Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:05:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 125812 пъти)
 
Samantha
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #330 -: април 30, 2014, 18:53:14 »

Цитат
И аз съм със сватбена агенция Уникална, а за грим ще се доверя на Юлиана Бержарова /не съм сигурна за името/. Жената е рускиня. Моя приятелка миналата година за бала си се гримира при нея, много доволна беше. За прическа още не съм решила
Dai molq i neinia nomer da se probvam i pri neq-chuvala sum che e mnogo dobra Wink julieta85 kutiqta mi e prazna give_rose
Активен
Samantha
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #331 -: април 30, 2014, 18:59:16 »

Mejdu drugoto znae li nqkoi nqkakva firma za naem na avtomobil s shofior za svatba?Imame mnogo poznati,koito si predlagat uslugite,no iskame neshto po-taka,a gledahme v Varna edna firma koqto e mn mn skapa girl_impossible
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #332 -: май 04, 2014, 20:23:53 »

Мили дами, някоя може ли да ми даде мнение за Пенко Кралев - фотограф....или за някой друг добър фото и видео
Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #333 -: май 06, 2014, 13:55:57 »

Mejdu drugoto znae li nqkoi nqkakva firma za naem na avtomobil s shofior za svatba?Imame mnogo poznati,koito si predlagat uslugite,no iskame neshto po-taka,a gledahme v Varna edna firma koqto e mn mn skapa girl_impossible
Аз знам фирма която предлага коли под наем в Добрич. Обади ми се, защото не мога да ти изпратя съобщение
Активен
sugar
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #334 -: май 06, 2014, 17:05:54 »

Здравейте,
аз съм октомври месец  smile
Запазила съм ресторант, агенцията мисля да е Романтика, нямам рокля още
нямам и план за сватбата, сега започвам
Поздрави!
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #335 -: май 06, 2014, 21:00:25 »

Здравейте,
аз съм октомври месец  smile
Запазила съм ресторант, агенцията мисля да е Романтика, нямам рокля още
нямам и план за сватбата, сега започвам
Поздрави!
хихих..ние сме  ноември месец и нашата агенция ще е Романтика, а аз запазих дата вече в гражданското, ресторант и другата седмица имаме среща фотографа ни   danceg
« Последна редакция: май 06, 2014, 21:03:03 от mironi » Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #336 -: май 07, 2014, 00:37:13 »

Здравей те момичета,аз вече мога да ви изкрещя,че нашата сватба мина идеално.Беше Уникална.Днес е втория ден от както е минала,и още не мога да осъзная,че съм госпожа.
Много съм благодарна на сватбена агенция Уникална,наистина уникална.Букетите ми бяха невероятни.Мен все още ме държи адреналина.В най скоро време ще дам подробности как е минал.Сега събирам пъзела. yahoo
Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #337 -: май 07, 2014, 17:30:07 »

Здравей те момичета,аз вече мога да ви изкрещя,че нашата сватба мина идеално.Беше Уникална.Днес е втория ден от както е минала,и още не мога да осъзная,че съм госпожа.
Много съм благодарна на сватбена агенция Уникална,наистина уникална.Букетите ми бяха невероятни.Мен все още ме държи адреналина.В най скоро време ще дам подробности как е минал.Сега събирам пъзела. yahoo
Благодаря ти Жулиета за признателността. За мен беше удоволствие - ти си знаеш
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #338 -: май 09, 2014, 20:46:53 »

Хайде бъдещи булки, коя до къде е стигнала  girl_wink
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #339 -: май 10, 2014, 05:48:41 »

Здравей те момичета,аз вече мога да ви изкрещя,че нашата сватба мина идеално.Беше Уникална.Днес е втория ден от както е минала,и още не мога да осъзная,че съм госпожа.
Много съм благодарна на сватбена агенция Уникална,наистина уникална.Букетите ми бяха невероятни.Мен все още ме държи адреналина.В най скоро време ще дам подробности как е минал.Сега събирам пъзела. yahoo
Честито Жулиета. Бъдете много щастливи с твоя избраник. Ще очаквам подробности по сватбата и качи снимки за да те видим като булка
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #340 -: май 11, 2014, 20:58:38 »

Честито Жулиета. Бъдете много щастливи с твоя избраник. Ще очаквам подробности по сватбата и качи снимки за да те видим като булка

Благодаря ти за хубавите пожелания.След седем месеца приготовления сватбата мина разкошно.От сутринта напрежението е голямо,повярвай ми много е голямо.Снимка иска да ти кача моя но размера е много голям и не ми позволява да я кача.Иначе страшно благодарна на агентката ми страхотен беше ресторанта,всички цветя и букети които бях поръчала са супер.Нямаше никаква издънка никъде.Какво друго да ти кажа.пиши какво те интересува.За разказване има много.
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #341 -: май 19, 2014, 07:50:52 »

Момичетаааа, аз съм готова с основните неща  danceg вие до къде сте  girl_wink
Активен
tanito0oo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #342 -: май 23, 2014, 13:25:19 »

здравейте  smile нашата сватба ще е на 16.08 не останаа  yahoo  при мен всичко е капарирано още от февруари smile ресторанта ще е " Чифлика" , оркестър " Лира" ( почти всички оркестри бяха заети за 16-ти sad )агенция Романтика, фото и видео към Стефото . за грим ми препоръчват  Галя, студиото й е в новата кооперация срещу ТПК МИР много положителни отзиви има да видим lol)) . На какъв цвят украса сте се спрели ?  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #343 -: май 25, 2014, 07:34:49 »

здравейте  smile нашата сватба ще е на 16.08 не останаа  yahoo  при мен всичко е капарирано още от февруари smile ресторанта ще е " Чифлика" , оркестър " Лира" ( почти всички оркестри бяха заети за 16-ти sad )агенция Романтика, фото и видео към Стефото . за грим ми препоръчват  Галя, студиото й е в новата кооперация срещу ТПК МИР много положителни отзиви има да видим lol)) . На какъв цвят украса сте се спрели ?  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
ами бяло и нежно златно  girl_wink ..и при мен е така всичко капарирано, само остана прическа и грим, но още не знам при кого  girl_impossible
Активен
tanito0oo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #344 -: май 25, 2014, 12:18:51 »

имаш време още smile ще си избереш аз само за фризьор се двуумя   huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines