Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:52:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 125928 пъти)
 
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #360 -: юни 11, 2014, 09:25:15 »

Ние на нашата сватба имахме играта с обувката,която беше страхотна и много весела.Имахме всички ритуали,когато дойде ред да хвърлям букета,при хвърлянето поначупих част от полюлея в ресторанта и накрая падна зад булчинската маса.За малко кръстника да го хване give_rose
Имахме и подарък от кръстниците едни страхотни бутилки 4 на брой.За първата ни годишнина,за първото ни дете,на 25-годишнината и 50-годишнината. smile
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #361 -: юни 11, 2014, 23:36:43 »

Ние на нашата сватба имахме играта с обувката,която беше страхотна и много весела.Имахме всички ритуали,когато дойде ред да хвърлям букета,при хвърлянето поначупих част от полюлея в ресторанта и накрая падна зад булчинската маса.За малко кръстника да го хване give_rose
Имахме и подарък от кръстниците едни страхотни бутилки 4 на брой.За първата ни годишнина,за първото ни дете,на 25-годишнината и 50-годишнината. smile
супееееерррр ....  girl_wink със сигурност е било гоолям купон  danceg
« Последна редакция: юни 11, 2014, 23:51:58 от mironi » Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #362 -: юни 13, 2014, 07:52:31 »

Ако можех да ви пусна видеото тук щяхте да видите какъв купон  yahoo
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #363 -: юни 18, 2014, 07:33:47 »

Здравейте, булки.....имам дилема за бутонерите.....дали да закачим само на най-близките от семейството, а на другите гости да не им дупчим дрехите...или да има за всички ..ПОМОЩ
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #364 -: юни 19, 2014, 11:10:34 »

Здравейте, булки.....имам дилема за бутонерите.....дали да закачим само на най-близките от семейството, а на другите гости да не им дупчим дрехите...или да има за всички ..ПОМОЩ
Здравей ! Лично мое мнение е, че дали ще сложиш 10 или 100 бутониери е въпрос на възможност. Аз лично не бих дала и стотинка за обикновенна бяла бутониера( дано се сетиш За кои говоря). Ако средно бутониерата е 1,5 за сто човека са си разход. Ние ще имаме за всички, но аз си ги правих и ми излязоха около 0,60 ст всяка. А иначе всеки си я взема и пази, поне аз от всяка сватбана която са м давали:) пак си е за спомен от деня smile
Активен
Samantha
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #365 -: юни 19, 2014, 19:34:54 »

Mironi аз съм взела за гостите по-обикновенни,а за семейството малко по-специални.Моето лично мнение е че не е зле да ги има а ако някой не му е приятно да му е надупчена дрехата ще си каже ;)До къде стигнахте с приготовленията момичета?На мен ми остават още 2 месеца и малко отгоре,и все изниква още нещо pardon
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #366 -: юни 20, 2014, 22:10:41 »

Mironi аз съм взела за гостите по-обикновенни,а за семейството малко по-специални.Моето лично мнение е че не е зле да ги има а ако някой не му е приятно да му е надупчена дрехата ще си каже ;)До къде стигнахте с приготовленията момичета?На мен ми остават още 2 месеца и малко отгоре,и все изниква още нещо pardon
И аз мисля така, за 2-те семействата да са малко по-специални, а за гостите малко по-обикновени....а относно до приготовленията основните неща съм си ги запазила дори и поканите си поръчах остава НАЙ-големия проблем - роклята-  Girl_hide
Активен
Samantha
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #367 -: юни 21, 2014, 18:15:56 »

Ооо аз мойте покани ги разпратих вече,и роклята я поръчах,че и ходих на 1 ва и 2 ра проба :girlhide:Ако имаш възможност отиди до Асеновград ще останеш много доволна,а и цените са в пъти по добре от Добрич и Варна!Моята там я шият а и си купих късметчетата,чашите и други дреболии от там и съм много доволна има много избор вярно далечко е,но си струва goody
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #368 -: юни 24, 2014, 07:26:08 »

Ооо аз мойте покани ги разпратих вече,и роклята я поръчах,че и ходих на 1 ва и 2 ра проба :girlhide:Ако имаш възможност отиди до Асеновград ще останеш много доволна,а и цените са в пъти по добре от Добрич и Варна!Моята там я шият а и си купих късметчетата,чашите и други дреболии от там и съм много доволна има много избор вярно далечко е,но си струва goody
е, да но ние сме чак ноември, колкото и да не бързам ей сега ще мине времето  girl_wink
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #369 -: юли 03, 2014, 23:44:41 »

Момичетаааааа, бързам да ви се похваля....и моите покани вече са готови и са мнооого якииии....адски съм щастлива  danceg
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #370 -: юли 09, 2014, 22:52:39 »

Момичета, искам да ви попитам..бях чула, че на сватбения ден булката не трябва да води хоро..вярно ли е или не.... huhhuh.gif
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #371 -: юли 12, 2014, 08:28:52 »

Момичета, искам да ви попитам..бях чула, че на сватбения ден булката не трябва да води хоро..вярно ли е или не.... huhhuh.gif

 Здравей mirone на моята сватба ми казаха,че е хубаво булка да води хоро.Аз не знаех това и се съгласих,за това казах на съпруга ми и на баща ми,че те ще водят хората.
Даже и на булчинското не трябвало и аз така и направих. smile
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #372 -: юли 14, 2014, 00:25:52 »

Здравей mirone на моята сватба ми казаха,че е хубаво булка да води хоро.Аз не знаех това и се съгласих,за това казах на съпруга ми и на баща ми,че те ще водят хората.
Даже и на булчинското не трябвало и аз така и направих. smile
хммм започнах да чувам различни мнения  huhhuh.gif
Активен
sugar
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #373 -: юли 18, 2014, 08:33:50 »

Здравейте,
Фирма ми прави поканите. Бяха леко закачливи и от фирмата са решили,че вътре поканата трябва да е много много забавна....което не ми хареса. Трябваше от нета да си търся текстове,нещо, което да ми допадне.
За бутониерите- само за младоженците, мами, татковци, братя сестри. Обикновените бутониери не са скъпи и не са голям разход, но реших да не взимам за гостите.
Вие книга за пожелания имате ли ?
 smile
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #374 -: юли 18, 2014, 13:10:07 »

Аз имах книга за пожелания.Много е хубаво след сватбата да си четеш картичките и книгата с пожелания :)Казвам го от опит girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines