Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:43:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 123878 пъти)
 
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #300 -: април 17, 2014, 19:14:02 »

Mironi ти имаш ли си агенция за украсата и в кои ресторант ще сте ?
за жалост още нямаме агенция  sad  но поне ресторанта сме си избрали и след празниците ще отидем да си го капарираме
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #301 -: април 17, 2014, 20:26:56 »

реших - Сватбена агенция Уникална да ми подготви и украси сватбата. Много ми хареса срещата с агентката. След Велик ден като обсъдим по подробно нещата ще пиша. Весели празници

Много добър избор,Жаси е много добра,аз и поръчах да ми направи и жартиера.Ако ви кажа,колко е красив.Утре ще ходя да си видя бутилките ,всички дреболийки,как ми ги е направила.Bobolinkata ти избра ли си ресторант?
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #302 -: април 17, 2014, 20:35:55 »

Още умуваме ама сигурно няма да е в Добрич. Жаси ми препоръча един в Албена. Ще видим.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #303 -: април 17, 2014, 20:57:30 »

Щом ще е на морска тема супер ще е да е в Албена или Балчик.Ние решихме в Добрич,защото много мои приятели,колеги както и на младоженеца няма да можем да поканим в ресторанта и за това ги поканихме в гражданското.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #304 -: април 17, 2014, 22:05:08 »

ние решихме нашата сватба да не е голяма, ще поканим само най-близките ни роднини и приятели, а иначе сме твърди, че сватбата ще е в Добрич, тъй като ще имаме гости и от други градове  smile
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #305 -: април 18, 2014, 13:49:29 »

Аз също ще имам гости от страната и реших да ги настаня в хотел Добруджа.Условията са страхотни и ще ми е близо до ресторанта.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #306 -: април 18, 2014, 19:33:05 »

Аз също ще имам гости от страната и реших да ги настаня в хотел Добруджа.Условията са страхотни и ще ми е близо до ресторанта.
да, така е най-добре...ние искаме максимално да си улесним гостите и да го няма това разкарване от единия край на другия
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #307 -: април 19, 2014, 08:35:16 »

Аз бях на една такава сватба,на която ресторанта и хотела на едно и също място.Страхотна сватба,беше и много удобно.
На нашите хотели не им харесвам ресторантите и за това реших да е Централ.На резиденцията можеше но там ставахме кръстници и реших,че няма да е там.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #308 -: април 19, 2014, 18:04:10 »

надявам се и нашата сватба да стане хубава и ще помоля за съдействие да ми кажете за някой оркестър, който наистина да направи купон
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #309 -: април 19, 2014, 19:46:42 »

Нашия оркестър ще е ок.Извори със солист Ганка от Златна арфа,те са най-добрите за нашия град.Гледала съм много сватби,но като този оркестър няма.Много са добри,повярвай ми.Те имат клипове по Планета фолк,тяхна солистка,беше на Преслава сестра и.А сега е още по добра солистка Ганка.Влез в vbox7.com и пиши Ганка орк.Златна арфаи после гледай клипове на орк.Извори и ще видиш колко са добри.Аз вече няма търпение да видя какво шоу ще ми направят на сватбата.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #310 -: април 19, 2014, 19:50:11 »

Между другото на моята сватба ще имам сватбен сценарий,който ще изговоря със Ганка, за да и кажа,кое как искам да стане.Повярвай ми няма да съжаляваш.Ако си ги избереш,те на много сватби свирят,даже вече имат сватба за август капариран от началото на годината.Така че ако те интересува информация кажи.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #311 -: април 19, 2014, 20:56:00 »

Между другото на моята сватба ще имам сватбен сценарий,който ще изговоря със Ганка, за да и кажа,кое как искам да стане.Повярвай ми няма да съжаляваш.Ако си ги избереш,те на много сватби свирят,даже вече имат сватба за август капариран от началото на годината.Така че ако те интересува информация кажи.
а можеш ли да ми кажеш нещо за орк.Добруджански славей (извинявам се, но нямам информация кои оркестри са добри във Добрич)
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #312 -: април 20, 2014, 21:54:49 »

За този оркестър нищо не знам smile
Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #313 -: април 22, 2014, 17:56:23 »

а можеш ли да ми кажеш нещо за орк.Добруджански славей (извинявам се, но нямам информация кои оркестри са добри във Добрич)
Аз ги познавам лично. Много са добри. Също ти препоръчвам и орк. Младост и Мега.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #314 -: април 22, 2014, 20:05:12 »

еее хайде де,няма ли и други да се включат .. не ми се вярва само ние да сме бъдещите булки 
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines