Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:01:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 24 част  (Прочетена 174066 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #435 -: май 14, 2013, 11:02:53 »

Хайде пускайте снимки, искам да ви видя роклите  blum Аз като все още нямаща рокля много ми се гледат хубава рокли smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 14, 2013, 12:14:25 »

Alichka, благодаря give_rose
Може и аз да се замисля за платката на гърба. На пробата ще го обсъдим с Веси каква панделка да сложим. Иначе с тясна връзка гърба ми изглежда като прищипан  blush
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 14, 2013, 14:04:45 »

И аз имах същата дилема с гърба и помолих Веси за платка. Но сега много се колебая за това дали да не махнем връзките и да я помоля за копчета, защото на талията ще имам панделка и някак не мога да си представя връзки на гърба и панделка на талията huhhuh.gif

Вие колко проби ще имате? Защото до колкото разбрах при мен след първата такава и нанасяне на корекциите в края на деня ще мога да взема роклята. Факт е, че модела е такъв, какъвто вече е шила и ще се правят само някои промени, но ми стана любопитно.  smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 14, 2013, 14:39:37 »

Euphoria, аз да честно казано забравих да я питам колко проби ще имам. Бях толкова ентусиазирана, че изобщо забравих. Иначе и моята рокля си е неин модел със само една корекция – не искам да я има презрамката. Веси ми каза на пробата да отида със сватбените обувки и да си нося стар сутиен. Каза, че тогава на място ще преценим дали да вградим сутиена или нейните чашки, според зависи на мен кое ми харесва повече.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 14, 2013, 22:20:32 »

amisega, и моята рокля (но за църковния брак) е от H&M за 35лв. Има снимка в албума ми.

Дааа, аз от твоята рокля се вдъхнових и реших да мина през магазина... Wink
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #440 -: май 15, 2013, 04:21:21 »


За това ли говорите момичета?
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 15, 2013, 08:52:29 »

На мен лично без парче отзад на връзките не ми допада...Някакси ми бие на плажна рокля. Лично мнение.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 15, 2013, 09:19:43 »

Факт е, че не стои добре на всяка рокля по този начин.. Но е въпрос на вкус, за мен твърдо трябва да има плат под връзките при моя модел..  pardon

elistoilova и аз бях същата, толкова бях зашеметена, че всички подробности ми изскочиха от главата. После си разменяхме мейли за изясняване.  Victory
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 15, 2013, 09:51:18 »

може би наистина е по-добре с парче под връзките, зависи от роклята всъщност.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #444 -: май 16, 2013, 06:18:22 »

И аз първоначално исках парче под връзките, но като отидохме да вземем роклята бях под такава пара че забравих всичко. След това директно на сватбата я облякох роклята, но честно да ви кажа чак на снимките видях че не е било лошо, а пък и не ми бе топло
Активен
kler
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #445 -: май 16, 2013, 16:14:37 »

Момичета има ли някъде списък на магазини за рокли по градове ?
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #446 -: май 16, 2013, 20:27:04 »

На мен първоначално шивачката ми беше записала роклята да е с връзки, но по-късно аз прецених, че на моя модел рокля няма да отиват връзки. Още повече, че пробвах оригиналната рокля, на която Веси ми шие копие и видях, че тя е с цип, който отгоре е закрит с копчета с кукички, които не се виждат. Доста по-елегантно изглежда така(поне моята рокля). Честно казано на мен не ми допадат връзки, от които ти се вижда кожата отдолу. Някак не ми се връзва с представата за булчинска рокля! Веднъж гледах една булка, която пробваше такава рокля и с въпросните връзки й се виждаха и бикините, което за мен е недопустимо! nea
Активен
loveyou
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #447 -: май 20, 2013, 02:16:19 »

Хей, четох в предишната тема , че бухналите рокли те правели още по-нисък, и това направо ми разби мечтите  sad И за да не е излишен спам ще пусна една рокля, момичето е около 1.60 , а не ми изглежда да я смалява. Вие как мислите ?
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/199153_202901806404391_5822901_n.jpg
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: май 20, 2013, 06:03:05 »

loveyou,аз съм висока 155 см,роклята ми е с обръч,тип торта,стои много красиво на Слаба жена, пробваш ли един път такава, видиш ли как ти се подчертават извивки,деколте,няма да искаш друг модел рокля...
и за да не съм  Offtopic  моята е с връзки,без пар1е,стои си изключително добре, не ми се вижда бельо или да изглежда неглиже...вс е въпрос на вкус, но си мисля, че ако тези по-плътни връзки са сатенени,а не както на снимката от органза или нещо такова прозирно и леко ще е по-добре...лично аз съм фенка на сатен smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #449 -: май 20, 2013, 10:40:37 »

Ето какво намерих като снимка на роклята в гръб. Това, което ra4e1 е показала, не е сатен, а може би някаква материя, от която е правена цялата рокля. Когато роклята ви е шита по ваши мерки, няма де е супер отворен гърба, както често се получава при готовите модели. Все пак тях ги шият с идеята да станат и на по-слаби и на по-пълни момичета.
Относно пробите - препоръчвам ви последната проба да е малко преди самата сватба. Масово момичетата отслабват. Моята рокля от кръста падна на талията. Не ми се ходеше пак до Асеновград за два тегела и послушах съвета на Веси как мога да я "поскъся". Поне моят модел позволяваше самата фуста да се преметне още веднъж на кръста, без това да се вижда.
А за вградените чашки - няма нещо по удобно... Няма закопчаване и откопчаване на сутиени, няма излишни презрамки, които да се мотат, няма страх "Ама нещо да не се покаже по снимките". Когато корсетът е шит по мярка, той така лепва, че забравяте за каквото и да било неудобство.



* untitled.JPG (46.49 KB, 1204x1538 - видяно 587 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines