Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:33:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 125302 пъти)
 
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #285 -: април 15, 2014, 20:22:12 »

За сега само разглеждам в интернет. Тези дни ще посетя и агенциите. Мисля, че те са много важни при организирането на сватби. 3 години съм живеела в Париж. Там всичко правят сватбените агенциите. Сега ми се налага да замина за 2-3 седмици до Париж и като се върна ще му мислим по подробно за сватбата. Затова искам агенцията да се заеми и като се върна да са организирани повечето неща.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #286 -: април 15, 2014, 20:29:51 »

 :bravo:Много хубаво ,че ходиш в Париж.Ние мислим сватбеното ни пътешествие да е в Париж.До като ти се върнеш моята сватба ще е минала.После ще давам съвети,Обещавам.Лек път ти пожелавам,ако искаш помощ насреща съм. good
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #287 -: април 16, 2014, 05:32:44 »

Благодаря. Снощи до късно разглеждах двете агенции - Уникална и Стилеза. И двете ми харесват. И за двете чух хубави неща от мои приятели. Като разглеждам фейсбук страниците им при Уникална е много красиво и правилно подредено, имат много хубави калъфи, драперията им е страхотна, стената/фона зад булчинската маса също е голяма и хубава. При Стилеза ми харесаха панделките за столовете и цветята им са страхотни. Разбрах от фейсбук страницата им , че сами си правят аранжировките с цветя. Използват много интересни цветя, но не ми допада стената. Имат много хубави перлички и салфетки. Ох не знам ще видим. Аз съм учила моден дизайн в Пловдив и ги поразбирам нещата, на коя агенция са по добре ушити. Много съм раздвоена. И двете агенции ми харесват.
За Париж ако те интересува нещо, като забележителност ми кажи ще ти помогна. Най любимото ми място е музея на Гревен за восъчните фигури. Непременно трябва да го посетиш.
« Последна редакция: април 16, 2014, 06:12:17 от bubolinkata » Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #288 -: април 16, 2014, 08:41:42 »

хихи нашата сватба ще е на 09.11  ..и затова сега оглеждам нещата отсрани и си подготвям само най-важните, а дребните детайли има врене за тях
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #289 -: април 16, 2014, 08:50:44 »

Благодаря. Снощи до късно разглеждах двете агенции - Уникална и Стилеза. И двете ми харесват. И за двете чух хубави неща от мои приятели. Като разглеждам фейсбук страниците им при Уникална е много красиво и правилно подредено, имат много хубави калъфи, драперията им е страхотна, стената/фона зад булчинската маса също е голяма и хубава. При Стилеза ми харесаха панделките за столовете и цветята им са страхотни. Разбрах от фейсбук страницата им , че сами си правят аранжировките с цветя. Използват много интересни цветя, но не ми допада стената. Имат много хубави перлички и салфетки. Ох не знам ще видим. Аз съм учила моден дизайн в Пловдив и ги поразбирам нещата, на коя агенция са по добре ушити. Много съм раздвоена. И двете агенции ми харесват.
За Париж ако те интересува нещо, като забележителност ми кажи ще ти помогна. Най любимото ми място е музея на Гревен за восъчните фигури. Непременно трябва да го посетиш.

Благодаря ти много за съветите относно Париж,ще се допитам до теб щом получа билетите.Иначе и двете агенции са много добри,трябва да си избереш коя от двете.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #290 -: април 16, 2014, 09:05:08 »

хихи нашата сватба ще е на 09.11  ..и затова сега оглеждам нещата отсрани и си подготвям само най-важните, а дребните детайли има врене за тях

Така погледнато имаш време до 09.11,но повярвай ми няма да усетиш как ще ми не времето.Аз започнах да търся и да се занимавам със сватба си още от 19.10 миналата година и си викам то има време 6-7 месеца ще ми стигнат.И така стана сега последните две седмици ми  малко по спокойно като всичко ми е наредено,но започнах да се изнервям,чувствам се все едно ще съм на изпит.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #291 -: април 16, 2014, 16:10:20 »

Бивши булки от Добрич .. Някоя от вас да е ползвала фризьорските услуги на Цветното студио зад Бакарди?
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #292 -: април 16, 2014, 17:47:57 »

така ще е, сега съм на тема покани...търся разглеждам хем искам да е нещо интересно, хем да не е прекалено стилно, кичозно и скучно ..искам да е нещо разчупено ... искам нещо да ме грабне от пръв поглед и да кажа "да, това е", но за сега не намирам това

julietа85 и аз като теб, повечето неща ще си ги поръчам от интернет, покани, бутонери, чаши, подаръци за гостите, включително и питките-намерих една жена от Бургас, която прави уникални питки, а и много вкусни
« Последна редакция: април 16, 2014, 17:53:31 от mironi » Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #293 -: април 16, 2014, 18:40:34 »

Бивши булки от Добрич .. Някоя от вас да е ползвала фризьорските услуги на Цветното студио зад Бакарди?
Жули от Цветно е добра фризьорка, а Пламена прави страхотен грим
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #294 -: април 16, 2014, 20:49:12 »

Бивши булки от Добрич .. Някоя от вас да е ползвала фризьорските услуги на Цветното студио зад Бакарди?

Аз не ги познавам,и  не съм ходила при тях.На мен моята фризьорка си ми е супер аз при нея ходя от 13 години и прави страхотни прически.
А гримьор си избрах едно момиче от Добрич,която работи в гримьор в ретро студио казва се Петя,страхотна е.Направи ми грим уникален,не можах да се позная.Много е добра,а и ще дойде у дома да ме гримира,и фризьорката ми ще дойде у дома.аз много държах на това.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #295 -: април 16, 2014, 21:37:02 »

Благодаря много за отговорите, дами smile аз грима го оправих, но фризьора ми е проблемен, че на две места като питах ударих на камък- заети бяха или ангажименти..
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #296 -: април 16, 2014, 21:45:12 »

хихи нашата сватба ще е на 09.11  ..и затова сега оглеждам нещата отсрани и си подготвям само най-важните, а дребните детайли има врене за тях
И поканите са важни, но те се прочитат , малко стоят по секциите и след това се прибират в някои шкаф или се изхвърлят. Затова не ми се дават много пари за тях. Аксесоарите, подаръците за гости остават и затова ще заложа на тях./ Лично мнение/
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #297 -: април 17, 2014, 07:49:50 »

И поканите са важни, но те се прочитат , малко стоят по секциите и след това се прибират в някои шкаф или се изхвърлят. Затова не ми се дават много пари за тях. Аксесоарите, подаръците за гости остават и затова ще заложа на тях./ Лично мнение/

така си е, а и има цяло лято време, а за подаръчетата за гостите, вече съм си харесала и предполагам, че ще се харесат
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #298 -: април 17, 2014, 18:32:53 »

Здравейте, момичета ! Да ви се похваля вече си имам агенция за сватбата. Много мислих, разглеждах агенциите в Добрич, дори пуснах запитване към тях /но не всички ми отговориха/ и реших - Сватбена агенция Уникална да ми подготви и украси сватбата. Много ми хареса срещата с агентката. След Велик ден като обсъдим по подробно нещата ще пиша. Весели празници
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #299 -: април 17, 2014, 18:35:47 »

Mironi ти имаш ли си агенция за украсата и в кои ресторант ще сте ?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines