Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:35:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 5-та част  (Прочетена 213449 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 04, 2014, 20:19:42 »

Нямаме кой знае какви изисквания, освен да не е някоя комерсиална песен и да  нещо с по рок звучене smile Това е което търсим и аз знам, че някъде там е нашата песен smile
ПП: Ако чуем някоя н рок песен, която много да ни хареса също е вариант, но в момента не се сещам за такава, която ще се хареса толкова на мечи и пак не трябва да е мн комерсиална blum
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #196 -: август 04, 2014, 21:07:41 »

Нямаме кой знае какви изисквания, освен да не е някоя комерсиална песен и да  нещо с по рок звучене smile Това е което търсим и аз знам, че някъде там е нашата песен smile
ПП: Ако чуем някоя н рок песен, която много да ни хареса също е вариант, но в момента не се сещам за такава, която ще се хареса толкова на мечи и пак не трябва да е мн комерсиална blum


Виж тази

http://vbox7.com/play:02d2c702&start=60
« Последна редакция: август 04, 2014, 21:12:11 от AIVEN » Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 11, 2014, 13:14:24 »

Ние се чудехме между 4-5 песни и накрая след , като ги бяхме преслуши по няколко пъти и отново не решихме ги написахме на отделни листчета , сгънахме ги и след това изтеглихме едно.Падна ни се Whitesnake - Is this love.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #198 -: август 13, 2014, 19:36:22 »

Ние имаме малък проблем с нашата първа песен
Много искахме да е  Whitesneake- Is this love, Но бяхме на нашите приятели на сватбата и те като как ли избраха точна тази. И много тъпо , сега мислихме други варианти.
Аз много искам на  Ronan keating - When you say nothing at all, ама на мъжа ми не му звучало много за първи танц - а текста си е много добър:)
Някакви съвети?
Въобще не съжалявайте. Is this love е много хубава песен, като звучене и аранжимент, но текста въобще не е подходящ. В нея се пее за раздяла, края на една трудна връзка. smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #199 -: август 13, 2014, 22:17:28 »

Разгледах темата и видях няколко човека, които са си избрали ronan keating -  when you say nothing at all.  Тази песен звучеше в колата на първата ни среща преди 4 години и от тогава си е "нашата песен". Знам, че няма как да е само за нашата сватба, но пак ми е тъпо   pardon  Girl_hide
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #200 -: август 14, 2014, 03:59:55 »

Shaiya, колкото ще човека да си я изберат, това пак си е вашата песен. Нищо не може да ви я отнеме. Спомняй си хубавите моменти, наслаждавай се на мелодията и не мисли за нищо друго.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 14, 2014, 05:56:10 »

Освен ако не е написана само за вас, няма как да си сигурна, че една песен не е била още на някого песента ви първа на сватбата. Дори Gangnam style да речем biggrin Ако не е била на близки роднини, на които сте били на сватбата в близките 1-2 години, продължавайте с нея smile Още повече, че е вашата песен smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #202 -: август 14, 2014, 22:55:30 »

Вие още малко ще поискате песен, която никой никога не е слушал. crazy Е на това му викам извращение.
Че какво като я е слушал друг??? Или какво ако вашата песен е била първи семеен танц на друга сватба??? Нали за това са хубавите песни - да се слушат от много хора. Колкото е по-слушана една песен, толкова по-голям хит е тя и следователно ще се хареса на повече от вашите гости. Да ви се чуди човек на акъла и на капризите.
 crazy crazy crazy
Активен
kamelia_ivanov
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #203 -: август 16, 2014, 01:17:43 »

Толкова много предложения човек лесно може да се обърка smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #204 -: август 18, 2014, 12:29:26 »

Нашата за сега ще е една на Гънс. Текста не е много тържествен и сватбен (то от техните кой ли е), но мелодията е чудесна и отдавна си я хареваме.
Както са казали момичетата - важното е да значи нещо за вас, а не да е просто една сладка романтична песен. Има ли тръпка като я слушате, значи е вашата  good

Майкъл Бубле също има много хубави песни. 
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #205 -: август 18, 2014, 15:54:32 »

Най-добре е първият семеен танц да е вашата любима песен. Не може да нямате такава. Само да не е "Огън от любов", че само като я чуя и..... А и да нямате любима песен, диджеят, който сте избрали, ще ви усети, и подбере нещо подходящо спец. за вас.smile
Активен
patence
Гост
« Отговор #206 -: август 19, 2014, 09:00:10 »

Ние пък се колебаем между тези песнички:

https://www.youtube.com/watch?v=S7b8ADhadJU
https://www.youtube.com/watch?v=xDpIpIIOPsk
https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg

Всичките много ги харесвам, но май фаворит ми е A moment like this - Kelly Clarkson... danceg
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #207 -: август 19, 2014, 12:12:46 »

Абсолютно! Тя е най-подходящата и според мен, въобще не се колебайте. Аз лично не понасям Адел. С този груб и режещ глас....ужас, направо изтръпвам като я чуя. Никога не бих я избрала за сватбена песен. Но всеки си има предпочитания.
За мен песента на Кели е страхотна...толкова нежна и все пак различна. Не е някоя изтъркана песен, дето на всички е омръзнала. Много подходяща за сватбена и със страхотен текст.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #208 -: август 19, 2014, 13:19:52 »

Има я и във вариант на Leona Lewis...аз също се колебая за нея,но в изпълнението на Leona...но все още го мисля  Wink
Активен
patence
Гост
« Отговор #209 -: август 19, 2014, 14:50:35 »

благодаря момичета  smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines