Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:55:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благовещенска-мартенска седмица 25.03-31.03  (Прочетена 56705 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: март 25, 2013, 13:32:15 »

Честито на Али!
Еми, това към Великден пак да го кажеш!
Сега да ви покажа параклиса на Св. Архангел Гавраил с кладенеца на Св. Дева Мария, пещерата, в която е живяла Св. Богородица и католическата катедрала. Онова, като скала с проход е къщата на Девата, където е получила благата вест, докато гледала през прозореца. Градът Назарет е като кратер на вулкан - най- старите пластове са в дъното, а през следващите векове са строили къщи по издигащата се периферия. По тези причини и къщата сега изглежда като вкопана в земята.


* Izr2.JPG (20.66 KB, 327x245 - видяно 2384 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: март 25, 2013, 13:33:19 »

Честито и на бащата на Пънк! Ето я къщата.


* Izrael 044.JPG (37.85 KB, 453x340 - видяно 275 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: март 25, 2013, 13:44:53 »

Ето и снимка на града.


* 14641_nazarethareavie.jpg (13.58 KB, 240x194 - видяно 2378 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 25, 2013, 16:33:49 »

Ехааааа каква страхотна новина! yahoo AliTia, честито, мила, много се радвам за теб give_rose Стискам палци всичко да е наред и ти желая лека бременност give_rose
Цвете, и аз съм много добра в мързелуването, стига да имам възможност да покажа "способности" blum Странно е, защото до преди няколко години се чудех какъв кеф им прави на хората да се търкалят по диваните girl_haha
Пънки, ремонта върви, даже първия етап е на финала. Сега сме на тема баня - да видим дали обзавеждането й ще се окаже мисия невъзможна заради размерите - излезе малко нас 6 квадрата и всички много се впечатляват, че била голяма, само на мен ми се вижда нормална, да не кажа тесничка blum Вече обиколихме всички магазини за бани и ужасно много ни писна, довечера пак сме на един такъв, утре вечер на последния останал във Варна и вече ще решаваме, че голямо ръчкане ни ръчкат майсторите да почвали да местят тръбите, че се стопляло и ангажиментите им се увеличавали insane
Еми, тъкмо днес го видях това на Руми give_rose
Ей, Мише, страхотни двойни новини и от теб - честито! Flower И се готви, че нали знаеш, че лелите са специални за малчуганите Wink
Свекърва, чудесни тематични снимки smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #19 -: март 25, 2013, 16:55:14 »

Добър ден, клояещ към вечер blum Честит празник give_rose


Днес закъснях и сте събрали много хубави новини, Свекърва се оказа пророк danceg

AliTia честито danceg Това е най-хубавото heart

Миши и на теб, честото но лелинство blum Хубави и здрави бебчета на финала give_rose

Пънк, честит ви именник и на него много здраве и късмет, другото се печели give_rose

Мунче 6кв.м. баня не е малко girl_wink Скоро да ни е покажеш smile

Ако съм пропуснала някой и нещо покрай него да ме извините, на бързо прочетох give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: март 25, 2013, 22:24:15 »

Вас вече мъчи ли ви пролетната умора? Иде ли ви да захвърлите всичко и да си се припичате на слънце (когато го има де...) ? Предполагам, че да smile нали ви бяха увиснали перчемите миналата седмица.

Намерих нещо, което може и да ви подейства мотивиращо и освежаващо:
http://www.edna.bg/svobodno-vreme/iz-edna/ot-kupchinata-slama-do-uspeha...-krachkata-e-samo-edna-samite-nie-4629766

И едно фото по темата за пролетното раздвижване:


* 396245_372863869465072_358807139_n.jpg (43.47 KB, 455x640 - видяно 283 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: март 26, 2013, 07:03:57 »

Това е за вчера Wink, днес ще е по- оптимистично!


* givot.JPG (57.62 KB, 425x237 - видяно 2347 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 26, 2013, 08:02:01 »

добро утро
Аз съм станала рано да лекувам любимия, ех къв е тоз грип натръшка всички, само аз не съм и дано да не се разболея  Good luck пия витамини, тъпча го и него с лекарства, грижа се ама нещо не му минава, пак дига температура и май ще ходи за антибиотик... Един ден като имаме бебе не знам какво ще правя, като знаеш нещо за лекарствата, още повече ти е трудно като лекуваш и те е страх дали ще действа, защ. му знаеш и страничните ефекти... абе ужас.
Иначе вчера милия му надух главата от оплакване (бях се ядосала на работа), идеше ми да застрелям някой... Но аз съм такъв характер, чудя се тия хора с безгранично търпение, граничещо с тъпотия (за мен). Аз си казвам нещата и не ги крия.
Днес поне отивам на лекции (не на работа) и мисля да съм с червен лак и рокля в черно  heart

AliTia, честито, мн.мн. се радвам за вас! Желая ти лека бременност, всичко да е наред и накрая бебче на термин - живо и здраво  heart heart
Пънк, честит ти именник - много здраве и щастие!!!
Миши, хубава новинка  yahoo лельо!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #23 -: март 26, 2013, 08:28:41 »

Добро утро и от мен  give_rose
Аз също днес съм от ранобудните DROWSE,ама няма начин,трябва да изчисля някои неща за един мой проект pardon
Можех да го направя и по-рано ,но си ходих до родния град ,че много се бях затъжила за семейството си и въобще не му дойде ред  smile Прекарах си страхотно yahoo Мама ми приготви любимите сърмички,баница и още други вкусотии и нищо чудно за 4-5 дни да съм качила някое и друго килце blum Видях се с някои от приятелите ми ,ходихме на разходка...просто времето ми там мина неусетно.Доста ми е трудно толкова далече от всички,но няма как ,без образование не може pardon
Али,честито и от мен pqz ,желая ти лека и спокойна бременност и само положителни емоции около събитието give_rose
Между другото сега се сетих да ви попитам ,когато имате да свършите някоя задачка - от кой тип хора сте :от тези дето го оставят винаги за последния момент;тези които го правят веднага или тези които си мислят да го направят "след малко".От дълго време  се опитвам да не си оставям нещата за последния момент,но някак си не ми се получава pardon и ми е интересно как е при вас smile

« Последна редакция: март 26, 2013, 08:39:04 от Mulan » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #24 -: март 26, 2013, 08:41:45 »

Честито на бъдещата мама Али и на леля на двама Миши от мен, забавих се нарочно исках поздрава ви да е снимков smile



Мулан, аз съм от тези, които преработват едно нещо по 20 пъти, ако им остава време до датата на предаване. Най-добре накрая да го свърша.

Миналата седмица любопитствах до къде пътува? Замечтах се да открия някаква нова дестинация, много ни е красива държавата.
« Последна редакция: март 26, 2013, 08:49:46 от Kiwi » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 26, 2013, 08:46:25 »

така е, киви, жалко че не всеки го разбира; имам една колежка която пътува по някви скъпи дестинации, пък в собствената си страна не е видяла и пет обекта ...
мулан, аз от малка съм от тези които не си оставят нещата за последния момент, сега малко се промениха нещата последните години, гледам накрая да си оставя за затвърждение (примерно при учене), но винаги почвам по-рано, примерно ако е някакъв проект;
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 26, 2013, 09:00:17 »

Добро утро милички  give_rose

Аз да си призная преди оставях всичко за последния момент, сега лека по-лека съм почнала да променям това и почнах по от раничко да си оправям нещата  Wink

Иначе аз мисля, че има много прекрасни неща както в нашата държава така и в чужбина...та ако имам финансите и времето бих обиколила навсякъде и в БГ и извън нея  tease

Езра мила не се нерви на колежките те винаги ще те дразнят.... и пожелавам на мъжлето ти бързо оздравяване  give_rose

Мулан най-добре си е при мама..тя винаги знае как да те поглези. Аз като си отида при моята и все гледа с нещо вкусно да ме натъпче  give_rose

Миши честитооооо за двете прекрасни новини...няма нищо по хубаво от това да си леля  give_rose

Муунче мила радвам се, че ремонта при вас върви..а отностно почивката аз си мислех, че ще ми писне ама то се оказа, че било хубаво  blum

Хубав ден от мен  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #27 -: март 26, 2013, 09:04:26 »

Цитат
Миналата седмица любопитствах до къде пътува? Замечтах се да открия някаква нова дестинация, много ни е красива държавата.
Kiwi ,извинявам се ,че не съм ти отговорила ,но ще се реванширам blum
Аз съм родена в Хасково,но от няколко години живея във Варна.Този път бях просто на гости,не съм посетила някое по-интересно място,но и самият ни град си е доста забележителен и има какво да се види heart Ние всяка година се организираме по семейно,начертаваме маршрута и да ни няма blum Тази година сме решили да посетим Златоград и по-специално възстановката на пазарния ден от  XX век smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 26, 2013, 09:37:18 »

Добро утро, аз изчезвам да пазарувам на дъртите и да им поразтребя малко.  smile
Снимковият материал за деня:


Atlantic Road, Norway

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 26, 2013, 10:29:06 »

Добро утро!
Благодаря на всички за милите пожелания give_rose
Днес и особено от няколко дни насам съм заредена с много енергия bouncinggirl. Не знам на какво точно се дължи, но мисля да я изразходя на макс като се постопли малко времето.
Mulan, да отговоря и аз на въпроса ти за задачите. По принцип съм изпълнителна, но както казваше един мой преподавател в гимназията, винаги трябва да имам стимул за да свърша нещо до край и перфектно. Трудно се справям със задачи, от които не получавам никакво удовлетворение, все ги отлагам за утре.
Езра, Цвете, радвам се да видя булки, които от много време не съм засичала във форума.
Kiwi, аз също често мечтая да видя чудесата на България, но в последно време, никак не ни остава време за пътувания. С мъжа ми обичаме да ходим по пещери. Като цяло сме видели доста от нашенските, Дяволското гърло, Ягодинската, Бачо киро, Ледника, Деветашката и още няколко по малки, но като знам колко още красоти има да се видят и се чудя дали един живот стига да се посетят.


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines