic Клипът на Миро е невероятен danceg А мацката е страшна, супер нежна...и двамата са страхотни danceg
« Последна редакция: март 31, 2013, 12:47:53 от casky » Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 31, 2013, 23:58:09 »

http://vbox7.com/play:fbe256da -това е нашата песен която се превърна в лiuбима на всички иколо нас-тя си ни е като запазаена марка и песента на фона на която беше и предложението за брак-обожавам яsmile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #6 -: април 01, 2013, 00:44:07 »

http://vbox7.com/play:fbe256da -това е нашата песен която се превърна в лiuбима на всички иколо нас-тя си ни е като запазаена марка и песента на фона на която беше и предложението за брак-обожавам я:)
Песента на Наташа Теодориду- έχω μια αγκαλιά (имам една прегръдка) е песен за очакване на любимия, някак си не върви за тези силни и тържествени моменти, като първият сватбен танц...песента е страхотна, обожавам я и вероятно вие си имате много лични моменти свързани с тази песен, важното е на вас да ви е хубаво...Весела сватба.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 01, 2013, 20:51:32 »

Ние имаме малък проблем с нашата първа песен
Много искахме да е  Whitesneake- Is this love, Но бяхме на нашите приятели на сватбата и те като как ли избраха точна тази. И много тъпо , сега мислихме други варианти.
Аз много искам на  Ronan keating - When you say nothing at all, ама на мъжа ми не му звучало много за първи танц - а текста си е много добър:)
Някакви съвети?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #8 -: април 01, 2013, 20:52:39 »

Аз искам да ви покажа коя ще бъде моята сватбена песен ... попаднах на тази песен и отначало не ми направи кой знае какво впечатление , но след няколко слушания направо грабна сърцето ми ! Това е саундтрака към един страхотен индийски филм-мюзикъл от последните години smile http://www.youtube.com/watch?v=-oJK3m8bEdE
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 01, 2013, 21:12:19 »

Дезката, има много рок балади който стават за първи танци.Послушайте малко рок балади, харесайте си някоя, в нета има много компилации.А специално песента която сте избрали е много известна и е нормално и други да я изберат.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 01, 2013, 21:35:53 »

Ми аз много не ги разбирам рок баладите, по сме към рнб и хип хопа:)Но ще погледнеме:) пък и без кой знае ква специална песен, ще има сватба yahoo
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #11 -: април 01, 2013, 21:50:32 »

Защо не прослушаш prince - purple rain и aerosmith - i don't wanna miss a thing smile втората е чеато избирана за пъряи танц,  а първата ми я беше подхвърлилаедна приятелка и също е хунава ъ:) но иначе наистина има безброй прекрасни рок балади smile ако харвсваш whitesnake e просюушай и техните башади,  макар че текста на много оттях не е много подходящ smile металика също ни била прекрасен избор smile техните балади са класика в жанра!! 
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #12 -: април 01, 2013, 23:06:18 »

Ние имаме малък проблем с нашата първа песен
Много искахме да е  Whitesneake- Is this love, Но бяхме на нашите приятели на сватбата и те като как ли избраха точна тази. И много тъпо , сега мислихме други варианти.
Аз много искам на  Ronan keating - When you say nothing at all, ама на мъжа ми не му звучало много за първи танц - а текста си е много добър:)
Някакви съвети?

 Супер си е песента на Ronan Keating и не е от често избираните, ако търсите оригиналност.   good
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 01, 2013, 23:44:15 »

djdimi-песента на Наташа Теодориду- έχω μια αγκαλιά (имам една прегръдка) е песен за очакване на любимия, някак си не върви за тези силни и тържествени моменти, като първият сватбен танц...песента е страхотна, обожавам я и вероятно вие си имате много лични моменти свързани с тази песен, важното е на вас да ви е хубаво...Весела сватба.

дам така е но това се превърна в нашата песен точно по тази причина той беше в гърция а аз в бг и от там това да  не е мн подходяща но просто това за нас е песен номер 1 и вече на 2 сватби на които бяхме кумове бяхме с нея за първи танц:)и да това ще е нашата песен:)
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2013, 10:11:15 »

Нашата песен за първи сватбен танц беше класика Силвия Кацарова-Обичам те.Аз държах много да бъде българска песен.Сега обаче,ако трябва да избирам бих се спряла на Миро-Убиваме с любов.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines