Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:36:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благовещенска-мартенска седмица 25.03-31.03  (Прочетена 56706 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #195 -: март 29, 2013, 17:10:51 »

Еми, благодаря  give_rose Ще пиша задължително, ние 2 седмици ще сме там горе-долу.
То и аз съм по практичните подаръци, но тъй като сме му накупили 1000 такива да занесем като идем  smile, а и е кръщене, иска ми се да му остане за спомен от чичо и леля smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #196 -: март 29, 2013, 17:50:53 »

Alleksia ти за коя държава говориш, че ми стана интересно smile Просто в нормалните европейски държави си имат камери и честитката се праща по пощата, не като тук да бутнеш нещо...хиляди са нещата, не е само едно. Иначе не ми се продължава спора, но това което казваш за мен не е довод (най-малкото, че тук не само се блъскат, ами направо умират. И това, че не се пишат толкова е защото е всекидневие). Както и да е - интересно ми е поне за къде говориш smile


Ние току що се върнахме от преглед - Ванко вече е добре danceg И по темата - Варна е цялата разорана angry Дано поне оправят шахтите да са само в средата или само в края, защото в момента са където им падне, отделно половината са пропаднали и ако не ги знам къде са всеки ден ще ми падат пломбите, отделно и гумите biggrin Иначе махнаха кмета и почнаха да правят ремонти....да видим до кога danceg danceg danceg


И за да разведря темата, вкарвам нещо... biggrin

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 30, 2013, 07:47:24 »

добро утро!


днес ми е последен работен ден, после имам да чета сериозно по физика, но пък съм чак след 5 дни на работа  Bravo Вчера се зарадвах на една новина (моята приятелка и колежка обмисля да учи и тя heart)

като четох за пиенето, точно като еми харесвам и аз такива сладникави  smile но хич не ме бива от към пиенето, все по няколко глътки и това е;
А пък за тия монетки ние си събрахме няколко от тези имитационните, но пък интересни от 100 -те нац. обекта в България  smile

Хубава събота (щях да напиша петък) хаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #198 -: март 30, 2013, 08:31:18 »

Добро съботно утро!
_Ezra_, замириса ми на отминали дни с деца и палачинки! Колко си миличка heart и се радваш за приятелката. Хубаво е да имаш близък човек, макар и в по- долен курс. Пък тя ще е още по- доволна, ще наследи учебници и курсови работи, и опит.....
Снощи реших да попитам за монетите съпруга и ми се изнесе цяла лекция, че това било все едно да събираш и картини, освен инвестиция в метал /сребро и злато/. То като се поразрових, верно, че има ръчно рисувани, емайлирани и разни от известни художници. Хахаха, ние толкова дълъг разговор не сме водили на тема изкуство и история. Киви, ако монетата ти е подарена от познавач и ценител, хич не му искай разяснения....
Та този разговор снощи ме накара да се замисля как никак, ама никак не се интересувам от хобитата на половинката. Че даже и му се подигравам blush и се сърдя, ако нарушава семейния бюджет. Че моите кълбета от прежди, куки, игли и модни журнали той трябва да ги уважава е ясно....Но и аз трябва да се замисля как се отнасям към неговите интереси. Синът, големият, събира карти и по същия начин получава от мен и от снахата леки насмешки. Не сме прави, чак се срамувам  nea. Малкият син се интересува от самолети и трупа разни книги и като малък лепеше модели. Сега няма време или не му се иска, но вкъщи е заел доста пространство и като чистя полиците губя сума време, хем нещата са в кутии. Мъжете имат нужда от играчки, това си е Wink!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 30, 2013, 09:55:41 »

 аз бавно се научих да уважавам хобитата на мъжете около мен, но все пак успях. Сега мрънкам рядко, просто профилактично, въпреки сериозното нараняване на бюджета ни. Стигнах до там, дори да се гордея, че си има хоби. Преди 10 години, някой ако беше дошъл да ми го каже, щях да го изгоня и да се спукам от смях. huhhuh.gif
Поздрав за всички:

The Bamboo Forest at Arashiyama Park, located in Kyoto, Japan

п.с Софийките да се включват в темата за среща, ем говорите за пийване, ем са само 4 човека в темичката там beating smile
« Последна редакция: март 30, 2013, 10:03:05 от emmmmmy » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #200 -: март 30, 2013, 12:36:42 »

Добър ден дами give_rose

Тук времето май ще се оправя danceg danceg danceg Дано утре е хубаво, че да отидам до един детски кът yahoo


Alleksia нямам от какво да имам негативни чувства, първо, че не е нищо насочено към мен и второ всеки има право на мнение give_rose Попитах за държавата, защото наистина ми беше много любопитно smile И понеже мъжът има повече опит с европейските пътища снощи си говорихме по темата blum Той до скоро беше в Белгия (няколко години), общо взето същата дестинация, а откакто се е върнал само нарежда по пътя, че това само тук го има biggrin Каза същото, че проблеми правят мароканците и турците, защото главно те не спазват правилата и превишават скоростта, но каза и че това тук е от всички (общо взето това, което аз казах) pleasantry И каза (според него), че единственото нещо, което може би за някой е притеснително е, че там се движат с доста по-висока скорост, но това е от всички и си имат както и аз казах по три ленти всеки да се пъне в неговата pleasantry Общо взето и той каза, че тук си е жива школа за шофьори и тук е доста по-трудно от където и да е поради същите фактори, като се обоснова, че в БГ смъртността по пътищата е в челни позиции (но пък това си е неговото мнение smile )

И да уточня, че аз не казвам че българските шофьори хич ги няма, точно обратното - мисля, че като нас второ няма biggrin Точно защото това тук си е каране с препятствия, както казах, и затвърждава уменията biggrin

П.П. Ти май си си изтрила поста, както и да е...толкова писах няма да трия моя biggrin
« Последна редакция: март 30, 2013, 12:41:56 от casky » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #201 -: март 30, 2013, 12:45:17 »

ИИИ много си бърза smile

Аз си изтрих поста, за да не се задълбавам, но както и да е.
Да това имах предвид, че са се събрали хора отсякъде, повечето от колите са нови и бързи. А за лентите...хора със смартове се опитват да изпреварват поршета smile

Както и да е, приключвам темата и се извинявам на останалите за лирическото отклонение smile

Пожелавам ви приятен уикендед, лейдис, и метнете малко хубаво време насам, че ми замръзна вече и мозъка lol
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #202 -: март 30, 2013, 12:56:35 »

Забравих да се похваля - вчера купих половиния подарък за моето зайче yahoo yahoo yahoo Сега остана другата част Girl_hide Беше голяма мъка, защото бях със синчето и луда ме направи angry Докато хвана нещо да разгледам и той вече беше на 50м от мен, тъкмо го завърна и пак хвана нещо - той на 50м в другата посока angry Да знаете, че ако случайно ни видите по улиците няма как да не ни познаете biggrin

Че на всичкото отгоре ми помагаше pleasantry и само събираше разни неща за подаръка и ми ги носеше, а аз ходих да ги оставям  по местата beating
« Последна редакция: март 30, 2013, 12:59:00 от casky » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 30, 2013, 14:03:43 »

много готино  Xixixi:

p.s Последното The Kraken е от филма Clash of the titans, който го е гледал ще схване майтапа smile danceg
« Последна редакция: март 30, 2013, 14:05:27 от emmmmmy » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 31, 2013, 09:21:13 »

Добро утро на всички в неделната утрин! Поради смяната на времето се събудих в 10 часа и в първия момент леееко се ококорих shok понеже това не ми е присъщо! Рекордът ми за спане е 8 часа и после цял ден ми е едно сънливо. Та по мои сметки тази нощ съм спала точно толкова smile
Вчера бях на детско парти за рождения ден на малката принцеса на Кумата yahoo Стана на 6 годинки и с всеки ден се разхубавява все повече (горко на баща й  blum ) Аз не съм виждала по-красиво дете от нея, поне в нашия град.  blush Бяхме в един парти център с голяма зала със забавления за децата и отделна зала за родителите, където ние се черпехме и бъбрехме по женски. Малките ги бяха облекли като различни герои - имаше 3 принцеси, Батман, Дарт Вейдър, Зоро, Аладин и феята Зън Зън danceg После имаше артистично ревю и бях удивена как 5-6 годишни деца представиха толкова добре героите си yahoo
Благодаря на всички за стиснатите палчета - помогнаха!  give_rose give_rose give_rose give_rose
Тати е по-добре, но е все още в болницата. Трябва да се възстанови напълно, за да му направят втората операция в Плевен, така че борбата продължава!
След малко ще пусна снимка на децата от вчера smile
Хубава неделя на всички! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 31, 2013, 09:27:12 »

Иве, добро утро, и аз така се събидух в 9.20 по старо време, станах и видях че е 10.20. Знаех си аз, че си ставам както си ми е навик, последните 3 години. Преди можех да спя до 13.00 часа, ама ето-остарявам. blum
Татко ти му пожелавам да се дооправи, за да продължите борбата успешно.
Поздрав за всички, аз отивам да ям сушени череши Torte


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 31, 2013, 09:51:30 »

Добро утро! Леле с тази смяна на времето си изпуснах часа за маникюр и неможах да си оправя двата зачупени нокъта  sad
Пожелавам на всички приятна неделя!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 31, 2013, 10:03:23 »

Ем, отново прекрасен интериор! А какви са тези сушени череши - като стафиди ли са или по-вкусни? (не съм хапвала до сега  blush )
Ето снимка от детското парти

За тази снимка едва ги накарахме да се съберат на едно място без да лудеят или тичат насам натам smile Нашата принцеса е в червена рокля yahoo Забравих да ви кажа какъв подарък й подарих. Понеже Сияна обожава да прави прически и да лакира нокти, й взех бюст на кукла с дълга руса коса и издадени напред ръце за прически и маникюр smile В комплекта има и разни аксесоари като фиби, гребени, ластици и др. Отделно й взех една прекрасна кокетна лилава грейка без ръкави с качулка с пухчета и клинче в същия бледо лилав цвят, както и лилава гривна с кристалчета и висулка ангелче.  blum Просто го обожавам това дете heart
Ето снимка на ангелчето от нашата сватба heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 31, 2013, 10:04:43 »

сладуранка!
Иве, вчера ги взех от Лидл, стоят при плодовете. В кутийка са. Като стафиди дам  tease
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 31, 2013, 10:59:37 »

добро утро! свекърва, тя ми е наистина мн близа приятелка и е човек от който съм виждала искрена радост за мои щастливи моменти  heart
иве, дано всичко да е наред! мн хубав РД сте имали! Аз вчера също изкарах една мн приятна вечер  yahoo празнувахме РД на кака;
МъжО още е болен  sad но се надявам вече като почна антибиотик да му мине бързо;
Днес е приятно времето и пих кафе на терасата на вилата  yahoo


Хубав ден, при мен ще бъде отдаден на листи по физика  write
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines