Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:51:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 5-та част  (Прочетена 213469 пъти)
 
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 28, 2014, 18:29:21 »

crazynelly,

Нямаш ли някоя песен, на която сте танцували някога и ви е било страшни хубаво. Затвори очи и си спомни някой много нежен момент и чуй мелодията отстрани...

Или песента от някой филм, който сте гледали прегърнати...

Или някой текст, който като го чуеш и си представяш как двамата си го припявате един на друг...просто се вживей във въображението си като героиня от мюзикъл и виж коя е песента, която е...онази специалната, която искаш да му изпееш през усмивка, докато сте само двамата, светът е някъде около вас и се гледате в очите..и някъде може би блясва сълза..от вълнение, от радост, от спомени...

Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 28, 2014, 18:34:48 »

ето примерно тази песен...като чуя онзи момент текста, в който се пее "в този свят на лъжи, ти си истината"...и веднага си представям как искам да му го изкрещя, не само да му го прошепна...

http://www.youtube.com/watch?v=oolPsZThMmA

Или пък тази:

http://www.youtube.com/watch?v=P_r8pDziQKE

"за цялата радост, която внесе в живота ми....."

Плача като ги слушам, затова спирам да ти пращам smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 28, 2014, 20:08:15 »

Аз наскоро чух тази и много ми хареса, а и мисля, че не е много изтъркана (от миналата година е):
https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg


Припева е:
Защото всичко в мен
Обича всичко в теб
Обичам всяка извивка и всеки ъгъл (като ръб, треска за дялане Wink )
Всички твои перфектни несъвършенства
Отдай ми се напълно
Аз ти се отдадавам
Ти си моят край и моето начало
Дори и когато загубя печеля
Защото ти се отдавам напълно (давам ти всичко от себе си)
И ти ми се отдаваш (ти ми даваш всичко от себе си)

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 29, 2014, 00:06:14 »

crazynelly,

Нямаш ли някоя песен, на която сте танцували някога и ви е било страшни хубаво. Затвори очи и си спомни някой много нежен момент и чуй мелодията отстрани...

Или песента от някой филм, който сте гледали прегърнати...

Или някой текст, който като го чуеш и си представяш как двамата си го припявате един на друг...просто се вживей във въображението си като героиня от мюзикъл и виж коя е песента, която е...онази специалната, която искаш да му изпееш през усмивка, докато сте само двамата, светът е някъде около вас и се гледате в очите..и някъде може би блясва сълза..от вълнение, от радост, от спомени...


Ние никога не сме танцували на бавна песен.. Е всъщност само един път на моя рожден ден,но то дори не помня на коя песен беше защото бяхме много изплашени и двамата,че всички ще ни гледат как смешно се поклащаме уж танцуваме.. Даже за сватбата не знам как ще се справим. Ще се клатушкаме супер смешни ще сме.. Направо ми се иска да нямаме първи танц,защото ще се изложим пред всички гости. Изобщо не ни бива. Иначе аз както казах обичам романтичните песни,но ние с него никога не сме имали някакъв такъв момент с някоя песен. Абе накрая ще оставя дж-я да пусне някоя балада и това е.  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 29, 2014, 19:31:41 »

 Offtopic Ние също не искаме да се клатушкаме, затова от утре почваме уроци smile Мисля, че и вие имате време, за 3-4 урока може да понаучите нещо, колкото да не се чуствате неловко.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 30, 2014, 10:21:22 »

какво означава, да се поклащаме смешно..стига smile

Вие сте младоженци, заобиколени от хора, които ви обичат, които ви обичат много. Повярвайте ми, никой няма да оценява танцувалните ви умения, а просто ще ви се радват, че сте прегърнати, че очите ви светят...просто ще ви се радват...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 03, 2014, 23:47:36 »

Май решихме първия танц да е на някоя песен на Bryan Adams!  yahoo Ние с милото много го харесваме и имаме 2-3 любими негови песни.  danceg
Колкото до това да не се изложим напълно с танца,кумата ще ни покаже как г/д се танцува на бавна песен.  blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 04, 2014, 09:01:17 »

crazynelly и нашия първи танц ще е на песен на Браян Адамс - All for love със Стинг и Род Стюард.
Страхотна песен с много силен текст -харесваме я и двамата.  chee chee

Вие на коя точно песен се спряхте?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 04, 2014, 09:44:49 »

crazynelly и нашия първи танц ще е на песен на Браян Адамс - All for love със Стинг и Род Стюард.
Страхотна песен с много силен текст -харесваме я и двамата.  chee chee

Вие на коя точно песен се спряхте?
Колебаем се между -Everything I do I do it for you и Have you ever really loved a woman.  smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #174 -: май 04, 2014, 17:58:35 »

Аз като чуя Have you really loved a woman потръпвам..не знам защо, много ме трогва тази песен..самата мелодия, китарите, ритъма..и аз се замислях за нея, но ми се искаше текста да е повече за любовта, за двамата, а не толкова само за жената..нашата песен е The power of love на Celin Dion в крайна сметка. Иначе като си изберете песен, като напишеш в youtube името на песента и wedding dance със сигурност ще ти излязат поне 4-5 клипа с първи сватбен танц на съответната песен. Може да почерпите някоя идея  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #175 -: май 07, 2014, 11:26:50 »

Нелка и двете са много хубави, сигурна съм че която и да изберете ще бъде страхотно smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 07, 2014, 11:28:50 »

Аз като чуя Have you really loved a woman потръпвам..не знам защо, много ме трогва тази песен..самата мелодия, китарите, ритъма..и аз се замислях за нея, но ми се искаше текста да е повече за любовта, за двамата, а не толкова само за жената..нашата песен е The power of love на Celin Dion в крайна сметка. Иначе като си изберете песен, като напишеш в youtube името на песента и wedding dance със сигурност ще ти излязат поне 4-5 клипа с първи сватбен танц на съответната песен. Може да почерпите някоя идея  smile
Мерси за предложението! Рагледах няколко клипчета и даже и на други песни и имаше доста забавни танцови изпълнения. Смях се много!  LAUGHTER LAUGHTER Имаше и много романтични и интересни танци!
 Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 07, 2014, 11:34:59 »

И ние избрахме, въпреки че изпълнителят беше много отдавна ясен. Та песента е She is the one на Роби Уилиямс. smile Резервен вариант: Angels пак на Роби.
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #178 -: май 07, 2014, 12:04:16 »

 girl_wink Здравейте и ние сме готови с песента за първия танц,на мен ми харесва на Силвия Кацарова обичам те,ама милото като и чуе гласа се дразни,така че Garbage-The world is not enough  Bravo
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #179 -: май 07, 2014, 22:32:46 »

Мерси за предложението! Рагледах няколко клипчета и даже и на други песни и имаше доста забавни танцови изпълнения. Смях се много!  LAUGHTER LAUGHTER Имаше и много романтични и интересни танци!
 Wink
Хаха, радвам се, че съм те развеселила, разбрах че си болна sad
Успяхте ли в крайна сметка да изберете песен blum
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines