Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:44:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благовещенска-мартенска седмица 25.03-31.03  (Прочетена 56703 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 31, 2013, 11:01:15 »

Ох, като споменахте сега за тези сушени череши и ми се приядоха, без дори да съм кусвала някога такива. Напоследък все ми се хапва нещо странно. Май ще се ходи до Лидл днес crazy Преди 2 дни така ходихме посред нощ да търсим сладолед, че чак ми се привиждаше. Абе тежък случай съм, така като гледам, ама мъжо да му мисли.
Иве, радвам се, че баща ти е по- добре. Малката принцеса е наистина много красиво дете.

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 31, 2013, 11:07:22 »

Езра, добро утро! Респект за усърдието ти в ученето! Ти си нашата гордост - отличничката на форума! Bravo  give_rose  Благодарение на теб си представих, че и аз съм на терасата на нашата вила на село, а дърветата са цъфнали и мирише на пролет. Дано тати да е оздравял напълно до Великден и да празнуваме всички заедно в градината heart
Еми, твоите шопинг съвети винаги са ми били много полезни. Оцетът от диви ябълки например ни стана редовна покупка, а сега задължително ще потърся и тези сушени череши  good
Али, толкова е сладко, че имаш такава бременност! Сега мъжът ти ще те глези с повод и без повод по всяко време на денонощието blum (благородно ти завиждам)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #212 -: март 31, 2013, 11:21:30 »

Привет!
ivelka, страхотни подаръци! Трябва да кажеш къде се намират такива кукли, може да се наложи за кръщелницата на колежката. Детенцето е много красиво, но на общата снимка не се разбира. Дрехите родителите ли ги намират или им ги осигуряват от центъра?
emmmmmy, това обзавеждане е само за някой замък или за американска къща. Тук, с нашите височини 2.60 /че и по- малко/, не виждам как може да се развие, без да ходим с цицини Wink
С риск да предизвикам AliTia, да попитам черешите с костилки ли са? Аз си купувам в последно време сушени американски боровинки. По- кисели са от стафидите и са супер за мюзли. Не са скъпи. Днес ще ходя до Кауфланд и ще хвърля едно око за череши, може и там да има.
Аз пък така се настроих за времето още от петък, че днес съм кукуряк още от 6ч. /старо 5/. То като няма нищо интересно по телевизиите, пък и книгата ми е повече от скучна....Само дето много я хвалеха. На майка ми и подариха една тухла - Южнячки. Може към нея да се прехвърля. Обаче не искам да захващам обемни книги, все нямам време и забравям какво се е случило в началото pardon.
Днес изхвърлих четири чанти дрехи от гардероба, които чакат за корекции. Много искам някой да ми върже ръцете, че да не ги тикна в избата, вместо в кофата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 31, 2013, 11:35:28 »

Без костилки са !
Южнячки ми беше адски забавна и увлекателна! Като се има предвид че съм фен на Чичотомовата колиба. Може на някой да не му хареса, затова казвам.
Свекърва, в нашите мечти таванът е по-висок Wink . Гледам да не се ограничавам в реалността, защото тогава щях да си остана в таванското където живеехме последните 2 години от студентството. Мисля, гледам, мечтая и ровя. ПЪк току виж, ме осенила вселената с нови осъществими идеи. smile
Дрехите за корекция и моите стоят в коридора. Моля и мен някой да ме свали на земята, та да ги хвърля, както вчера едно яке и един пуловер, дето го пазех ако надебелея  pleasantry . crazy beating
Запънала съм се да правя едни йога упражнения, които си купих като книжка, благодарение на Весето, от ибей. Много сладка девойка ги преподава в книгата, страхотно илюстрирана- Тара Стайлс, май се казваше. Ако има ефект, ще ги препоръчам и тук.
Иве, браво за оцета, аз много го тача, но сега пия бахови есенции и съм го спряла за известно време. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 31, 2013, 11:48:09 »

Свекърва, да си призная, куклата я купих от Продавалник, от един продавач, който вкарва стоки от Германия (застояли по магазините). Куклата е нова, но кутията беше в ужасно състояние, затова я опаковах красиво и реших да купя и други подаръци. smile Иначе аз отдавна търся такава в интернет и по магазините в града, ама няма pardon Има само някакви тип Барби, много малки и неудобни за употреба от един бъдещ фризьор  Makeup
Общата снимка с децата е кофти, затова не се вижда добре малката, но ми беше много трудно да снимам от разстояние, пък и имаше друг "фотограф" от детския център, който им направи цяла фотосесия smile
Костюмите на децата се предоставят от този парти център, не са нищо особено, но пък внасят настроение. Това е първото подобно място в нашия малък град (като изключим детските кътове в моловете), но това място е специално за детски партита. Отворили са го едва януари така че са пресни още в бизнеса. Надявам се да им провърви, че и аз да празнувам там с моето дете, живот и здраве  blush  Даже се планира да правят и артработилници за деца, което е супер smile

П.С. Ето какво представлява куклата smile
http://prodavalnik.com/kukla-za-pricheski-s-aksesoari-za-kosa--15-lv-i16799709
Лелее, вижте на какво попаднах! shok
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=215900931867834&set=pb.189781751146419.-2207520000.1364723751&type=3&theater
Бих казала браво на създателите на тези кукли за уменията, но на мен ми идва малко в повече и е доста плашещо. Може би защото едно време гледах страшни филми с кукли  Xixixi
« Последна редакция: март 31, 2013, 12:02:49 от ivelka » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #215 -: март 31, 2013, 12:00:57 »

Добър ден give_rose

Иве малката е голяма красавица Girl_hide И куклата е много хубава girl_wink Хубаво е да има такива центрове, много улесняват pleasantry А и на децата им е по-забавно от някое заведение smile

Свекърва и аз имам дрехи от мнооого отдавна, но си ги нося из вкъщи biggrin А и понеже са доста има и такива нови, които забравям pleasantry За това пък аз имам два гардероба blum

Относно йогата - може да е нож с две остриета ако не се прави правилно. Интересувала съм се, защото синчето ходи. Но пък иначе е доста полезна и за малки деца...въпреки, че не вярвах blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #216 -: март 31, 2013, 14:57:44 »

Добро утро, лейдис smile

Свекърва, книгата е много хубава според мен, филмът също е прекрасен. Критиката на нарича "другата страна на "Отнесени от вихъра" ".
Иве, и на мен са ми страшнички малко тези кукли.

Между другото, ако мога да споделя, поглеждайте като купувате сушени плодове, в частност череши, стафиди, боровинки и тн, дали нямат добавена захар и мазнина, особено тези в немските вериги магазини, защото много често им слагат и стават калориийни бомби и гигантско съдъжание на захар.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 31, 2013, 16:16:31 »

алекс правилно обърна внимание, наистина аз не обръщам, защото и без това ям доста сладко. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: март 31, 2013, 17:33:25 »

Аз гледам за захар задължително. Няма череши в Кауфланд.
Направо взимам голямата книга, гледах части от сериала и интервюта с главните героини. Харесвам и Отнесени от вихъра и Чичо Томовата колиба, би трябвало да ми хареса и тази.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #219 -: март 31, 2013, 17:54:38 »

Аз днес приключих една епична поредица, която чета от няколко месеца още съм във филма, така да се каже, но мисля да дочета Хари Потър, защото стигнах до 5та книга и спрях. Много обичам така да изчитам/изглеждам цяла поредица, макар че после като свърши, се чувствам все едно една ера е свършила smile
Между другото те черешите май не са много разпространени, аз поне рядко намирам сушени. Всъщност аз вече избягвам да ям сушени плодове основно заради захарта, гледам да наблягам на пресните.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines