Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:34:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благовещенска-мартенска седмица 25.03-31.03  (Прочетена 56707 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: март 25, 2013, 09:55:42 »

Добро утро на всички!
Видях, че още си нямаме темичка и реших да направя една, за да ви пожелая приятно начало на сезмицата!
Честит празник!


* images.jpg (8.52 KB, 275x183 - видяно 2267 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: март 25, 2013, 10:35:58 »

Честита нова седмица! Да получаваме благи вести, да ни е спорна, макар и студена!
Миналата година доста съфорумки получиха блага вест и сега вече се радват на бебета или чакат малките вързопчета в близките месеци. Нека и тази година е така, нека има споделени много трепетни мигове за две чертички и после за здрави и силни наследници  heart good


* kafe.jpg (57.63 KB, 851x316 - видяно 276 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 25, 2013, 11:00:55 »

благодаря за темичката

свекърва, дано да има бебенца и да са живи и здрави  smile очакваме на пънк, гери, цветито (дано не съм забравила някой  blush ), а емето я очакваме да споделя новинки  smile
Аз лекувам мъжО, че нещо го е тръшнало вируса, а пък аз мъча едни теми по физика.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 25, 2013, 11:13:11 »

Привет, сладурки!
И аз приветствам благите вести - нека пристигат и правят повече хора щастливи! twohearts
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #4 -: март 25, 2013, 11:13:12 »

Здравейте!

Рататуй, благодаря за темичката smile

Свекърва, хубаво пожелание! Нека да има много щъркели тази година!
 Offtopic Аз още се оглеждам за щъркел или за цъфнало дръвче smile Искам да я махам тази мартеница вече!

Езра, бързо оздравяване му пожелавам на твоя мъж, но съм сигурна, че ще му хванеш цаката на грипа Wink И понеже си сервирала вече кафе, но днес не се излизало гладен, аз ще добавя хапването:

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: март 25, 2013, 11:15:00 »

Муун, къде се шмугна с една секунда разлика smile Хубава седмица и на теб!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 25, 2013, 11:20:07 »

Ах, Киви такива вкусотии си сложила, че направо ми изтекоха очите и огладнях!
Свекърва, страхотни пожелания и от твоите уста в божийте уши, дано всички които мечтаят за бебче, тази година да им се сбъдне мечтата!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 25, 2013, 11:27:33 »

Здравейте и от мен.
Днес татко ми е именник, но той много много не ги признава тези празници. Е естествено подаръците са друго нещо  smile
Из искам да допълня освен пожеланието за бебчета, нека на който му е ред и си пожелае и пръстенче да го изненада.
Ерза много ме зарадва тигърчето от предната тема. Толкова ги обичам тея животни! Мечтая си един ден да измисля начин за финансиране и да направя една страхотна зоологическа градина в Пловдив. Ама по-хубава от софийската, в близост до гребната база!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 25, 2013, 11:42:41 »

Муун, къде се шмугна с една секунда разлика smile Хубава седмица и на теб!

Ей така се шмугвам аз на завойчето blum Страшна закуска! Кажи ми сега как да си ям мюслито?! Wink Чакаме само посланието на Еми, че съвсем да ни тръгне на добре седмичката give_rose
Езра, бързо да излекуваш мъжО Flower
Пънки, честит ти именник! Ако ще да го признава, ние пък ще му пожелаем да е много здрав и много да ви радва, че скоро и вие него ще зарадвате с голяма радост Wink
Свекърва, какъв тип е книгата? Започна ли да я четеш?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 25, 2013, 11:50:49 »

Привет и от мен, дами! Пожелавам ви една хубава и изпълнена с положителни емоции седмичка!
По случай Благовещение, ще споделя и моята "малка" новина. След 2 положителни теста и доооста голямо закъснение ( което при мен е нещо нормално) преди два дни бяхме на преглед и се оказа, че си имаме малко тупкащо сърчице на 8 седмици  heart. Още сме съвсем на старта и се надявам всичко да е наред за напред. Мъжлето е толкова щастлив, че чак се срамувам от своята сдържаност blush Надявам се всички, които силно искат бебчета, да го усетят съвсем скоро!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 25, 2013, 11:54:14 »

AliTia, честито! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала! Избра най-подходящият ден да ни го съобщиш, дано да повлечеш крак и на други!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 25, 2013, 12:17:51 »

Здравейте сладурки  give_rose Виждам, че при вас пак кипи много добро настроение в началото на седмицата. Аз от известно време съм в постоянна почивка и не ходя на работа и сега просто дните ми се сливат понякога да си призная. Мързелувам по цял ден и установх, че съм много добра в това  blum

Пънк да ти е жив и здрав именника  give_rose

Езра да се оправя мъжлето ти, че е много гадно да си болен  give_rose

AliTia честита прекрасна новина..пожелава ти е една лека и безпроблемна бременност и едно здраво бебче на финала  give_rose

И в хода на пожеланията на свекърва и аз се присъединявам и пожелавам двете чертички на всяка от вас, която иска да ги види  give_rose give_rose give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 25, 2013, 12:33:35 »

AliTia честито! Поелавам ти всичко да е наред и да изкъраше дна прекрасна и безпроблемна бременност!
Цвети, почивай си, че казват, че после няма!
Муунче при вас как е? Скоро не си се хвалила как върви ремонта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 25, 2013, 12:46:40 »

Али, честито !

на всички други поздрав:



At the end of my life, with just one breath left, if you come, I’ll sit up and sing. Руми
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: март 25, 2013, 12:57:42 »

Хелллоолл момичета. Как сте в тези мразовити дни? Аз си Ви чета редовно, но нямах много настроение да пиша. След такива пожелания нямаше как да не намина и да ви се похваля с нещо хубаво. Ще ставам леля  yahoo yahoo yahoo и немога да си намеря място от радост. Но щъркелите решили тази година да са повечко радостите и по едно и също време хем ще ставам леля, хем кака / чичо ми чакат 2-ро бебче / .
Али честито за хубавата новина.
Еми много хубав цитат
Пънк честит именник. Жив и здрав да ви е smile А за тигърчето - аз си мечтая един ден да успея да нагушкам една такава голяма котка.
Успешна седмичка на всички Ви и нека благите вести ви споходят smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines