Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:11:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 123879 пъти)
 
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #390 -: август 26, 2014, 23:58:34 »

Момичета, Вие ще имате ли сватбена книга за пожелания към младоженците от гостите или не
Активен
livewithlove
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #391 -: август 27, 2014, 15:04:43 »

Ами на мен лично много ми харесват магнитчетата, с карикатури са, ние до сега не сме били на сватба, на която да има такива подаръчета.... и ги избрах понеже не са много скъпи, защото като цяло всички подаръчета към гостите са малко излишни (според мен) .... но родителите ни настояха да имаме smile
И да ще имаме книга за поздравления smile
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #392 -: август 27, 2014, 23:25:31 »

Ами на мен лично много ми харесват магнитчетата, с карикатури са, ние до сега не сме били на сватба, на която да има такива подаръчета.... и ги избрах понеже не са много скъпи, защото като цяло всички подаръчета към гостите са малко излишни (според мен) .... но родителите ни настояха да имаме smile
И да ще имаме книга за поздравления smile
много оригинална идея и аз ще имам такава книга със сигурност само не знам дали да си я поръчам готова или да дам на някой да ми я изработи smile


..и още нещо да попитам, мислили ли сте за заря ???
« Последна редакция: август 27, 2014, 23:32:31 от mironi » Активен
livewithlove
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #393 -: септември 01, 2014, 12:34:21 »

много оригинална идея и аз ще имам такава книга със сигурност само не знам дали да си я поръчам готова или да дам на някой да ми я изработи smile

Нашата книга ще я изработят сватбената агенция, заедно с кутията за пликовете и кутията за булото ми, за да са в темата на сватбата.  Wink


..и още нещо да попитам, мислили ли сте за заря ???

Във събота бяхме на сватба на наши приятели и имаше заря, но самото тържество беше в открит ресторант и много ми хареса. Но нашата ще в затворен и  няма да имаме smile 
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #394 -: септември 02, 2014, 23:05:45 »

Нашата книга ще я изработят сватбената агенция, заедно с кутията за пликовете и кутията за булото ми, за да са в темата на сватбата.  Wink


Във събота бяхме на сватба на наши приятели и имаше заря, но самото тържество беше в открит ресторант и много ми хареса. Но нашата ще в затворен и  няма да имаме smile 
и нашата ще е в затворен и все още се чудя
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #395 -: септември 06, 2014, 22:10:07 »

а да ви попитам пилето с което се играе на кумовете къде ще ви го правят
Активен
livewithlove
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #396 -: септември 21, 2014, 12:29:37 »

а да ви попитам пилето с което се играе на кумовете къде ще ви го правят
Ние ще поръчваме питата с пилето за кума до ПМГ.  smile
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #397 -: септември 21, 2014, 19:43:40 »

Ние ще поръчваме питата с пилето за кума до ПМГ.  smile
Благодаря...и ние ще проверим  smile   
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #398 -: септември 22, 2014, 20:53:14 »

Мили мой дами..помагайте за хубава сладкарница за сватбената торта
Активен
sugar
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #399 -: октомври 26, 2014, 18:06:18 »

От Оникс- нашата беше красива и много вкусна
Активен
Dilyanna
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #400 -: януари 18, 2015, 11:34:09 »

Здравейте, бъдеще и вече минали през най-важния ден булки!

Скоро и аз ще се присъединя към клуба на омъжените, но до тогава има още време- сватбата е планирана за 22.08. Имам нужда от помощ, доста при това- тъй като сватбата мислим да е в Крапец, младоженецът е от Добрич, аз от Пловдив, а живеем в София можете да си представите каква малка бъркотия е.
Моля ви, споделете мненията си за сватбените агенции в района, защото наистина съм като в небрано лозе!

Благодаря ви много! blum
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #401 -: януари 23, 2015, 19:28:38 »

Здравейте, бъдеще и вече минали през най-важния ден булки!

Скоро и аз ще се присъединя към клуба на омъжените, но до тогава има още време- сватбата е планирана за 22.08. Имам нужда от помощ, доста при това- тъй като сватбата мислим да е в Крапец, младоженецът е от Добрич, аз от Пловдив, а живеем в София можете да си представите каква малка бъркотия е.
Моля ви, споделете мненията си за сватбените агенции в района, защото наистина съм като в небрано лозе!

Благодаря ви много! blum
Здравей Dilyana..така като гледам, аз май последна минах под венчилото за 2014 от този форум.
искам да ти кажа, че се чувствах точно като тебе ... но времето толкова бързо мина,че.. едва се усети и този форум много ми помогна. Бих те посъветвала 1-да си избереш агенцията(цветовете на сватбата,мотивите..) 2-мястото на събитиета, 3- фотографа...това за мен са основните неща и след това по важност са църквата(ако имате църковен брак) и гражданското.... ще се радвам да бъда полезна, ако имаш въпроси пиши ми няма никакъв проблем
Активен
Siana
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #402 -: март 10, 2015, 22:05:40 »

Здравейте, момичета! Дойде и моят ред, така че давайте съвети за ресторанти в Добрич, агенция и каквото се сетите. Нямам представа откъде да започна, а сватбата ще е в края на Август.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 15, 2015, 09:10:48 »

 Здравейте продавам булчинска рокля. Реплика на немски дизайнер, много добро изпълнение, без никакви дефекти /изпрана изгладена и прибрана в специален калъф/. С регулиращи връзки на гърба, размер от S до М, за височината няма проблем, тя е с дълъг шлейф. Материята е шифон.
  http://olx.bg/bulchinska-roklya-i29345691
Активен
plamena_lg
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #404 -: септември 15, 2015, 07:53:06 »

Здравейте, четох много хубави коментари за гримьорката Пламена от Цветно. Свързах се с нея, но се указа, че не разполага със снимки, за да видя какъв й е стила на гримирване. Някой може ли да помогне със снимки?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines