Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 04:24:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 7 - ма част  (Прочетена 202762 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #300 -: януари 15, 2014, 11:42:54 »

3 часа shok

Моята прическа беше адски сложна имах две шепи фиби в главата си, парво бе кичур по кичур накъдрена главата ми с маша, после всеки кичур забодван завиван и каккво ли още не и не отне повече от час и половина, даже по-малко мис е струва беше.

Да, права си, че явно всяка фризьорка в зависимост от сръчност, опит, начин на работа, работи с различна скорост. Моята фризьорка е най-търсената за свтаби във варна, и има мн опит със сложни сватбени прически и наистина е мн сръчна, аз се изумих какк успя да докара 10 сложни прически и още 5-7 издухвания  и нагласяния за не повече от 5 часа  shok.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 15, 2014, 12:23:38 »

 Моята прическа беше малко повече от час, гримът - 30-40 мин smile
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #302 -: януари 15, 2014, 12:42:44 »

  Благодаря за съветите. Попитах вече ориентировъчно фризьора колко време смята, че ще отнеме, ща сложа и малко аванс и надявам се да не се притеснявам от времето.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 17, 2014, 13:12:24 »

тази прическа много ми харесва.. дали може да се постигне в домашни условия според вас?


* 537906_238072073002582_386309813_n(2).jpg (53.38 KB, 500x500 - видяно 14694 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 17, 2014, 16:24:41 »

може, има клипчета в youtube с момичета които показват всякакви трикчета с коса. Само че ти трябва професионален лак за коса, който е с цена колкото половин прическа. Е, и шварцкопф държат цял ден, ама оставя бели следи по косата. а скъпият който ми сложиха втория път в салона, не остави такива.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 17, 2014, 16:41:44 »

Може и в домашни условия да я направиш тази прическа, но ще ти излезе по-скъпо - маша, лак  Girl_hide Нервите и притеснението няма да ги калкулирам  give_rose

Иначе е много хубава прическата smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #306 -: януари 17, 2014, 17:29:02 »

И на мен много ми допада,но нямам достатъчно коса blush А удължители не бих сложила blum
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 17, 2014, 18:18:31 »

ами то мойта коса е ужасно дълга и гъста и ще стане по -принцип, имам приятелки с няколко видове маши,ама това с лака за коса ме стресна..  girl_impossible имам планове по някое време да си вдигна косата нагоре,защото сватбата ще е през лятото и ще откача от жега.Познавам се,постоянно съм с вързана коса,но мойто мило ме харесва с пусната и трябва някакси да има компромис.
Харесва ми идеята на това клипче  http://www.youtube.com/watch?v=wt96nnXSjjA&list=FLBXOHOEYqAywQsoq0yjLFPQ&index=11 евентуално по някое време да си я вдигна горе долу така?
Не ми се дават пари за фризьор защото така или иначе ще я прецакам прическата ,убедена съм  blush blush blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #308 -: януари 17, 2014, 18:25:30 »

zai4e_kate недей така да мислиш. Аз лично бих те посъветвала да си отидеш на фризьор, колкото и добре да се справяш с косата ти самата, колко добре и някоя приятелка да те прави, този ден е много емоционален за теб и близките, и не искаш да се нервираш и да си мразиш снимките после заради косата. Можеш да отидеш на пробна при повечето фризьорки струва към 15-тина лева. Аз лично предпочетох прибрана коса защото и аз като теб не издържам с пусната, има толкова хубави прически прибрани, той ще си те хареса в този ден и с пусната и с прибрана  girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #309 -: януари 17, 2014, 18:48:34 »

И аз мисля, че точно от фризьор не трябва да пестиш пари. В този ден такива нерви ще те тресат, че нито ще ти е да си правиш прическа, нито грим. Ако не ти е удобно с пусната коса си я вдигни. Ако бях с пусната коса сигурно щях да се побъркам, много по-удобно си е с вдигната според мен или поне полу вдигната. Да ти кажа честно по-хубаво в ежедневието си се опитвай да я пускаш повечко, отколкото на сватбата да си с прическа, която не ти е удобна. И аз съм убедена, че ще те харесат с всякаква коса. Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 17, 2014, 19:03:03 »

благодаря за съветите,ще помисля по въпроса smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #311 -: януари 17, 2014, 19:27:55 »

Много ми допада прическата от клипчето. И съм на мнението на останалите, особено и щом е лятна сватба, ще започне да ти става горещо, ще се поизпотиш около врата и от къдриците нищо няма да остане. Освен това да зачезнеш, за да си оправяш прическата... Направи си някаква хубава вдигната, дето ще ти издържи цяла вечер и няма да мислиш за глупости.
Иначе аз още не съм си избрала прическа, на етап бутониери съм сега.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 18, 2014, 12:35:48 »

zai4e_kate, без значение какво решение ще вземеш за направата на прическата - дали ще я прави твоя приятелка или фризьор, задължително направи пробна. Така ще се ориентираш във времето за направата й, в издръжливостта и качеството на използваните материали. Някои дълги коси са много тежки и не винаги понясат определен вид прическа.
Моят съвет също е да не пестиш от грим и прическа. Това е най-малкият разход в една сватба, но е най-заслужаващият си. Можеш да направиш компромис с панделка, с подарък за гост, с чаши, но с вида на булката - не  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 18, 2014, 13:07:13 »

Зайче Кате, аз имам опит и с фризьорка и сама съм се правила.
За гражданския брак се правих сама. На мен ми се отдава доста и се получи много добре. Даже много хора, включително мъжът ми и кумата ме харесаха повече с тази прическа. За църковния брак отидох на фризьор. Имах и пробна прическа и мисля, че това е по-добрия вариант. За гражданския брак като се правих сама, стоях час и половина - два сама в банята, омаляха ми ръцете и само се притеснявах, че може да не съм я огледала от някой ъгъл. За втората - мъжът ми ме закара при фризьорката. Там тя ми изми косата, бъбрих ме си, беше една от най-приятните части от деня smile Същото важи и за грима smile
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #314 -: януари 23, 2014, 15:15:56 »

  Здравейте,
според вас много ли е рисковано, ако пропусна пробната прическа и грим? Първо не се сещам за събитие за което ще ми е нужен официален грим и прическа, второ не разполагам с много време и най-важното офертата за пробен грим в студиото е почти на цената на грим и прическа вкъщи в деня на сватбата.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines